4-17. aprill 2022

14-päevaga kaunim vorm ja värskem energia

Kutsun sind GraceFiti 14-päevasele koostegemisele, et aidata sul läbi liikumise saavutada parem kontakt enda kehaga, jätta maha ebakindlus, kuulata oma südamesoove ning minna kevadele vastu värske energia ja naiseliku säraga!

REGISTREERUNUID 04.04 KELL 10:49 SEISUGA: 3520

gracefit treeningud naistele

Sinu ainus ülesanne on pühendada endale 20-55 minutit ja ma luban sulle, et sa tunned end vaimselt palju värskemalt, füüsiliselt tugevamalt ja südames rõõmsamalt.

On aeg lahti lasta ühiskonna ebarealistlikest standarditest ja võrdlemisest teistega, mis ütlevad, et me peame välja nägema vastavalt mingisugusutele raamidele. Igal naisel on õigus tunda end oma kehas hästi, tunda elurõõmu, olla kaunis vormis, mis ongi iga naise jaoks erinev.

Teen seda tasuta, et enese eest hoolitsemine oleks praegusel keerulisel ajal kättesaadav igale naisele. Kuna annan ette erinevad raskusastmed, ei eelda osalemine sinult ka eelnevat treeningkogemust ja sobib sulle ka juhul, kui liikumisse on tulnud pikem paus sisse.

Me kohtume sinuga video ja LIVE-treeningute teel ja kui aeg ei peaks sobima, on sinu jaoks olemas järelevaatamine.

Kajastatud:

Vaata videost, mis on GraceFit

Emotsiooniga treeningud, mitte vaid tuim higistamine jõutrennis

Sind ootab kaasahaarav muusika, põnevad harjutuste kombinatsioonid ja lõdvestus sinu kehale ning vaimule. Treeningud, kus sa saavutad kauni füüsilise väljanägemise läbi naeru ja pisarate. Meditatsioonid, mis maandavad sinu ärevust ja toovad sind tagasi enda südameni. See ei ole pelgalt lihaste treenimise programm, vaid see on emotsiooniga liikumine, mis annab sulle kauni füüsilise väljanägemise ja inspireeritud meele.

Täida allolev registreerimisvorm, et saaksin sulle täpsemad detailid saata

Väljakutse alguseni on jäänud:

Päeva
Tundi
Minutit
Sekundit

SINU JUHENDAJA

SHALINI

“GraceFit ei ole kindlasti ainult treeningute programm, vaid see viib sind lähemale sinu päris tuumani: sinu tunnetusele endast, soovidele ja aususele. See võiks aidata sul olla naiselikum ja hellam endaga. Sa nopid välja endale sobivad tööriistad, mis viivad sind su parima enesetundeni. Sa kuulad oma keha ning sa elad oma rütmi järgi. Ning sa teed kõike seda omal ajal, omale sobivas kohas.”

shalini signatuur

GraceFit kliendid räägivad

Play Video

“GraceFit on hästi naiselik, painduvust arendav treening, aga samas on seal väga palju jõudu, millest saad tegelikult alles siis aru, kui sa seda teed.”

Marion, 2 lapse ema, ettevõtja

“GraceFit on mõnus kommuun naistest, kes on kõik hästi sõbralikud ja abivalmid. Trenn ise annab väga palju nii hingele, meelele kui ka kehale.”

Age, 3 lapse ema, raamatupidaja

Play Video
Play Video

“Mis on minu jaoks aastaga muutunud, on see, et olen hakanud enda jaoks asju rohkem planeerima.”

Marju, 4 lapse ema, ettevõtte juht

“Otsisin pikalt treeningut, mis poleks pelgalt füüsiline, vaid toetaks kõiki eluvaldkondi ja vaimsust. GraceFiti näol on olemas kõik see, mis ma otsisin.”

Liis, jumestaja

Play Video
Play Video

“Muutused pole olnud ainult treeningutes, vaid ka vaimselt olen leidnud rohkem aega vaikuseks. Selle vaikuse enda sees avastamine on olnud võrratu!”

Tanja, kodune ema ja ettevõtja