30 minuti pehme energia

videotreeningud naistele

30 päeva pehmeid ja energiat andvaid treeninguid 2-3x nädalas

Mõeldud igale tasemele

Online treening käib samamoodi nagu oleksime koos ühes ruumis. Sina pane endale mugavad ja kaunid trenniriided selga, rulli matt lahti, ava programm läptopis või telekas ning alustame! Mina juhendan sind terve sessiooni vältel.

Mida kasutajad arvavad?

Liitumine ühekordse maksega 27 €

Ainult 30 minutit päevas 3 x nädalas matil teeb Sinu välimuses, olekus ja mõtetes tohutu muudatuse:

Ma olen ise kogenud palju ärevuse hetki. Pehme liikumisega olen aga muutunud palju rahulikumaks ja õnnelikumaks.

Shalini

Ka vanarahva kalendri järgi on november tegelikult juba talvekuu, looduses on nullpunkt, seega on täiesti loomulik tunne, et pimedal ajal ei jõua me teha väga intensiivseid treeninguid ja ennast piitsutada. Sellel perioodil on head liikumised, mis on pigem tervendavad, pehmed ja voolavad. Liikumine, mis paneks energia käima, aga annaks hea lõdvestunud oleku kehasse ja mõtetesse. See on soojas kodus olemise aeg, reflekteerimise aeg, tee joomise aeg, päeviku kirjutamise aeg. Just seda see programm ongi - magus pai Sinu kehale ja mõtetele.

See programm on mõeldud sulle, kui tunned ennast ära mõnes allolevas lauses...

Võrdluseks spordiklubi liikmetasuga 40-70€ üks kuu + lepinguline igakuine kohustus. 30 minuti pehme energia online programmiga maksad ainult 27 eurot ja saad eluaegse ligipääsu kokku 7-le treeningvideole.

Oleme Stebby koostööpartner

Paketi aktiveerimiseks saada palun oma pilet 

KKK

Korduma kippuvad küsimused

Mina ise teen samu kavasid pikalt – just eesmärgiga, et mu tehnika oleks hea ja suudaksin ka tähelepanu viia hingamisele ja minna oma praktikaga sügavamale – tunnetada om akeha. 7 kava + 2 boonust on täiesti piisav materjal, mida saad kasutada 3-6 kuud. 

Pausid meie elus on loomulikud. Ära tunne ennast halvasti, vaid ole uhke, et märkasid seda. Alusta rahulikult, kust sa pooleli jäid või mine paar sammu tagasi ja ela jälle oma headesse harjumustesse sisse. Mina teen pidevalt restarte ja saavutan oma tööriistadega kiiremini endale hea enesetunde. Kui tunned, et motivatsioon on nullis, siis kirjuta julgelt mulle shalini@gracefit.ee ja ma aitan sul uuesti selle leida.

Programmi eest saad tasuda ühekordse maksega ja pääsed netivõrgus igast seadmest ligi 4 kuud. Tasud 1 kuu eest, aga saad kokku ligi 4 kuud. Seega, misiganes ajahetkel tunned, et vaajd jälle energia liikuma saada, järjepidevat trennirütmi saavutamist, ava uuesti programm.