Naisel on kõige tähtsam ennast tundma õppida

Saatejuht Maris Järva ja Shalini teevad juttu GraceFitist, treeningutest, mille keskmes on naine ja naiseks olemise essentsist.

Tavaliselt saavad GraceFiti trenni tulijad kohe aru, et kas see sobib neile või ei. Kuid osadele on just LIVE-trennid need vajaliku tõuke andjad ja motivatsiooniallikad. See, et mitusada naist on samal hetkel jagamas sinuga seda raskust, on maagiline ja peale trenni tulev emotsioon on kerge, sest ajukeemia on muutunud.

Kui sinu ümber on inimesed, kes mõtlevad Sulle sarnaselt, siis sa saad sellest jõudu.

Kui arvad, et oled ühiskonnast erinev ja ei sobitu väga kuskile, siis alati on mingi koht, kust leiad endale sarnase mõttemaailmaga inimesed.

Küllap on pea iga naine tundnud, et otsuste langetamine tuleb emotsioonide pealt ja tihti ei teagi kust need tulevad või miks nii tunneme. Tihti saame ise otsustada, kuidas asjadesse suhtume ja kuidas reageerime, kuid paljud asjad ei allu meie mõistusele ja neil hetkedel tundub, et emotsioone ja tundeid on tegelemiseks liiga palju.

Kuutsükkel aitab sul olla teadlikum naine. Selle teadvustamine on juba ise suur edasiminek.

Ühe kuu raames võiksime mõelda, et meil on neli erinevat faasi (aastaaega) – erinevad vibratsioonid ja energiad. Nii kaob ära enda piitsutamine ja küsimused: “Miks ma ei tee nii? Miks olen selline?”

Võta rahulikumalt ja nii kaob ebastabiilsus ja emotsionaalne üles-alla kõikumine.

Enda austamine on midagi, mis on hästi sügav ja see tuleb siis, kui sa päriselt arvestad enda enesetunde ja soovidega. Sea endale realistlikud ja ilusad ootused, mille täitmine toob rõõmu ja energiat. Rohkem tuleb armastuse ja lugupidamisega öelda ei ja osata nautida ka hetki, kui polegi jaksu.

Oleme ühelt poolt klammerdunud elu külge, kuid samas me ei ela ka, oleme nagu kõrvaltvaatajad.

Naudi igat hetke, mille endale annad.

Kuula oma südant ja kuula oma sisetunnet, kuid nende usaldamiseks vajad alguses distsipliini, et jõuda nende teadmisteni ja oskuseni ennast kuulata. Hoolitseda tuleb enda eest nii heal kui ka halvemal ajal, tõsi, kehvemal ajal on raske end kokku võtta.

GraceFiti programmist saad nippe rituaalide loomiseks, näiteks kirjutamine.

Enda jaoks on oluline lahti seletada enda mured, unistused ja mõtted.

Proovi ja saa aru, mis on sulle.

Oleme kõik erinevad inimesed ja peaksime seda austama 🙂

Sulle meeldis? Jaga seda artiklit:
Share on facebook
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on email