GraceFiti lugu

[section padding=”40px” padding__sm=”0px”]

[row]

[col span=”6″ span__sm=”11″ padding=”0px 0px 0px 50px”]

[gap height=”80px”]

GraceFiti community

Kuidas sündis GraceFiti community

Shalini ja Birgit kohtusid 2018 jaanuaris, vahetult enne Shalini 30 aasta sünnipäeva. Shalini kirjutas Birgitile oma soovist pildistama tulla ja kuigi esimesest kirjast teostuseni läks päris mitu kuud, siis see oli ootamist väärt! Birgit mäletab, et koju läks ta alles õhtu hämaruses. Suutsime vist esimesel kohtumisel juba ära rääkida päris olulise osa oma elust. Ma ei ütleks, et need olid mured ja rõõmud, mida jagasime, vaid hoopis tehtud ja tegemata valikud ja nendest tulenevad elulood.

[accordion]

[accordion-item title=”Loe edasi”]

See oli aeg, kus Shalinil oli vaja tagasi saada oma supervõimed – hädasti oli vaja laenata kellegi prille, et taas näha enda missiooni, südamesoove ja enesekindlust. Just sellel hetkel lendas läbi Instagrami tema ellu Birgit – tegime koos ühe ägeda fotosessiooni Shalini kodus ning seal olles selgus, et Birgitil on vaja Shalini võluväge, et saada taas kontakti enda keha ja mõtetega. Hakkasime tegema Birgitiga privaattrenne.

Shalini: Üsna pea saime aru, et need kaks asja täiendavad teineteist ja suure tõenäosusega pole me ainukesed, kes tunnevad, et aeg-ajalt on vaja teise tuge, et märgata oma väge või lihtsalt jagada oma elusaatust teistega. Sündisid meie erinevad sündmused ja tripid. Mida rohkem me kohtume oma fantastiliste naistega, seda rohkem näeme, kui sarnased me oleme – igaüks lihtsalt omas tempos ja eluetapis.”

Birgit: Meil on väga erinev minevik ja taustsüsteem, kogemused, suhted nii eraelus kui ka perekondlikul tasandil. Meid ühendab aga soov ise enda elus midagi korda saata ja sellest rõõmu tunda. Me mõlemad teame, et loomulik ja naturaalne minapilt on liiga alahinnatud ja ühiskond survestab meid olema alati vaid parimad. GraceFit on loodud selleks, et meil oleks iseendaga rahu ja rahulolu.”

Shalini: Tahtsime luua GraceFiti üritustega koha ja aja, kus me saame treenida, luua ägedaid elamusi ning samal ajal tunda, et see on midagi enamat – see on hingele ja meid ümbritsevad ägedad inimesed. See on enese heaolu eest hoolitsemise ruum. 

Meie igapäevased valikud ja inimesed, kellega ennast ümbritsed, määravad ära, millised me välja näeme, millises meeleolus me oleme ja kuidas me oma päevi siin elus veedame. Kas ülivormis keha ja palju asju on nii oluline või on see ikka hoopis see elukäivitav jõud ja energia, mille pärast soovime me olla just osade inimeste läheduses? Usun siiralt, et vastus on viimane variant.

Birgit: Soovime oma kogukonnaga pakkuda head rahulikku enesetunnet koos pisikeste eneseületustega. Oleme naistele peegliks – selleks ilusaks, puhtaks ja ausaks. Ja selleks, et igast peeglist näha end rõõmsa, rahuloleva ja loomulikuna, on Sul vaja ennast usaldada. Soovime, et meiega koos oleksid usaldavam iseenda suhtes ja lubaksid teistelgi ennast veelgi enam armastada.

Shalini: Täna on meie missiooniks saata teid sellel teekonnal – sa oled kõige ilusam just siis, kui sa kuulad enda südant ja oled kontaktis endaga. See on sinu õnne saladus.

Birgit & Shalini
Move. Create. Celebrate.

[/accordion-item]

[/accordion]

[/col]
[col span=”6″ span__sm=”12″]

[gap height=”80px”]

[ux_image id=”1215″ height=”100%”]

[/col]

[/row]
[gap height=”80px”]

[/section]
[section padding=”40px” padding__sm=”0px”]

[row]

[col span=”6″ span__sm=”11″ padding=”0px 0px 0px 50px”]

[ux_image id=”4191″ image_size=”large” height=”100%”]

[/col]
[col span=”6″ span__sm=”12″]

[gap height=”80px”]

Shalini
GraceFiti treener ja asutaja

“Minu enda tänane vorm on saavutatud just tänu GraceFit treeningutele. Ma tunnen, et mida vanemaks ma saan, seda paremas ja tervemas vormis ma olen – see oleks justkui igavese nooruse allika leidmine. Suurepärase vormi all ei mõtle ma ainult füüsilist vaid meie vormi kui tervikut: ole füüsiliselt, vaimselt ja spirituaalselt terve.”

[accordion]

[accordion-item title=”Loe edasi”]

Mina olen Shalini ja loodetavasti kohtume me Sinuga esimesel võimalusel. Seniks aga: on rõõm Sinuga e-tutvuda!

Hingelt olen võimleja ja tantsija ning päritolult nii Eestist kui Indiast. Suurimaks edasiviivaks jõuks pean loomingulist energiat. GraceFit trennide koostamine ja juhendamine on minu naiselikkuse ja endaga kontaktis olemise retsept. Ma näen seda kreatiivse eneseväljenduse vormina – üks päev võin sealt saada jõudu, teine päev rahu, kolmandal korral inspiratsiooni ja neljandal päeval on trenn nagu pidu. Neid samu emotsioone soovin ka teile edasi anda.

Olen päris palju õppinud – magistrikraadi omandasin kunstiteaduse alal, mida loen üheks parimaks otsuseks oma elus. Tänu kunstiprillidele on minu jaoks kogu maailm üks suur kunstiteos. Ka liikumine on minu silmis kunst – on see siis painutus, venitus, jõuharjutus või tants. Olles täna 100% pühendunud liikumise õpetamisele, on õppimine minu jaoks igavene ja olen selle eest tänulik.

Olen alati ennast pidanud õnnelikuks inimeseks, keda on ümbritsenud armastus ja lähedus, olen olnud õpetajana väga õnnelikus kohas, kuid neile on järgnenud ajad, mil nägin maailma palju õnnetumates toonides. Mõnda aega toimus üks suur enda ja teiste mittemõistmine. Tekkis küsimus – millist elu mina ise sooviksin jättes kõrvale kõik mind ümbritsevad mõjutused ja reeglid, kuidas “peaks” või “oleks kena” teha.

Olin selle aja jooksul pidevalt haige ja mind vaevasid tohutud kõhuvalud, nägin välja väsinud ja söögiisu puudus. Ma ei osanud ennast lugeda – mida ma ise soovin. Sellel perioodil leidsin aga trennid, millest tänaseks on välja kasvanud meie trennid. Igapäevase liikumise harjumisega hakkas tagasi tulema ka isu ja õppisin sööma täiesti normaalselt teadliku inimese kombel – selleks pole vaja läbida toitumisterapeudi kursust, et teha enda jaoks mõned paremad valikud. Tekkis selgus ja rahu  – jah, kõik ei lähegi ehk nii, nagu oleme ette kujutanud, aga elu on üks suur õnnistus ja seda võiks elada iga päev oma mõtete, sõnade ja tegudega kooskõlas.

Pärast 5 aastat enda, oma eesmärkide ja suhetega töö tegemist ongi sedavõrd ilusam tõdeda, et GraceFit trennid on parim ökoravim, mida sellistel hetkedel võiks endale lubada. Ma avastasin, et treeningul võib olla hoopis suurem eesmärk, kui lihtsalt lihaste toonimine ja tugevaks saamine – rasketel aegadel aitab see sind fokusseerida endale ja lahendustele ning heade aegadel on see Sulle energiaallikas, kust saada suurepärane enesetunne, et olla siis parem kaaslane, vanem, sõber, laps ja kolleeg.

Olen iga päev õnnelik ja tänulik, et saan teha tööd, mida armastan kogu oma südamest ja mille suhtes on mul alati väike aukartus – on suur au saada osa oma klientide sisemaailmast, soovidest ja unistustest – seega luban, et minu missiooniks jääb alati  õppida, kuidas iga trenn oleks Sulle justkui elamus omaette. Luban, et vaatamata grupi suurusele, annan endast parima, et iga osaleja tunneks ennast tundi tulles oodatu ja hoituna.

Minu kõige targemad, armsamad ja lahkemad õpetajad on minu kliendid. See energia ja armas tunne, mis tuleb nendelt inimestelt on minu kõige suuremaks õnneallikaks ilusatel aegadel, motivatsiooniks arenguetappidel ning tugi rasketel hetkedel.

Minule on GraceFit trennid andnud tiivad: su keha on tugev, su meel tunneb, et ta on kohal ja aus enda vastu ning südames on soov elada, kogeda ja armastada!

Shalini

[/accordion-item]

[/accordion]

[/col]

[/row]

[/section]
[section padding=”40px” padding__sm=”0px”]

[row]

[col span=”6″ span__sm=”11″ padding=”0px 0px 0px 50px”]

[gap height=”80px”]

Birgit
Fotograaf ja suure osa GraceFiti visuaalide autor

“Oma hinges olen storyteller. Mind inspireerib enim võimalus jätta sessioonile mänguruumi. Mulle meeldib lihtsus, kuid samas dünaamilisus.Armastan värve ja eristumist. Samuti jumaldan ma mustvalget fotot.”

[accordion]

[accordion-item title=”Loe edasi”]

Hei, minu nimi on Birgit ja olen portreefotograaf.

Täna ja praegu tunnen, et minu süda kuulub lihtsate igapäevaste hetkede jäädvustamisele. Need sessioonid annavad võimaluse väga suurele energiavahetusele ning loomingulisusele.

Kui oled minu juures pildistamas käinud, siis võid kindel olla, et koos lõime just Sinu näoga galerii.

Hariduselt ja ka töökogemuselt olen värbamiskonsultant. Armastasin ka seda ametit väga ning kindlasti andis see mulle eluteele kaasa vajalikku inimeste/olukordade tunnetamise oskuse.

Olen ema kahele tütrele ja ühele armsale koeratüdrukule Suusile.

Sündisin ja ülesse kasvasin Tallinnas, Nõmmel. Ja siia ma olen ka püsima jäänud. Oma unistustes elan ma kunagi aga Viljandis.

Minu igapäevaelus on muusikal suur ja asendamatu roll.Ma ei kujuta ette elu ilma muusikalise inspiratsioonita. Minu playlistist leiab väga auväärselt kohalt Arvo Pärdi loomingu, mis lihtsalt vabastab kõik meeled.Samas armastan ka head kantrimuusikat.

Olen iseõppija ja inspiratsiooni kogun laiast maailmast.Näiteks imetlen ma Christian Coigny mustvalget maailma ning sensuaalsust, mida jäädvustavad Stefan Beutlerja Bob Sala.

Teie annate mulle võimaluse elada seda fantastilist elu ja ma olen ääretult tänulik!

Birgit

[/accordion-item]

[/accordion]

[/col]
[col span=”6″ span__sm=”12″]

[ux_image id=”1218″ image_size=”large” height=”100%”]

[/col]

[/row]

[/section]
[ux_banner height=”50%” bg=”1345″ bg_overlay=”rgba(7, 40, 62, 0.79)” bg_pos=”30% 63%”]

[text_box width=”63″ position_x=”50″ position_y=”50″]

Koos ägedate inimestega loome me enda parima elu!

[button text=”Ühine meiega” color=”white” radius=”99″ icon=”icon-heart” link=”https://www.facebook.com/gracefitonline/?ref=bookmarks” target=”_blank”]

[/text_box]

[/ux_banner]
[section bg_color=”rgba(7, 40, 62, 0.03)” padding=”50px” padding__sm=”0px”]

[row style=”small” h_align=”center”]

[col span=”10″ span__sm=”12″]

[row_inner h_align=”center”]

[col_inner span=”4″ span__sm=”9″ align=”center”]

[featured_box img=”645″ img_width=”104″ pos=”center” icon_color=”rgb(7, 40, 62)”]

Liigume ja jäädvustame elu koos. Usume siiralt, et see teeb sind õnnelikumaks!

[/featured_box]

[/col_inner]
[col_inner span=”4″ span__sm=”9″ align=”center”]

[featured_box img=”647″ img_width=”104″ pos=”center” icon_color=”rgb(7, 40, 62)”]

Loome uusi kreatiivseid harjumusi, mis parandavad sinu igapäeva elukvaliteeti!

[/featured_box]

[/col_inner]
[col_inner span=”4″ span__sm=”9″ align=”center”]

[featured_box img=”648″ img_width=”104″ pos=”center” icon_color=”rgb(7, 40, 62)”]

Tähistame koos elu ilu. Sul on üks elu ja see mängib just praegu! Märka seda!

[/featured_box]

[/col_inner]

[/row_inner]

[/col]

[/row]

[/section]
[ux_video url=”https://vimeo.com/301621702″ height=”45%”]

[section padding=”100px” padding__sm=”5px”]

[/section]

Eripakkumine

-50%

Naiselikult vormi esimesed 30 päeva