Liigu & lõõgastu

ONLINE-treeningud

KODUNE ONLINE
TREENINGPROGRAMM NAISTELE

Alati ei ole trenni tegemine eesmärk omaette, aga hea enesetunne, selged mõtted ja energia, mida liikumine sulle annab, on alustalaks meie enesekindlusele, mõistmisele, eesmärkidele, suhetele ja aususele enda vastu.

Olgu selleks 20 minutit pehmet hommikusirutust, 50 minutit intensiivset ja tantsulist liikumist või hoopis 10 minutit rahustavat meditatsiooni… sina ise valid, mida sul just antud ajahetkel on vaja.

Programm sisaldab:

venitusharjutus

70 + Naiselikku videotreeningut

Aitan sul saavutada kauni füüsilise vormi, toonuses keha ning graatsilise rühi. Treeningud on inspireeritud balletist, joogast, pilatesest, tantsust ja jõuharjutustest.

rahustav-hingamine

BOONUSEKS 10 Audio-meditatsiooni

Rahustavad hingamised ja mõtted, mis vähendavad sinu ärevust ja muremõtteid, aitavad vabaneda igapäevasest stressist ning paremini mõista maailma ja iseennast.

ühised-treeningud

tasuta LIVE treeningud

Iganädalased ühised treeningud, kus kohtume sinu ja 100+ naisega reaalajas. 

Mõeldud naistele, kes soovivad ennast tunda hästi nii füüsiliselt kui vaimselt

Treeningprogramm on mõeldud kõigile naistele – oluline ei ole sinu vanus, kehakaal või eelnev treeningkogemus. Ma annan sulle erineva raskusastmega variandid ja sina valid endale sobiva.

Füüsilised praktikad on suurepärane viis (taas) saada kontakti oma keha, mõtete ja südamega. Sageli meie mõttejõud küll saab aru teatud teemadest, kuid tõeline muutus tuleb, kui tunnetame ja kogeme seda iga oma keharakuga.

Saavuta järjepidev trennirütm, elegantne kaunis naiselik lihastoonus ja tunne ennast enesekindlalt

GraceFiti treeningud on kui teraapia
liigume, vabastame mõtteid
ja kuulame oma südamesoove

“Me räägime programmis väga palju vaimsetest teemadest – meie essents võiks olla hoolitsetud – oleme teadlikud oma südame soovidest ja hoolitseme oma  emotsioonide eest. Oleme ausad enda vastu. Sageli on nii, et kui nendes alustalades me oleme eituses või vales – nii enese, oma suhete või soovide suhtes – ei hakka elus ka muud asjad liikuma.

Ja paralleelselt oma südame eest hoolitsemisega, on täiesti eluterve, et me ihaldame ja soovime olla oma parimas vormis. See, mida see tähendab sinu jaoks, on meil kõigil väga erinev – ka tempo selle saavutamiseni on erinev.

Hea füüsiline vorm annab meile enesekindluse ja kerge enesetunde. Sellega lendleme me pea püsti ka läbi väljakutsete. Sinu tugev tervis on sulle suurim abimees vaimsete küsimuste juures. Karastame ennast, hoiame ennast kauni ja tervena ning me liigume elus rohkem tippides kui pea norus.”

GraceFiti looja SHALINI

Saad treenida endale sobival ajal,
valida sobiva trenni pikkuse ja intensiivsuse

Kui spordiklubi liikmemaks on tavapäraselt 40-70 €, üksikpilet minu rühmatreeningusse 15 €, siis nüüd on sul võimalus saada ligipääs kõikidele videotreeningutele ja live kohtumistele kõigest 14.90 € eest kuus

Liigume iga trenniga lähemale oma sisetunde kuulmise ja kuulamiseni. Vabastame oma ketravad mõtted ja laseme endani jõuda uutel inspireerivatel mõtetel. Treeningutes käsitleme teemasid naiseks olemisest, armastusest ja elust.

Kõik GraceFiti treeningud on koostatud Shalini poolt ja on inspireeritud balletist, joogast, pilatesest, (kõhu)tantsust ja jõuharjutustest.

Mida kliendid GraceFiti kohta ütlevad:

See programm on sulle õige valik, kui...

Püüame alati olla paremad ja ilusamad versioonid endast, kuid see ei tähenda, et me ei saaks olla rahul selle naisega, kes me täna oleme. Jätame kõik “võiks” ja “oleksid” selja taha ja naudime matil seda naist, kes sa just praegu oled.

Kuupõhine

14
90
kuus
 • 70+ videotreeningut
 • TASUTA LIVE treeningud (väärtus 75€)
 • Boonuseks meditatsioonid
  (väärtus 90€)
 • GraceFiti grupp

3+1 kuud

maksad 3 kuu eest, saad 4 kuud
45 4 kuu eest
 • 70+ videotreeningut
 • TASUTA LIVE treeningud (väärtus 75€)
 • Boonuseks meditatsioonid
  (väärtus 90€)
 • GraceFiti grupp
 • Üks kuu TASUTA
soodsam

Oleme Stebby koostööpartner

Paketi aktiveerimiseks saada palun oma pilet 

GraceFit Terevisioonis

KKK

KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

Kui sa tunned, et sa soovid mõni nädal teha rohkem või vähem treeninguid, ei saa toitumise nõuandeid 100% järgida, siis usalda oma keha ja tegutse vastavalt oma tundele. Mõnikord me tahame teha rohkem ja teinekord vähem – programmi eesmärk on, et sa hakkaksid tunnetama ennast paremini ja elaksid ilusas kooskõlas oma pesa ja hingega. Me oleme kõik unikaalsed.

Jaa, loomulikult. Iga eluperiood ei võimalda meile seda luksust, et saaksime tundide viisi aega võtta endale. Piisab ka 20-30 minutit matil ja natukene enda peale mõtlemisest. Lähene programmile oma tempoga ja vastavalt oma hingeseisundile. Minu juhised on head soovitused, aga minu suurim soov on, et Sa tunneksid ära missugune tempo täna Sind teenib. 

Mul on alati nii kohapeal trennides kui ka online-programmides beebiootel või äsja sünnitanud naisi (diastaasiga) ja see on super.

Kui sinu naistearst on andnud sulle loa treenida ja su tervisega on kõik hästi, siis need trennid sobivad sulle. Oluline on aga kindlasti teatud harjutused (sa leiad videod programmist – beebiootel harjutused) välistada ja asendada sinule sobilikega. Alati ootan sind ka kohapeale Tallinnasse trenni, et saaksime koos mõned teemad üle vaadata.

Kindlasti tuleb väga hoolikalt jälgida sellel ajal ka oma keha ja enesetunnet – nii kui tunned ebamugavalt, siis ära tee seda harjutust. Ükskõik mille suhtes sul on küsimusi, siis alati küsi mult kohe.

Üldiselt on need treeningud väga sobivad, eriti kui asendame peamised asjad. Lisaks teen iga nädal LIVE trenne, kus teen alati 2 variameti: tava ja beebiootel.

1. Kontrolli, kas sinu kaardil on piisavalt vahendeid liitumiseks.

2. Kontrolli oma internetipangas või oma panga klienditoelt, kas sinu kaardil on märgitud linnukene “turvalised ostud internetist”. 

Pausid meie elus on loomulikud. Ära tunne ennast halvasti, vaid ole uhke, et märkasid seda. Alusta rahulikult, kust sa pooleli jäid või mine paar sammu tagasi ja ela jälle oma headesse harjumustesse sisse. Mina teen pidevalt restarte ja saavutan oma tööriistadega kiiremini endale hea enesetunde. Kui tunned, et motivatsioon on nullis, siis kirjuta julgelt mulle shalini@gracefit.ee ja ma aitan sul uuesti selle leida.

Liitumiseks piisab tavalisest debit/credit kaardist, ei pea olema krediitkaarti. Kui sul on mingil põhjusel kaart, mis tõepoolest ei lase registreerida, siis kirjuta info@gracefit.ee ja me teeme sulle manuaalselt ise konto ja saad tasuda arvete alusel ülekandega (kehtib ainult 45€ paketile).

Kui sa tead, et ei saa programmi teha mõnda aega, pane julgelt programm pausile (kehtib ainult kuupõhisele liitumisele).

Sa pääsed programmile ligi veel kuni järgmise makseni. Alates järgmisest kuust ei lähe Su enam raha kaardilt maha ja saad programmiga jätkata, kui pausi enda konto alt lõpetad.

Programmi saad täpselt endale sobival ajal panna pausile või liitumise lõpetada.

Küsimuste korral kirjuta julgelt info@gracefit.ee ja me hoolitseme, et saaksid osaleda programmis täpselt nii kaua kuni soovid. 

Kui pärast esimest 30 päeva tunned, et see programm mingil põhjusel ei ole sinu jaoks, siis kirjuta meile ja teeme sulle 100% tagasimakse.