Liitu “Naiselikult vormi” 3-päevase tasuta prooviperioodiga

Proovi programmi esimest nädalat 3 päeva TASUTA ilma maksmata. 
Lihtsalt täida allolev registreerimisvorm (kaardiandmeid ei ole vaja sisestada – see on täiesti TASUTA prooviaeg) ja võid kasvõi kohe alustada! Tule proovi järele, kas see programm on Sinule!

Mida kasutajad arvavad?

KKK

Korduma kippuvad küsimused

Kui sa tunned, et sa soovid mõni nädal teha rohkem või vähem treeninguid, ei saa toitumise nõuandeid 100% järgida, siis usalda oma keha ja tegutse vastavalt oma tundele. Mõnikord me tahame teha rohkem ja teinekord vähem – programmi eesmärk on, et sa hakkaksid tunnetama ennast paremini ja elaksid ilusas kooskõlas oma pesa ja hingega. Me oleme kõik unikaalsed.

Pausid meie elus on loomulikud. Ära tunne ennast halvasti, vaid ole uhke, et märkasid seda. Alusta rahulikult, kust sa pooleli jäid või mine paar sammu tagasi ja ela jälle oma headesse harjumustesse sisse. Mina teen pidevalt restarte ja saavutan oma tööriistadega kiiremini endale hea enesetunde. Kui tunned, et motivatsioon on nullis, siis kirjuta julgelt mulle shalini@gracefit.ee ja ma aitan sul uuesti selle leida.

Programmi saad täpselt endale sobival ajal panna pausile või liitumise lõpetada.

Selleks mine minu konto lehele. Vajuta sinu liitumised ja vali sealt, kas soovid programmi panna pausile või lõpetada. 

Kui Sul tekib küsimusi, siis kirjuta julgelt shalini@gracefit.ee ja ma hoolitsen, et saaksid osaleda programmis täpselt nii kaua kuni soovid.