Gracefit Shalini trennid Tallinnas

Tule treenima privaatselt eraldi stuudioruumis

Sind ootab hubane atmosfäär ja treeningkava, mis on koostatud spetsiaalselt vastavalt Sinu vajadustele.

Oled kiire ajagraafikuga ja ei jõua stuudiosse – treenime Sinu kodus.

Sinule vajaliku trenniatribuutika eest kannan hoolt mina.

Sinu ajagraafik on väga hõivatud ja Sa reisid palju – teeme Sulle kava, mida Sa saad teha iseseisvalt kodus, tööl ja reisides.

Treeningprogrammist teeme pildid / videod, et Sa saaksid ka iseseisvalt teha harjutusi kodus, reisides ja treeningsaalis.

Tulemused, mis Sa saad järjepideva praktika järel GraceFiti trennist:

Toonitud lihased

GraceFit treeningus toonime lihaseid läbi erinevate jõuharjutuste. Kasutame tervislikku pingutuse – lõdvestuse tehnikat, mille tagajärjel ei ole lihased liigselt stressis, ent samas saavad piisavalt koormust, et meie keha muutuks tugevaks. Harjutusi teeme enamasti omaenda keharaskusega, kuid aeg-ajalt kaasame ka lisa- ja abivahendeid.

Sirge rüht ja parem liikuvus (painduvus)

Arendame läbi erinevate harjutuste Sinu keha liikuvusulatust ning teeme tööd Sinu rühi kallal.
Tänu keha mobiilsuse arendamisele ja teadlikumale hingamisele paraneb tunnetus enda kehast, sooritus ka teistel spordialadel ning vabaned meid sageli kimbutavast kanguses.

Inspireeritud meeleolu ja hea emotsioon

GraceFiti trennis saad Sa selgema meele. Iga harjutuse juures viime tähelepanu oma hingamisele, mis muudab liigutused ning treeningu kogemuse veelgi efektiivsemaks ja intensiivsemaks. Me õpime lõdvestuma, mis annab Sulle kohalolutunde, selgemad mõtted või teinekord hoopis energialaengu.
Personaalsus pole tühi lubadus, Shalini on igal sammul sind toetamas.