GraceFit BALI tripp

20-27.02.2020 toimub GraceFit esimene välistripp imelisele BALILE!

Oleme pannud kuupäevad juba nii varakult välja, et kõigil osalejatel oleks aega, et planeerida oma puhkusereis just sinna aega – soovitame omalt poolt jääda 10-14 päeva, millest 7 päeva toimub organiseeritud GraceFit tripp!

Soovitame omalt poolt, et jätka või ole enne trippi reisil üksinda või jätka koos sõbra / pere / kaaslasega. Alati võid tulla tripile koos perega, aga treeningprogrammis osaleda üksinda, vaba aja programmil kaasata aga pere.

GraceFit Bali tripil teeme me trenni, lõvdestume, inspireerume maagilisest Balist, kuid tegemist pole kohe kindlasti mitte tavapärase meditatsiooni ja vaikuse reisiga – BAli saar on väga kirev ja täpselt sama kirev tuleb ka meie tripp! Me:

  • treenime ennast nii füüsiliselt kui vaimselt
  • meile tulevad külla indoneesia kohalik diiva joogaõpetaja Diaz
  • me avastame Bali hinduistlikke traditsioone
  • me avastame Bali kultuuri & sööki
  • me avastame Bali surfi & templeid
  • me avastame Bali pidustusi

Me liigume, loome uut ja tähistame elu koos kõigi selle värvidega!

Elamine tuleb unikaalses ja isikupärases resortis.

GraceFit organiseerib Sinu eest kogu tripi – alates Eestis lennujaama minekust kuni tagasilennuni. Kuigi meie KULD pakett tuleb koos lendude, luksusliku resortis ööbimisega 14 päeva, millest 7 päeva on GraceFit Bali tripp, siis Sul on alati võimalus osta lennupiletid eraldiseisvalt ja osaleda ainult GraceFit programmis.

Miks tulla GraceFitiga Balile

Oled Sa kunagi mõelnud, et tahaks kangesti minna lihtsalt üksinda reisile, et pärast olla parem ema, kaaslane ja kolleeg? Aga samas päris üksinda ei julge minna Aasiasse. 

  • Täpselt nii tundsin ka mina, seega on koos julgem minna ja teeme Sinu eest ära kogu korraldusliku poole!

    GraceFit korraldaja meeskond on Shalini, Birgit ja seekord oleme kaasanud oma Bali mehe – Margus Pautsi. Margus on elanud Indoneesias 2 aastat (Bali + Jakarta) ja 1 aasta Singapuris. Margus valdab lisaks sealsele kultuuri tundmisele indoneesia keelt, mis tagab teile kallid osalejad väga sujuva tripi. Shalini on käinud Balil 4 korda, osa võtnud mitmetest festivalidest ja teab, mis on parimad palad, mida tuua teieni – ning oluline on elutervislikkus – toome teieni elu kõik spektrid! Birgit tuleb esimest korda Balile oma fantastilise fotosilmaga. Võimalik, et me kaotame ta selle ilu sisse ära. Kogu korraldusliku poolega aitab meid WOWevents.

Hind

GraceFit Bali hind ja detailid on väljas paari nädala pärast!

KOHTADE ARV PIIRATUD!

Kuna Bali grupp on väikene, huvi aga VÄGA suur, siis kirjuta juba TÄNA meile ja broneeri oma koht: shalini@gracefit.ee