liitu programmiga
erkaanivaated

LIITU GRACEFITI TÄISPAKETIGA

Saad piiramatu ligipääsu kõikidele videotreeningutele, meditatsioonidele, live-treeningutele ja Naiselikult vormi programmile.

Liitu ja saad kohese ligipääsu

Oled juba liige? Logi sisse

Restart – Lase lahti

Tantsuline, vabastav ja ka lõdvestav pingutus, mis viib Sind läbi erinevate energiate ja aitab neid käivitada. Tunneta enda hingamist ja just energiat, mille ise oled loonud.

KESTUS:

01:00:11

RASKUSASTE:

mõõdukas

TREENINGVAHENDID:

puudub

KUUTSÜKLIFAAS:

kevad, sügis

3 arvamust teemal “Restart – Lase lahti”

  1. Vau! Nii ammu ei olnud pikemaid trenne teinud. Vapustav energia, kindlasti üks lemmikumaid treeninguid siiani! Terviklik ja siiras <3

  2. Kindlasti minu lemmikuim Restart, mis jääb igavesti mu GF algusaegu meenutama. Kuna see on vana kava, siis olen seda aastate jooksul väga palju teinud. Trenn algab voolava sissejuhatusega, millele järgneb tanstuline/tempokam lahti laskmise osa ning seejärel aeglane ja füüsiliselt kohati väljakutset esitav jõuosa matil. Lõpulõdvestus meeldib ka väga.

    1. Väga hästi kokkuvõetud, Gerli! Lisaks enda poolt, et tantsuosa on see nö Bollywood’i liigutustega. Mul mõjus trenn päris mõnusalt reitele ja säärtele. Restart on minu jaoks kõige rohkem kardiot andev treening, sest liigutused korduvad ja puhkust ei ole, toimub pidev liikumine. 💛

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Veel treeninguid: