Suurenenud elujõud, selgemad mõtted ja säravam välimus 7 päevaga

Meil kõigil on vaja aeg-ajalt lihtsalt... alustada uuesti

Igapäevane kiire elu, vähene liikumine ja juhuslikud toitumisvalikud teevad oma töö ning selle tulemusena oleme väsinud, mõte pole selge, enda välimusega pole rahul ning koged motivatsioonipuudust. Pidevalt on tunne, nagu midagi on puudu, et olla igapäevaselt kaunis, ergas ja tegus. See programm aitab sul saada uuesti kätte rütmi, et teeksid enda keha, mõtete ja südame jaoks otsuseid, mis on kooskõlas Sinu parima enesetunde ja ilusa eluga.

3 põhjust, miks aasta alguses kiire detox teha

Alustame
uuesti

Keha eest hoolitsemine ja tervislik toitumine on jäänud unarusse ning otsid võimalust uuesti alustamiseks.

Kiirem taastumine pühadest

Raske jõulusöök ja alkohol võivad kehale liiga teha ja tekitada tunde, et oled pidevalt väsinud ja uimane. Detox puhastuskuur aitab sellest kiiresti taastuda!

Selgemad sihid
ja eesmärgid

Detox programm aitab sul saada uuesti kätte rütmi, et teeksid enda keha, mõtete ja südame jaoks paremaid otsuseid.

Kuidas detox toimib?

  • Spetsiaalsed treeningud, mis stimuleerivad vereringe ja lümfisüsteemi tööd (kaitseb meid haigestumise eest, transportides kehast mürke välja)
  • Tervisliku toidu söömine, mis ergutab keha loomulikke mürkide eemaldamise protsesse
  • Keha kurnavate toitude vältimine (töödeldud toit, piim, suhkur, nisu, alkohol, lisaained)
  • Stressi vähendamine enese eest hoolitsemise ja treeningutega

7-päevase Detox programmi tulemused

7-päeva Detox on suurepärane viis alustada (uuesti) oma eesmärkide poole liikumisega: olgu need seotud tervise, isikliku või professionaalse eluga. Kõik need kolm valdkonda on üksteisega seotud – pole ühte ilma teisteta.

Praegu on aasta parim aeg otsuste langetamiseks

Kuigi 7-päevase puhastuskuuri eesmärk pole otseselt kaalu alandamine, annab see hea tõuke selles suunas. Loomulikult võid kaotada mõned üleliigsed kilod ja seda lihtsam on sul kaalulangetamisega jätkada või lihtsalt oma head vormi hoida. Nende päevade jooksul keskendume aga pigem tervikule – sinu füüsilisele ja vaimsele heaolule.

Pole kalorite lugemist ja näpuga toitumiskava jälgimist, vaid lihtsad ja fundamentaalsed põhimõtted, mis mõjuvad hästi sinu figuurile, enesetundele ja annavad organismile vajalikku elujõudu.

Alusta programmiga ja vii oma energia täiesti uuele tasemele

7-päeva juhendatud detox plaan koos videotreeningutega

PÄEV 1

Ettevalmistus

Valmistumine järgnevaks nädalaks 

Vaata/loe läbi nõuanded, mis aitavad sul läbida 7-päeva Detoxi online-programmi. Tänane ülesanne on käia poes ja juua 4 klaasi vett lisaks sinu tavapärasele veejoomisele.

PÄEV 2

Ettevalmistus

Lisame menüüsse rohkem värsket

Alusta Detox 1 treeninguga, lisame menüüsse esimene smuuti ja jätkame vee joomisega. Jätame menüüst välja nisu- ja piimatooted, ja rasked praed (liha, kartul). Eelista taimetoite, värskeid salateid ja köögivilju.

PÄEV 3

Ettevalmistus

Viimane ettevalmistus päev

Sinu viimane ettevalmistuse päev enne 3-päeva detox perioodi. Higista välja kõik mürgid intensiivse Restart treeninguga.

PÄEV 4

Detox

Alustame detox-kuuriga

Esimene päev, kus kõik toidukorrad asendame smuutidega. Joo rohkem vett ja taimeteesid. Detox 3 trenn on liikuv ja pehme, mis sisaldab palju kehapöördeid, aktiveerivad kehas jääkained väljutavad protsessid.

Kui tunned väga vajadust ühe toidukorra järele, siis vali värske taimne salat köögiviljadega või (püree)supp.

PÄEV 5

Detox

Muutused hakkavad toimuma

Teine päev, kus kõik toidukorrad asendame smuutidega. Organism saab puhkust pidevast toidu seedimisest ja tegeleda seespidiselt sinu elujõu taastamisega. Ei, sa ei jää nälga – minu ausõna! Meie valmistatud smuutid on väga toitvad.

Treeninguks jalutus või aeglane yin-joogast inspireeritud rahustav venitus.

PÄEV 6

Detox

Viimane päev ja tehtud

Organismi puhastava detox kuuri viimane päev! Sa pead vastu – need tulemused on seda väärt! Higista veel viimased mürgid välja mõnusa detox 2 treeninguga ja homme alustame puhtalt lehelt.

PÄEV 7

Lõpp

Detoxist väljumine

Tunned värsket energialaengut, kerget ja rõõmsat olekut, meeled on selgemad ja tunned enda üle uhkust – sa said hakkama!

Mida GraceFit'i naised arvavad?

Läbi uute alguste me kasvame, saame tugevamaks ja mis kõige ilusam - õpime jälle sammukese ennast rohkem tundma

Meil kõigil tuleb elus ette perioode, kus eesmärgid hägustuvad, tervislikud valikud jäävad tagaplaanile, oleme läbi elanud lahkumineku või tunneme segadust, milliseid valikuid langetada tööalaselt. See kõik on täiesti loomulik osa elust ja küsimus on nüüd selles - kuidas me reageerime sellele ja mida ette võtame? Meie elu on meie valikute summa ja ainult meie ise loome seda.

Shalini, Detox programmi autor

Aga kuidas kahjulikud ained minu kehasse satuvad?

Iga kord kui sa sööd või jood midagi, on suur tõenäosus, et paned enda kehasse ka kahjulikke lisaaineid. Lisaks sellele veel ravimid, millega ravitakse loomi, keda kasvatatakse meile toiduks, hormoonid, millega neid kasvatatakse jne. Samuti igapäeva osana plastikpudelites joogid, ravimid, alkohol ja kosmeetika..

Kahjulikud ained kogunevad meie kehasse märkamatult ja kipume keha saadetud signaale (ebamäärased valud, väsimus, isud, peavalud, kaalutõus) kergelt eirama. Süüdistame selles kiiret elutempot, sellega kaasnevat stressi või peame seda vanusega tulnud loomulikuks nähtuseks. Tihti on need aga hoiatuseks, et keha ei saa jääkainete väljutamisega nii hästi hakkama, kui oleks vaja…

Kui unarusse on jäänud ka oma keha eest hoolitsemine toitumise, trenni ja lõõgastumisega, võib see viia immuunsüsteemi nõrgenemiseni. Nii hakkavad meile külge kõik viirus ja külmetushaigused ja oleme pidevalt haiged ning väsinud.

Siin tulebki appi 7-päevane detox-programm, mis annab ülekoormatud seedeorganitele puhkust, aitab kõrvaldada organismist ainevahetust kurnavaid jääkaineid, taastab keha loomuliku energia ning turgutab sinu immuunsüsteemi.

Liitumiseks on sul 3 võimalust

Vali endale sobiv pakett

GRACEFIT ONLINE

19€/kuus

ERIPAKKUMINE: Jaanuaris uutele liitujatele esimene kuu -50%

Saad ligipääsu kõikidele online programmidele ja trennivideodele

Kuumakse, saad lõpetada igal ajal. Kokku 25+ trennivideot ja ligipääs kõikidele uutele programmidele.

ainult detox programm

39€

7-päevane detox programm

Ühekordne makse ja eluaegne ligipääs. Saad teha iga uue aasta alguses, kevadel ja sügisel.

koos minu personaaltreeningutega

150€/kuus

Üks-ühele kohtumised ja boonuseks tasuta online ligipääs

Ainult 5 kohta! Personaalsed kohtumised treeningsaalis ja programm täpselt vastavalt Sinu soovitud tulemuste saavutamiseks.

Sul tekkis küsimusi?

Kirjuta mulle Messengeri ja aitan sind

KKK

Korduma kippuvad küsimused

Online treening käib samamoodi nagu oleksime koos ühes ruumis. Sina pane endale mugavad ja kaunid trenniriided selga, rulli matt lahti, ava programm läptopis või telekas ning alustame! Mina juhendan sind terve sessiooni vältel.

Detox programmi jaoks on parim aeg uue aasta algus. Peale jõuluaegseid sööminguid vajab keha puhastamist, et alustada uut aastat värskelt ja energiliselt. Teine parim aeg on kevad, mil loodus tärkab ja mis on värskete alguste aeg. Samuti ka septembri algus, et suvest tervislikuma rütmi juude naasta.

Loomulikult võid selle ette võtte täpselt siis kui tunned, et nüüd on vaja. See on tervislik ja ilus viis teha restart oma kehale, mõtetele ja südamele.

Programmist leiad ka juhised ja nõuanded, kuidas jätkata trennirütmi ja toitumisega. Need toetavad sinu edasist head enesetunnet ülejäänud aastaks ja eluks.

Personaal trenni soovi korral täida palun allolev vorm