Tunne end ilusa, enesekindla ja rahuloleva naisena

Trenn, kus saad olla sina ise, koos oma tugevuste ja nõrkustega ning treenida kellaajast sõltumata. Isegi kui sa pole varem kunagi trenni teinud, sobivad need liikumised sulle. Ei ole vahet, kas sa alles alustad vōi oled aastaid liikunud. Ei ole vahet, mis su kaalunumber näitab. Ei ole vahet, mis su vanus on. Loeb sinu sisemine särts ja energia.

Meil on aeg lasta lahti ebarealistlikest ühiskonna standarditest ja võrdlemisest teistega. Meie kõigi elu ongi erinev ja me vajame personaalset lähenemist enda keha ja enesetunde eest hoolitsemisel.

See on ka põhjus, miks ma usun naiste kuutsükli järgi liikumisse ja elamisse. See arvestab sinu hetkeseisundiga – energia ja meeleoluga, sinu vajadustega.

Ma arvan, et me ei peagi end iga hetk tundma maailma kaunimana, kuid meil võiks olla teatud meelerahu enda suhtes. Minu jaoks tähendab see seda, et ma tunnen end lihtsalt hästi. On hetki, kus ma olen mina oma lihtsuses ja on hetki, kus ma tunnen, et olen veetlev.

Ja sinul, minu kallis sõber siin, on ka õigus tunda end terve, kaunina ja nii, et su mõtted on selged – sa tead, mida sa soovid ja kuidas sa soovid elada.

Et sul oleks jõudu teha elus muutuseid ja käia siht silme ees ikkagi oma teed.

Treening polegi minu jaoks niivõrd selleks, et olla ülivormis, vaid selleks, et hoida oma mõtted selgena, olla emotsionaalselt tasakaalus ning tunda, et ma elan ja hingan. Kaunis vorm ja füüsiline tugevus tuleb sellega niikuinii kaasa.

Liikumine on olnud mu soodsaim teraapia ka läbi keeruliste aegade ja see on andnud mulle alati tunde, et “ma saan hakkama!”. On andnud tunde, et päike tuleb uuesti välja vaatamata äikesepilvedele, mis meie kõigi elus aegajalt eksisteerivad. Just treening loob energia ja energia on tunne – see on tunne, mis äratab eluenergia, paneb sind jälle tegutsema ja särama ning maandab pingeid ja igapäevaelu stressi. 

Täna tuhandeid naisi treenides, olen ma veendunud, et igal naisel on võimalus ja tegelikult ka õigus tunda ennast oma kehas hästi. Hästi tundmine ei tähenda pelgalt lamedat kõhtu ja prinkis keha – igaühel on meil võimalus tunnetada, mida tähendab sulle oma kehas hästi tundmine.

Minu treeningud ei küsi sinu eelnevat trennikogemust – GraceFiti trennides käivad naised, kes pole teinud 15 aastat midagi ja käivad naised, kes teevad 5x nädalas trenni. Jah, kõik ühes saalis, ühes virtuaalruumis ja me kõik täiendame teineteist.

Need ei eelda, et sa peaksid olema trimmis ja painduv ja sul peaks olema palju aega, et pühenduda trennile. Ei Selleks me ju tulemegi kokku – et saavutada oma soovitud tulemus nii füüsiliselt kui emotsionaalselt ja siis seda säilitada. Lühiajalised lahendused keskenduvad ainult esimesele, GraceFiti metoodika keskendub mõlemale.

Vaata videot

Programmi tutvustus

Miks naised peaksid treeningutele ja oma heaolule lähenema tsüklipõhiselt?

naiselikud treeningud

Unikaalne meetod, mis õpetab sind elama harmoonias kuutsükliga – sinu elukvaliteet ja arusaam endast ning oma kehast muutub kardinaalselt.

LIVE TREENINGUD

Ühised live-treeningud, mis tõstavad sinu motivatsiooni ja hoiavad järjepidevust.

SULLE SOBIVAL AJAL

Platvorm, kus saad ligipääsu 100-le erinevale eestikeelsele online treeningule – ole algaja või edasijõudnud.

pilt mobiili arvuti ja tabi vaatest

Kuidas sinu elu muutub paremaks pärast GraceFitiga liitumist

Sinu enesega rahulolu ja enesekindlus on suurem

check

Järjepidevalt treenides saavutad enda hea vormi

check

Sinu keha on paremas toonuses, arendad painduvust ja saavutad elegantsema rühi​

check

Oskad oma aega paremini planeerida, leiad ka aega ka endale ja jõuad rohkem tehtud saada

check

Õpid ennast paremini tundma ja oled ausam enda soovide osas

check

Sinu stressitase ja ärevus vähenevad ning oled emotsionaalselt paremas tasakaalus

check

Tuled keeruliste olukordadega ja raskete perioodidega paremini toime

check

programm sisaldab:

Saavuta järjepidev trennirütm, elegantne kaunis naiselik lihastoonus ning õpi oma keha paremini tundma.

01

Treeningud igale tasemele

Saad treenida endale sobival ajal, valida sobiva trenni pikkuse ja raskusastme

02

Rahustavad meditatsioonid

Vähendavad ärevust, muremõtteid, lasta lahti ja tunda elust rohkem rõõmu

03

Elumuutev kuutsükliteooria

Teaduspõhine meetod, mis aitab naistel elada stressivaba elu

04

HEA SELTSKOND

Sündmused, live-treeningud ja kinnine kogukond

Mida GraceFiti kliendid räägivad

1000+ liitujat üle Eesti...

"Ideaalne lahendus mulle kui kodusele kahe lapse emale, sest saan teha iga kell ja ka koos lastega. Alati jõuab ja kõik on õnnelikud. Ja programmi juures on nii tänuväärne aspekt see, et ei läheneta vaid lihastele vaid naisele iga valdkonna pealt."
Katri
“Gracefit on väga-väga palju mind aidanud oma mõtteid ja eesmärke seada ja oma igapäevaste väljakutsetega toime tulla iseendana, emana, tütrena, tööalaselt, keerulisest suhtest väljatulekul."
Ülle
“Hommikune minu enda aeg annab nii palju juurde, pooled ebavajalikud emotsioonid jäävad ära ja suudan kuidagi paremini oma päeva sättida.”
Kadri
“Minu jaoks on kõige olulisem GraceFiti puhul vabadus teha trenni ükskõik mis ajal ja kohas. Samuti on treeningute valik väga lai ja ma leian endale alati meelepärase ja sobiva trenni vastavalt tujule, jõudlusele või tsüklile.”
Pille
“Ma olin kindel, et mina pole kodus üksinda treenija 😁. Nüüd pea 3 aastat hiljem saan julgelt öelda, et ma ei vahetaks oma kodupõrandat ja matti uuesti mõne spordiklubi vastu. Kuigi mulle meeldib seltskond, siis see vaikne tund iseenda ja sinu videodega meeldib mulle rohkem PLUSS ma ei sõltu enam kellaajast.”
Mariin
"Minu jaoks täielik avastus, et ei pea ainult jõusaalis rassimas käima. Et trenn võib olla ka ilus ja naiselik."
Marilin

“Sinu hommikusirutused on päevale nii mõnus algus! Olen esimest korda kodus endale mõnusa trennirütmi sisse saanud ja ootan iga enda paika pandud trenni aega pikisilmi.”

LIISI

“GraceFit on on andnud mulle parima vormi, aega endale, enesekindlust, naiselikkust, soojust südamesse ja siia võingi loetlema jääda. Lisaks võin öelda olen palju parem ema oma kahele tütrele, kuna akusid saab laadida nii mõnusal moel.”

KARIS

“Olen juba kolmandat nädalat järjest mõlemad kavad järgemööda teinud isegi 5x nädalas. Muutus kerelihastes on silmaga näha! :)”

KATRIN

Kajastatud:

vali endale sobiv pakett

12-kuuline pakett

286
199 aastas
 • Säästad 87 €, ühe kuu hind 16.60 €
 • 3-kuuline tsükliteooria
 • 100 videotreeningut
 • Live-treeningud
 • Meditatsioonid
 • GraceFiti äpp

Kuupõhine liitumine

Kõige populaarsem
23
90
KUUS
 • 3-kuuline tsükliteooria
 • 100 videotreeningut
 • Live-treeningud
 • Meditatsioonid
 • GraceFiti äpp

Oleme Stebby koostööpartner

Paketi aktiveerimiseks saada palun oma pilet 

Liitumine sisaldab ka TASUTA ligipääsu GraceFiti äpile

Esimene naistele suunatud treeningprogrammi äpp Eestis

treeningvideod ja meditatsioonid

Ligipääs 100+ treeningule ja meditatsioonile asukohast sõltumata

treeningkalender

Koosta oma isiklik treeningkalender ja salvesta oma kõige lemmikumad videod

ligipääs gracefiti foorumisse 'PESA'

Kinnine grupp, kust leiad toetava ja sooja kogukonna GraceFiti naistega

Millised on GraceFiti treeningud?

20–30-minutilised hommikuvõimlemised

Mõnusad hommikused harjutused on mõeldud keha äratamiseks ja energia käivitamiseks. Kavasid on erinevaid: pehmed painutused aitavad öösel tekkinud kangusi leevendada, tugevamad lihastreeninguga hommikusirutused on aga korraliku trenni eest. 

Sul pole treenimiseks vaja riidesse panna ega kusagile sõita. Saad hommikutrenni mugavalt kodus ära teha ja uuele päevale rõõmsa ja motiveerituna vastu minna.

ELEGANCE

Naiselikud treeningud, kus pilatese ja balleti elemendid on kombineeritud mõnusate jõuharjutustega.

Elegance vormib sulle kaunid lihased, annab hea toonuse ja naiseliku rühi. Tugev pingutus lõpeb toetavate painutustega.

Lühikesed ja intensiivsed

Kogu keha treenivad pooletunnised jõutreeningud, mis nõuavad rohkem pingutust, aga annavad hea enesetunde terveks päevaks.

FOOKUS

Tantsujooga harjutused, mis on heaks abivahendiks vaimse raskuse vastu. Hingamine ja meditatsioon aitavad vähendada ärevust ning jooga toob sind tagasi rahulikku keskmesse. Fookus aitab parandada sinu painduvust ning lihastel paremini taastuda.

HEA UNE PAINUTUSED

Kerged ja mõnusad joogalikud painutused, mis valmistavad su keha ja vaimu ette eesootavaks magusaks uneks. Pooletunnine rännak aitab seljatada argipäeva mured ja raskused, mida pole vaja uude päeva kaasa võtta.

ANTISTRESS

Liikumised erinevatest kategooriatest, mida on hea teha, kui tunned ärevust ja stressi, või tahad kõigest korraks eemale saada. Need on trennid, mis aitavad taastada rahuliku ja hea enesetunde.

Kõikidel liikmetel on ligipääs:

Trennivideotele

Live trennidele

Meditatsioonidele

Naiste kuutsükliteooriale

GraceFiti äpile

Online kogukonnale

gracefit raha tagasi garantii

30-päevane garantii

Kui Sa peaksid esimese 30 päeva jooksul tundma, et GraceFit ikkagi ei sobi sulle, siis on Sul võimalus igal ajal enda liitumine ise lõpetada ja saada 100% raha tagasi.

Miks naised peaksid treeningutele ja oma heaolule lähenema tsüklipõhiselt?

Me naistena eeldame, et me peame tundma ennast iga päev täpselt samamoodi…

Nende probleemide põhjustaja on suuresti see, et sa ei ela harmoonias oma enda kehatunnetuse ja -tsükliga. 

Naiste kuutsükkel ei ole ainult 5-7 päeva kuus, vaid me elame naistena iga kuu läbi 4 erinevat faasi, mida sümboolselt nimetatakse: talv (menstruatsioon), kevad (follikulaarfaas), suvi (ovulatsioon) ja sügis (luteaalfaas). Need 4 erinevat faasi määravad ära meie meeleolu, libiido, kehakaalu, une, sotsiaalse vajaduse ja energia. “Naiselikult vormi” on esimene programm, mis võtab arvesse kuu lõikes, kuidas naised võiksid liikuda, toituda ja aega planeerida – seda kõike eesmärgiga, et me tunneksime ennast terve kuu suurepäraselt.

“Naiselikult vormi” programmi võid sünkroniseerida oma tsükliga, kuid kui sa ei soovi, siis sa ei pea. Saad teha programmi mõlemal juhul ja saavutad suurepärased tulemused.

Kui sul täna ei ole menstruatsiooni, siis annan sulle nõuandeid, kuidas ikkagi teha 100% edukalt programmi, saada sellest suurepärased tulemused ja leiad ka palju infot/soovitusi, kui vajaksid abi seoses oma naise tsükli probleemidega (või selle puudumisega).

Programmi sünkroniseerimine oma tsükliga on lisaboonus ja nüüd on sul see võimalus esmakordselt olemas.

pROGRAMMI AUTOR

SHALINI

“Naiselikult vormi programm ei ole kindlasti ainult treeningute programm, vaid see viib sind lähemale sinu päris tuumani: sinu tunnetusele endast, soovidele ja aususele. See võiks aidata sul olla naiselikum ja hellam endaga. Sa nopid välja endale sobivad tööriistad, mis viivad sind su parima enesetundeni. Sa kuulad oma keha ning sa elad oma rütmi järgi. Ning sa teed kõike seda omal ajal, omale sobivas kohas.”

shalini signatuur

KKK

KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

Jaa, loomulikult. Iga eluperiood ei võimalda meile seda luksust, et saaksime tundide viisi aega võtta endale. Piisab ka 20-30 minutit matil ja natukene enda peale mõtlemisest. Lähene programmile oma tempoga ja vastavalt oma hingeseisundile.

Minu juhised on head soovitused, aga minu suurim soov on, et Sa tunneksid ära missugune tempo täna Sind teenib.

Kas ma pean tegema programmi täpselt etteantud juhiste järgi või võin teha oma tempo järgi?

Sa võid teha etteantud juhiste järgi, aga Sa saad teha ka oma tempos. See programm pole Sulle lisapinge, vaid annab Sinu ellu kergust, rõõmu ja enda tundmist.

Meie kõigi ajagraafik on natukene erinev, seega kohanda vastavalt endale ja jätka sealt, kus Sa jäid pooleli. Programmis sees olen toonud Sulle kõik sammud, kuidas Sa võiksid läheneda programmile ja kuidas jätkata, kui tuleb paus sisse (mis on väga loomulik).

Sa leiad trennivideote seast pehmeid, alustamiseks sobivaid kavasid ja tõelisi pingutusi ning intensiivseid kavasid. Kõik treeningud on inspireeritud balletist, joogast, tantsust ja pilatesest.

Kavade seast võib leida pehmeid, voolavamaid ning aeglaseid liikumisi ning intensiivseid lihastoonust suurendavaid trenne, mis tõstavad su pulssi ning toonivad keha. Ei tasu karta, et kavad koosnevad ainult tantsu-, jooga- ja balletiharjutustest.

Loomulikult, treeningud sobivad eranditult kõikidele naistele olenemata sellest, milline on nende treenituse tase, tsükkel või vanus. Trenni jooksul näitan nii kergemaid kui ka raskemaid variante – nii saad vastavalt enesetundele enda versiooni valida. Ja viimaks ära muretse, sest peamine on see, et teed.

Kunagi ei ole alustamiseks liiga hilja. Me teemegi sellepärast, et Sa tunneksid end iga korraga paremini.

Tutvu treeningutega lähemalt siia klikkides

Enamikes trennides on Sul vaja vaid matti. Osades trennides kasutame ka ühekilogrammiseid hantleid (ole nendega loov – kasuta näiteks veepudeleid) ja slidereid (pajakindad teevad samuti töö ära).

Tutvu treeningutega lähemalt siia klikkides

Treeninguid saab teha täpselt endale sobival ajal. Kõik trennivideod on kättesaadavad 24/7 ning saad neid vaadata ja teha asukohast sõltumatult.

Lisaks toimuvad kindlatel aegadel ka live-treeningud, mida on küll ideaalne teha reaalajas, kuid ka need jäävad järelevaatamiseks kuni järgmise live-trennini.

Jah, live-trenne saab järele vaadata kuni järgmise live-trennini.

Jah, väga hästi saad. Loo endale vaheldusrikas trenniplaan, kus on muuhulgas erinevad venitused, hingamine, meditatsioonid, kuid ole hoolas enda hetkeenergiat ning enesetunnet jälgimaks.

Jaa, Sa saad teha programmi väga hästi – ma annan Sulle mõned mõtted, kuidas Sa võiksid programmile läheneda ja saada ikkagi osa kuutsükli rütmidest ja selle võlust.

Kõik trennikavad, harjumused ja toitumine on meile kasulikud, kuutsükli teooriaga sünkroniseerimine annab enda tunnetusele lihtsalt veel uue mõõtme.

Kui Sul on hetkel periood, kus ei ole regulaarset menstruatsiooni (oled rase, imetad, muul põhjusel puudub), siis ära muretse – ma pakun Sulle loovaid lahendusi, et ka Sina saaksid soovi korral selle sügavama tunde.

Jah, kõik trennikavad, harjutused ja soovitused on ka ilma kuutsükli teooriata täpselt sama head ja saab teha neid sellisel kujul. Sa leiad programmist täpsed juhised, kuidas programmile läheneda.

Mul on alati nii kohapeal trennides kui ka online-programmides beebiootel või äsja sünnitanud naisi (diastaasiga) ja see on super. Kui sinu naistearst on andnud sulle loa treenida ja su tervisega on kõik hästi, siis need trennid sobivad sulle. Oluline on aga kindlasti teatud harjutused (sa leiad videod programmist – beebiootel harjutused) välistada ja asendada sinule sobilikega.

Alati ootan sind ka kohapeale Tallinnasse trenni, et saaksime koos mõned teemad üle vaadata.

Kindlasti tuleb väga hoolikalt jälgida sellel ajal ka oma keha ja enesetunnet – nii kui tunned ebamugavalt, siis ära tee seda harjutust. Ükskõik mille suhtes sul on küsimusi, siis alati küsi mult kohe.

Üldiselt on need treeningud väga sobivad, eriti kui asendame peamised asjad. Lisaks teen iga nädal LIVE trenne, kus teen alati 2 varianti: tava ja beebiootel.

Muidugi on hea jälgida seda, mis on ette kirjutatud, kuid lõppude lõpuks on need minu soovitused. Kui tunned, et ei vaja neid ning oskad enda keha kuulata, siis loomulikult järgi ka selle teema juures enda sisetunnet.

Ei, see on programm on mõeldud naistele kogu eluks ja pigem anna endale aega, et leida oma ideaalne rütm ja soovid.

Selle programmiga võiksid Sa jõuda endale lähemale ja mõista, mis Sind õnnelikuks teeb, kuidas Sa end füüsiliselt soovid tunda ja lahta lasti pidevates “peaks olema” mõtetest.

Liitumise saad täpselt endale sobival ajal lõpetada.

Selleks mine minu konto lehele. Vajuta sinu liitumised ja vali sealt, kas soovid programmi panna pausile või lõpetada.

Kui Sul tekib küsimusi, siis kirjuta julgelt info@gracefit.ee ja ma hoolitsen, et saaksid osaleda programmis täpselt nii kaua kuni soovid.

Sügisel alustan taas trennide läbiviimist Tallinnas, Golden Clubis. Nendesse registreerimine ja nende eest tasumine käib läbi Golden Clubi kodulehe.

Liitumiseks piisab tavalisest debit/credit kaardist, ei pea olema krediitkaarti. Kui sul on mingil põhjusel kaart, mis tõepoolest ei lase registreerida, siis kirjuta info@gracefit.ee ja me teeme sulle manuaalselt ise konto ja saad tasuda arvete alusel ülekandega.

Lisaks oleme Stebby (kunagine Sport-ID) keskkonnas, läbi mille nii mõnedki tööandjad trenne kompenseerivad, või saad sealt ise osta ligipääsu.

kasutajad räägivad

Play Video

“GraceFit on hästi naiselik, painduvust arendav treening, aga samas on seal väga palju jõudu, millest saad tegelikult alles siis aru, kui sa seda teed.”

Marion, 2 lapse ema, ettevõtja

“GraceFit on mõnus kommuun naistest, kes on kõik hästi sõbralikud ja abivalmid. Trenn ise annab väga palju nii hingele, meelele kui ka kehale.”

Age, 3 lapse ema, raamatupidaja

Play Video
Play Video

“Mis on minu jaoks aastaga muutunud, on see, et olen hakanud enda jaoks asju rohkem planeerima.”

Marju, 4 lapse ema, ettevõtte juht

“Otsisin pikalt treeningut, mis poleks pelgalt füüsiline, vaid toetaks kõiki eluvaldkondi ja vaimsust. GraceFiti näol on olemas kõik see, mis ma otsisin.”

Liis, jumestaja

Play Video
Play Video

“Muutused pole olnud ainult treeningutes, vaid ka vaimselt olen leidnud rohkem aega vaikuseks. Selle vaikuse enda sees avastamine on olnud võrratu!”

Tanja, kodune ema ja ettevõtja