esimene eestikeelne naiselike treeningute online programm

Treeni ükskõik kus täpselt endale sobival ajal

 • Sooviksid liikuda regulaarselt, aga pidevalt tuleb elu vahele ja sa ei jõua spordiklubisse?
 • Sooviksid, et su keha oleks toonuses ja sa painduksid rohkem?
 • Sa oled kaaslane, ema, kolleeg … aga sinu naiselikkus on jäänud tagaplaanile – sul pole aega endale?
 • Sooviksid tunda ennast energilisemana ja rohkem motiveerituna?
 • Sooviksid oma aega paremini planeerida ja tegutseda fokusseeritumalt?
 • Sooviksid toituda tervislikumalt, aga pidevalt leiavad saiakesed tee su lauale?

Mida sa saad “Naiselikult vormi” programmist

 • Ligipääs erinevatele videotreeningutele (videotreeningud on 20 minutit-1h pikad)
 • Ligipääs toitumise videodele ja konkreetsele ülesannetele
 • Ligipääs heade harjumuste workbookideni, kust leiad kasulikku infot hea enesetunde kohta
 • Naiselikud soovitused ja nipid
 • Kolm esimest kuud saadan iga nädal sulle täpsed juhised naiselikult vormi saamiseks
 • Parimate tulemuste saavutamiseks tee programmi 6 kuud
 • TASUTA aastane ligipääs programmile
 • Olen terve aja sinu kõrval olemas – suhtle minuga otse

Ligipääs GraceFit gruppi ja üritustele. Boonusena saad kaasa minu lemmikud muusikalistid ja soovitusi inspireerumiseks.

Need on treeningud, mida sa naudid ning mis annavad sulle energiat.

Vaata videost, milline näeb välja “Naiselikult vormi” programm, kui oled sisse loginud. Sinu ees avanevad treeningvideod, toitumisnipid ja harjumused. 12 nädala jooksul saadan sulle iga nädal juhised uue nädala harjutustega. 

No eriti lemmik on Elegance I trenn, kus esimestel kordadel peale 5 minutit soojendust mul juba võhm väljas oli. Aga kuu ajaga on tuharad ja reied nii palju rohkem trimmis, et imetlen end peegli ees üsna tihti. Tänan nii Sind kui ennast!

Triin

“Kuna mulle ei meeldi piirangud,mida pakuvad grammise täpsusega toitumisspetsialistid, siis on see programm lausa joovastav! Peale smuutit on hea, kerge, armunud olek.”

Kasutaja

Terve programmi vältel olen sinu kõrval sind toetamas – sa saad mulle küsimuste korral kirjutada ja igal ajal tagasisidet anda.

Sa saad ühest tunnist treeningust naiselikul viisil jõudu, graatsilise rühi ja arendad oma painduvust. Lisaks leiad programmist väga tõhusad toitumisnipid ja head harjumused, mis aitavad eemal hoida stressi, väsimust ja lisakilosid. See on sulle, kes sa väärtustad oma aega ja soovid igasse päeva leida kasvõi ainult 20 minutit, et tegeleda oma liikumise, toitumise ja harjumustega.

SOOVIN LIITUDA

“Mulle nii nii meeldib, et Eestis on keegi kes midagi sellist teeb ja mitte lihtsalt et, “lets get fit and lets sweat” aga just hingamine, flow ja naiselikkus 😍😍😍 aitäh!”

Halina

Ma olen palju stabiilsem emotsionaalselt. Mul ei ole neid “maa-ei-tea-mis-valesti-on-aga-olen-kurb” tujusid. Mul on eluenergiat! Nii palju tahet ja inspiratsiooni, iga päev. Ma olen endale tähtis! Ja see on äge tunne!

Mia Brit

Gracefit pakub hoopis midagi muud. Midagi sellist olen pikalt otsinud – ma tunnen ma, et keha ja vaim on Sinu trennis nii hästi ühendatud. Olen väga tänulik! Ja eriti aitäh tahaksin öelda Sinu suhtumisele Naisesse.

Triin

KKK

Kuidas ma saan liitumise pausile panna või katkestada?

Programmi saad täpselt endale sobival ajal panna pausile või liitumise lõpetada. Mine kodulehelt ONLINE – MINU KONTO – SINU LIITUMISED. Vali sealt, kas soovid programmi panna pausile või lõpetada. 

Kui Sul tekib küsimusi, siis kirjuta julgelt shalini@gracefit.ee ja meie hoolitseme, et saaksid osaleda programmis täpselt nii kaua kuni soovid. 

Ma sooviksin liituda ainult 1-2 kuuks. Kas see on võimalik?

Jah, loomulikult. Sellisel juhul teed liitumise ikka ära ja kirjuta mulle shalini@gracefit.ee, et soovid liituda 1 või 2 kuud. Lõpetan Sinu liitumise õigel ajal ja rohkem tasu ei lähe. Omalt poolt soovitan väga olla programmis 2 kuud – see on aeg, kus sul tekivad harjumused, et elada tervislikult ja tunda ennast hästi. Esimesed 2 kuud saadan sulle IGA nädal juhised, kuidas muuta ennast kaunimaks ja kuidas parandada oma enesetunnet. Olen su kõrval olemas.

Kuidas toimub iga kuu tasumine?

Tasumine toimub püsimaksekorralduse alusel. 

Kuidas ma saan liituda?

Täida palun “LIITUMINE” lehel oma andmed, pane oma pangakaardi number ja oledki liitunud. Kõik on turvaline. Kui sul esineb tehnilisi tõrkeid, siis kirjuta shalini@gracefit.ee