Naiselikult vormi

Ainulaadne online-treeningute ja enese eest hoolitsemise programm naistele

Programmiga saad naiselikul viisil naiselikku vormi. Juba esimese 7-21 päevaga tunned, et oled leidnud parema kontakti enda keha, tasakaalu mõtete ja rütmi järjepidevusega.

See programm on sinu füüsisele, vaimule ja südamele.

Kas Sa tunned, et …

Me naistena eeldame, et me peame tundma ennast iga päev täpselt samamoodi.

Nende probleemide põhjustaja on suuresti see, et sa ei ela harmoonias oma enda kehatunnetuse ja -tsükliga. 

Naiste kuutsükkel ei ole ainult 5-7 päeva kuus, vaid me elame naistena iga kuu läbi 4 erinevat faasi, mida sümboolselt nimetatakse: talv (menstruatsioon), kevad (follikulaarfaas), suvi (ovulatsioon) ja sügis (luteaalfaas). Need 4 erinevat faasi määravad ära meie meeleolu, libiido, kehakaalu, une, sotsiaalse vajaduse ja energia. “Naiselikult vormi” on esimene programm, mis võtab arvesse kuu lõikes, kuidas naised võiksid liikuda, toituda ja aega planeerida – seda kõike eesmärgiga, et me tunneksime ennast terve kuu suurepäraselt.

“Naiselikult vormi” programmi võid sünkroniseerida oma tsükliga, kuid kui sa ei soovi, siis sa ei pea. Saad teha programmi mõlemal juhul ja saavutad suurepärased tulemused.

Kui sul täna ei ole menstruatsiooni, siis annan sulle nõuandeid, kuidas ikkagi teha 100% edukalt programmi, saada sellest suurepärased tulemused ja leiad ka palju infot/soovitusi, kui vajaksid abi seoses oma naise tsükli probleemidega (või selle puudumisega). 

Programmi sünkroniseerimine oma tsükliga on lisaboonus ja nüüd on sul see võimalus esmakordselt olemas.

Naiselikult Vormi Programmis Sa...

Saad naiselikult toonuses keha, arendad painduvust ja saavutad elegantse rühi

Sinu enesega rahulolu ja enesekindlus suureneb

Õpid harjumuste abil oma aega planeerima ja leiad ka aja endale

Seedimine paraneb ja su uni muutub sügavamaks

Arendad oma seksuaalsust ja õpid libiido kohta

Õpid ennast paremini tundma ja oled ausam enda soovide osas

Avastad tööriistad, kuidas tunda ennast suurepäraselt

Vähendad stressi ja ärevust ning oled tasakaalukam

Jõuad samm-sammult tagasi tõelise Naise kehastusse

Kõik GraceFiti treeningud on inspireeritud balletist, joogast, pilateses, (kõhu)tantsust ja jõuharjutustest. Naiselikud liikumised, mõtisklused naiseks olemise üle ja praktilised harjutused toovad lõpu pidevale ebakindlusele, segadusele oma elu suhtes, ebamäärastele pahadele tujudele ja mitte rahulolule endaga. 

Kui sa õpid austama oma energiat, jõudu ja rütmi ühe kuu raames, siis sinu elukvaliteet ja arusaam endast ning oma kehast muutub kardinaalselt. Sa õpid aktsepteerima, lahti laskma minevikust, hingama ja elama olevikus ning tantsima tulevikuga.

Ainuke eestikeelne online-programm, kust leiad:

Shalini saadab 4 kuud konkreetseid juhtnööre liikumisele, toitumisele ja harjumustele vastavalt sinu käimasoleva tsükli faasile. Sa saad iga nädal uued juhised ja Shalini on terve programmi vältel sind saatmas.

Esimene treeningprogramm, mis päriselt arvestab sellega, et Sa oled NAINE.

See programm aitab sul olla rohkem kontaktis oma sisemise tarkusega – sa ei tee enam otsuseid mitte ainult oma mõistusega, vaid ka keha, südame ja hormoonide tarkusega. See programm vabastab sind pingest olla iga päev samasugune ning teeb meid palju hoolivamaks enda suhtes.

Liitudes programmiga võid enda üle uhkust tunda,
et tegid midagi tervislikku ja positiivset enda jaoks.
Sa nagunii väärid seda…

GraceFiti naised räägivad

Play Video

Kellele on see programm mõeldud

Naiselikult vormi on heaoluprogramm, mis on mõeldud kõigile naistele – oluline ei ole vanus, sinu kehakaal või sinu eelnev treeningkogemus. Shalini annab erineva raskusastmega variandid ja sina valid endale sobiva.

Mida kasutajad arvavad

Sinu liitumine sisaldab

Ühekordne makse

Eluaegne ligipääs programmile ühekordse maksega
€390
290
 • Kõik trennivideod
 • Meditatsioonid
 • LIVE treeningud
 • GraceFiti grupp
 • Eluaegne ligipääs programmile ühekordse maksega
 • Hinnavõit 100€

Kuupõhine liitumine

19 kuus
 • Kõik trennivideod
 • Meditatsioonid
 • LIVE treeningud
 • GraceFiti grupp
 • Igakuine makse 19€
 • Liitumise saad panna pausile või lõpetada igal ajal
Kõige populaarsem

PROGRAMMI AUTOR

SHALINI

Programmi autor on Shalini Mody, kes on võimlemise ja professionaalse kõhutantsu taustaga ja pikaaegne rühma- ja personaaltreener. Programmis löövad kaasa Boost Yourselfi kaasasutaja Sven Nuum, tunnustatud karjääri coach Annika Räim ja pikaaegne toitumisspetsialist Katrin Pärt.​

Naiselikult vormi programm ei ole kindlasti ainult treeningute programm, vaid see viib sind lähemale sinu päris tuumani: sinu tunnetusele endast, soovidele ja aususele. See võiks aidata sul olla naiselikum ja hellam endaga. Sa nopid välja endale sobivad tööriistad, mis viivad sind su parima enesetundeni. Sa kuulad oma keha ning sa elad oma rütmi järgi. Ning sa teed kõike seda omal ajal, omale sobivas kohas. 

Siin programmis jagan sinuga oma kõige isiklikumaid lugusid, õppetunde, üleelamisi ja rõõme nii naiseks sirgumisest, enesehaletusest, südame murdumisest, ebakindlusest, libiidost kui ka enesearmastusest, väärikusest, ettevõtlusest, eneseteostusest ja armastusest. Annan sulle kaasa kõik oma teadmised ja konkreetsed juhtnöörid, mis on mind ja sadu teisi naisi viinud rahulolu ja enesekindluseni. 

Enesega rahulolust, naiselikkusest, menstruatsiooni, libiidoga jne seotud probleemide rääkimisega kaasneb palju valehäbi. Mul on alati olnud väga keeruline seedimine ja menstruatsiooni ajal tundsin ma iga kord, et ma olen justkui gripis. Ma uskusin pikalt, et minu libiido on madal. Pidin sageli oma kokkulepitud tegevused tühistama ja sealjuures tundsin ma ennast täieliku läbikukkuja ja altvedajana. Enesega rahulolu nappis ja ma ei elanud kohe kindlasti naiselikus energias.

Tean täna, et paljud naised arvavad, et nad on ainukesed, kes tunnevad nii, aga tegelikult tunneb suur osa naistest sama – et nad on ainukesena selliste probleemide, murede ja mõtetega. Ja see teadmine ise on juba väga vabastav. GraceFit programmiga liitudes pääsed sa GraceFit FB Gruppi, millest on saanud väga kokkuhoidev, toetav ja vägev grupp.

Loodan, et kohtume sinuga uuendatud “Naiselikult vormi” programmis ja avastame naiselikkust ja rahulolu koos. 

Shalini

Mis on vahet GraceFit “Naiselikult vormi” programmil võrreldes tavalise spordiklubi treeningutega?

KKK

KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

Kui sa tunned, et sa soovid mõni nädal teha rohkem või vähem treeninguid, ei saa toitumise nõuandeid 100% järgida, siis usalda oma keha ja tegutse vastavalt oma tundele. Mõnikord me tahame teha rohkem ja teinekord vähem – programmi eesmärk on, et sa hakkaksid tunnetama ennast paremini ja elaksid ilusas kooskõlas oma pesa ja hingega. Me oleme kõik unikaalsed.

Jaa, loomulikult. Iga eluperiood ei võimalda meile seda luksust, et saaksime tundide viisi aega võtta endale. Piisab ka 20-30 minutit matil ja natukene enda peale mõtlemisest. Lähene programmile oma tempoga ja vastavalt oma hingeseisundile. Minu juhised on head soovitused, aga minu suurim soov on, et Sa tunneksid ära missugune tempo täna Sind teenib. 

Mul on alati nii kohapeal trennides kui ka online-programmides beebiootel või äsja sünnitanud naisi (diastaasiga) ja see on super.

Kui sinu naistearst on andnud sulle loa treenida ja su tervisega on kõik hästi, siis need trennid sobivad sulle. Oluline on aga kindlasti teatud harjutused (sa leiad videod programmist – beebiootel harjutused) välistada ja asendada sinule sobilikega. Alati ootan sind ka kohapeale Tallinnasse trenni, et saaksime koos mõned teemad üle vaadata.

Kindlasti tuleb väga hoolikalt jälgida sellel ajal ka oma keha ja enesetunnet – nii kui tunned ebamugavalt, siis ära tee seda harjutust. Ükskõik mille suhtes sul on küsimusi, siis alati küsi mult kohe.

Üldiselt on need treeningud väga sobivad, eriti kui asendame peamised asjad. Lisaks teen iga nädal LIVE trenne, kus teen alati 2 variameti: tava ja beebiootel.

1. Kontrolli, kas sinu kaardil on piisavalt vahendeid liitumiseks.

2. Kontrolli oma interbetipangas või oma panga klienditoelt, kas sinu kaardil on märgitud linnukene “turvalised ostud internetist”. 

Pausid meie elus on loomulikud. Ära tunne ennast halvasti, vaid ole uhke, et märkasid seda. Alusta rahulikult, kust sa pooleli jäid või mine paar sammu tagasi ja ela jälle oma headesse harjumustesse sisse. Mina teen pidevalt restarte ja saavutan oma tööriistadega kiiremini endale hea enesetunde. Kui tunned, et motivatsioon on nullis, siis kirjuta julgelt mulle shalini@gracefit.ee ja ma aitan sul uuesti selle leida.

Kui sa oled igakuise liitumise paketiga, siis läheb 19€ kuumakse automaatselt püsimaksena iga kuu. Kui su kaart lõpetab kehtivuse või kontol pole piisavalt vahendeid, läheb su konto ajutiselt mitteaktiivseks. Programmis sees saad sa oma kaardi andmeid uuendada ja süsteem teeb juba peagi uue katse, et tehingut teostada. Seejärel on sinu konto taas aktiivne.

Liitumiseks piisab tavalisest debit/credit kaardist, ei pea olema krediitkaarti. Kui sul on mingil põhjusel kaart, mis tõepoolest ei lase registreerida, siis kirjuta info@gracefit.ee ja me teeme sulle manuaalselt ise konto ja saad tasuda arvete alusel ülekandega.

Kui sa tead, et ei saa programmi teha mõnda aega, pane julgelt programm pausile (minu konto – sinu liitumised alt). Sa pääsed programmile ligi veel kuni järgmise makseni. Alates järgmisest kuust ei lähe Su enam raha kaardilt maha ja saad programmiga jätkata, kui pausi enda konto alt lõpetad.

Programmi saad täpselt endale sobival ajal panna pausile või liitumise lõpetada.

Selleks mine minu konto lehele. Vajuta sinu liitumised ja vali sealt, kas soovid programmi panna pausile või lõpetada. 

Kui Sul tekib küsimusi, siis kirjuta julgelt shalini@gracefit.ee ja ma hoolitsen, et saaksid osaleda programmis täpselt nii kaua kuni soovid.