Kuula viimast “Jalutuskäigud Sinuga” episoodi:

Sinu 2024. Julguse ja suurelt unistamise aasta.

detsember 2023

Iga väiksem ja suurem valik loob oma raja. Ja iga raja puhul on oluline märgata, kas see viib sind unistustele lähemale või mitte.
 
Selles osas juhatan sind läbi 24 küsimuse ja küsin sinult, kuhu su rada liigub. Kas teed asju, mis sul silma särama panevad või voolab jõud sinust hoopis välja?

Võta hetk ja mõtle selle üle. Mis tahes su vastus praegu poleks, siis järgnevatel minutitel on sul võimalus oma rada muuta. Lase loovusel ennast kanda ja unista suurelt, unista julgelt.

Kas oled uuteks ja põnevateks väljakutseteks valmis?

Laseme vana aasta graatsiliselt lendu! Sinu 2023. a kokkuvõte.

19. detsember 2023

Meil on vaja jõudu, et unistada. Jõudu, et teha julgeid valikuid. Jõudu, et lasta uut oma südamesse ning seejärel mõtetesse ja tegudesse.
 
Tule koos minuga rännakule, kus kirjutame läbi 23 küsimust, mis aitavad sul oma aasta empaatiliselt ja tänutundega kokku võtta ning seejärel säravalt ära saata.
 
Sellest podcastist leiad harjutused, mis annavad rahulolutunde, et sa ei rutta ega torma läbi elu, vaid sa päriselt elad seda.
 
Anname endale üheskoos võimaluse teha vigade parandusi. Usun siiralt, et meil võiks elus alati see võimalus olla.

Aja hoidmine ja väärtustamine. Ärkamine kohast, kust ma ei tundnud ennast ega oma elu ära

8. detsember 2023

Me võime end elu jooksul mitmeid kordi ära kaotada. Mõnikord ainult natukene, teinekord aga väga sügavuti. Nendel perioodidel unustame, et sellised lihtsad asjad nagu rammus uni, elevus uue päeva ees või siiralt naeratamine on üldse võimalikud. Aga luban sulle, et on!

Elu annab ja võtab - kuidas jõuda sügavama rahuloluni?

8. veebruar 2023

Räägin oma juurtest, mis ulatuvad isa poolt Indiasse ja meie saatusest – kui õiglane või ebaõiglane see on. Räägin sügavast tänulikkusest ja lõpuks räägin ilu loomisest ja selle mitte häbenemisest – ilu õpetab.

Meie sündimise päevad – milline on sinu parim päev sellel ajal?

20. jaanuar 2023

Jagan Sinuga oma olnud sünnipäevasid, üldse sündimise päeva olulisust minu jaoks ja palju killukesi sellest, kuidas mõtestan uut eluaastat. Loodan, et saad ka endale mõne hea rituaali.

Sinu uue aasta soovid, eesmärgid ja unistused - haara enda päevik ja tule minuga rännakule, kus loome Sinu 2023. aasta

8. jaanuar 2023

Seekordses osas jagan Sinuga palju ka mõtteid enda aktsepteerimisest – nii teiste kui enda poolt. Jagan Sinuga kõiki oma uue aasta salasoove ja mõtteid, mis saab olema tõeliselt pühendumise aasta. Valime üheskoos Sinuga aasta sõna.

Sinu 2022. aasta kokkuvõte – haara päevik ja kirjuta oma tunded välja

23. detsember 2022

Minu rütmi kadumisest ja selle taasleidmisest – ebakindlusest hea enesetundeni.

Minu uue elu esimene suvi. Vanade unistuste leinamisest, uute loomisest ja paljust muust.

25. august 2022

Kutsun sind endaga jalutuskäigule, kus mõtisklen unistuste ja inimeste leinamise, minevikule joone alla tõmbamise, uute unistuste loomise ja paljude muude teemade üle. Mida paneksid sina oma vision board-ile? Milliseid soove, tundeid ja meeleolusid tahad sina endale luua?

Miks ma loobusin enesearengu müras ekslemisest ja hakkasin oma head tunnet järgima

16. aprill 2022

Kuidas saada eemale moodsa aja harjumustest ja tekitada endale loomulik rutiin, millega saavutada omaenda hea vorm. Milline on sinu loominguline ja loomulik elu?

Hullumeelsed sünnipäeva rännakud ja karmid elule alistumise õppetunnid

16. aprill 2022

Selles jalutuskäigus räägin eelmise aasta sünnipäeval tehtud hullusest, mida ma varem pole julgenud kuskil avaldada. Jagan veel mõtteid sellest, kuidas peale ema surma sain alles aru, et ma ei saagi kõike kontrollida ja et tuleb õppida elu ees alistuma, enda südame eest hoolitsemisest ning aususest enda vastu.

Sinu selle aasta unistused

10. jaanuar 2022

Mõtterännak koos kirjutamise ülesandega, mille ideeks on kirjutada alanud aasta fookusest ning paika panna enda soovid, eesmärgid ja unistused. Võta endale märkmik või arvuti, juhendan sind sammu sammu haaval läbi selle rännaku.

Paus kui suurim edasiminek

detsember 2021

Ma olen väga suur uskuja uutesse peatükkidesse. Need tekitavad minus alati teataval määral ärevust ja hirmu, kuid alati on seal rohkem elevust ja põnevustunnet. Need hetked on minu jaoks puhtad inspireerumise momendid. Mida see “paus” täpsemalt tähendab? Jagan sinuga siin oma mõtteid ja mul oleks au, kui saan sinuga koos aega veeta.

Külalispodcastid

Eesti Naine: Shalini Mody – maksimaalne ekstravert ja introvert ühes kehastuses

14. aprill 2023

India ja Eesti juurtega Shalini Mody elab äärmustes. Päris Shalini on väga holistiline ja samal ajal väga ratsionaalne. Naine, kellele meeldib kohutavalt kirjutamine ja mõtisklemine, ning kes tohutult jumaldab Exceli tabeleid ja plaanimajandust.

Ecosh TV: Shalini Mody “Enesehoidmise viisid”

22. detsember 2022

Kas vahel tunned, et on raske alustada millegi uuega või viia midagi lõpuni? Puudub motivatsioon, viitsimine ja tahtmine. Aga mida siis teha? Kuidas liikuda edasi ja milliseid harjumusi igapäevaellu tuua, et end selle protsessi jooksul kaastundlikult hoida?
Saates vestleme inspireeriva treeneri ja naistele mõeldud kogukonna looja Shalini Modyga sellest, kuidas leida endas motivatsioon ja ennasttoetavad rutiinid.

Kogumispäevik: Kuidas teha oma hobist sissetulek ja toimetada oma sisetunde järgi?

27. jaanuar 2022

Kogumispäeviku podcastis tehakse juttu Shalini lapsepõlvest ja lastetoast, esimesest töökohast ja palgast, Shalini suurest kannapöördest ning lisaks muudele põnevatele mõtetele loomulikult ka GraceFitist, seekord ehk pigem ärilisest vaatenurgast. Lisaks annab Shalini ideid, kuidas päriselt vajalikke muutusi ellu viia, kuidas sättida enda teod ja mõtted ühte rütmi ning mis soovid ja teod on tema jaoks alanud aasta tundeparandajad.

Be 1st: Shalini Mody – Vormi saamise lõksust, libiido tasemest ja maailma kokku kukkumisest.

oktoober 2021

Saatejuhtide Sandra Raju ja Kairi Killingu kaasahaarava naeru ning sissejuhatavate sõnade saatel saab alguse kahetunnine vestlus, mille teemad lähevad sügavale juba üsna alguses.

Jutuajamise käigus räägiti Shalini esimestest – meditatsioonist; trennist; õnnestumisest; ebaõnnestumisest; asjast, mida ta hommikul teeb ja esimesest GraceFiti videost.

TRENNIJUTUD: Naisel on kõige tähtsam ennast tundma õppida!

august 2021

Saatejuht Maris Järva ja Shalini teevad juttu GraceFitist, treeningutest, mille keskmes on naine ja naiseks olemise essentsist. Veel arutleti teemade üle, näiteks: trenn ja loomulik liikumine; naiste energia ja üleüldise vibratsiooni pidevast muutumisest; eneseaustusest; läbipõlemisest ja paljust muust.

Täitsa pekkis podcast: Südame hääl teeviidaks pimeduses

august 2021

Katrin Hinrikus-Karu ja Mihkel Vetemaa juhtimisel saab alguse vestlus, mida on kuuldavasti mõlemad pooled pikisilmi oodanud. Ühtaegu rõõmus ent samas ka väga sügav vestlus kujuneb üle kahe tunni pikaks, kuid jututeemadest puudu ei tule. Shalini räägib tsükliteooriast, selle võib öelda, et lausa revolutsioonilisest mõjust, enesepiitsutamisest ja naisena hakkamasaamisest mehelikus energias loodud maailmas.