Jalutuskäigud sinuga

GraceFiti jutud

Minu uue elu esimene suvi. Vanade unistuste leinamisest, uute loomisest ja paljust muust.

Kutsun sind endaga jalutuskäigule, kus mõtisklen unistuste ja inimeste leinamise, minevikule joone alla tõmbamise, uute unistuste loomise ja paljude muude teemade üle. Mida paneksid sina oma vision board-ile? Milliseid soove, tundeid ja meeleolusid tahad sina endale luua?

Miks ma loobusin enesearengu müras ekslemisest ja hakkasin oma head tunnet järgima

Kuidas saada eemale moodsa aja harjumustest ja tekitada endale loomulik rutiin, millega saavutada omaenda hea vorm. Milline on sinu loominguline ja loomulik elu?

hullumeelsed sünnipäeva rännakud ja karmid elule alistumise õppetunnid

Selles jalutuskäigus räägin eelmise aasta sünnipäeval tehtud hullusest, mida ma varem pole julgenud kuskil avaldada. Jagan veel mõtteid sellest, kuidas peale ema surma sain alles aru, et ma ei saagi kõike kontrollida ja et tuleb õppida elu ees alistuma, enda südame eest hoolitsemisest ning aususest enda vastu.

SINU SELLE AASTA UNISTUSED

Mõtterännak koos kirjutamise ülesandega, mille ideeks on kirjutada alanud aasta fookusest ning paika panna enda soovid, eesmärgid ja unistused. Võta endale märkmik või arvuti, juhendan sind sammu sammu haaval läbi selle rännaku.

Paus kui suurim edasiminek

Ma olen väga suur uskuja uutesse peatükkidesse. Need tekitavad minus alati teataval määral ärevust ja hirmu, kuid alati on seal rohkem elevust ja põnevustunnet. Need hetked on minu jaoks puhtad inspireerumise momendid. Mida see “paus” täpsemalt tähendab? Jagan sinuga siin oma mõtteid ja mul oleks au, kui saan sinuga koos aega veeta.

Podcastid, kus olen külas käinud

Kuidas teha oma hobist sissetulek ja toimetada oma sisetunde järgi?

Kogumispäeviku podcastis tehakse juttu Shalini lapsepõlvest ja lastetoast, esimesest töökohast ja palgast, Shalini suurest kannapöördest ning lisaks muudele põnevatele mõtetele loomulikult ka GraceFitist, seekord ehk pigem ärilisest vaatenurgast. Lisaks annab Shalini ideid, kuidas päriselt vajalikke muutusi ellu viia, kuidas sättida enda teod ja mõtted ühte rütmi ning mis soovid ja teod on tema jaoks alanud aasta tundeparandajad.

BE 1ST

Saatejuhtide Sandra Raju ja Kairi Killingu kaasahaarava naeru ning sissejuhatavate sõnade saatel saab alguse kahetunnine vestlus, mille teemad lähevad sügavale juba üsna alguses.

Jutuajamise käigus räägiti Shalini esimestest – meditatsioonist; trennist; õnnestumisest; ebaõnnestumisest; asjast, mida ta hommikul teeb ja esimesest GraceFiti videost.

TRENNIJUTUD: Naisel on kõige tähtsam ennast tundma õppida!

Saatejuht Maris Järva ja Shalini teevad juttu GraceFitist, treeningutest, mille keskmes on naine ja naiseks olemise essentsist. Veel arutleti teemade üle, näiteks: trenn ja loomulik liikumine; naiste energia ja üleüldise vibratsiooni pidevast muutumisest; eneseaustusest; läbipõlemisest ja paljust muust.

südame hääl teeviidaks pimeduses
südame hääl
teeviidaks pimeduses

Katrin Hinrikus-Karu ja Mihkel Vetemaa juhtimisel saab alguse vestlus, mida on kuuldavasti mõlemad pooled pikisilmi oodanud. Ühtaegu rõõmus ent samas ka väga sügav vestlus kujuneb üle kahe tunni pikaks, kuid jututeemadest puudu ei tule. Shalini räägib tsükliteooriast, selle võib öelda, et lausa revolutsioonilisest mõjust, enesepiitsutamisest ja naisena hakkamasaamisest mehelikus energias loodud maailmas.