Parema kasutajakogemuse pakkumiseks kasutame nii enda kui ka kolmandate osapoolte küpsiseid.
Korduma kippuvad küsimused
Kas ma saan programmi teha, kui mul puudub regulaarne menstruatsioon?
Jah, programm on mõeldud naisele läbi tema elu. Kui sa oled viljakas eas regulaarse menstruatsioonitsükliga naine ja soovid, saad programm sünkroniseerida oma bioloogiaga. Kui sa ei ole ja/ei soovi jälgida oma kuutsüklit, siis jälgi oma erinevat energiat ja meeleolu ja vali vastavalt sellele endale trenn.
Kas ma saan programmi teha, kui ma ei soovi oma liikumist sünkroniseerida kuutsükli teooriaga?
Jah, uuendatud programm on mõeldud naisele läbi tema elu. Kui sa oled viljakas eas regulaarse menstruatsioonitsükliga naine ja soovid, saad programm sünkroniseerida oma bioloogiaga. Kui sa ei ole ja/ei soovi jälgida oma kuutsüklit, siis jälgi oma erinevat energiat ja meeleolu ja vali vastavalt sellele endale trenn. Kõik trennikavad, harjutused ja soovitused on universaalsed. Sa leiad programmist täpsed juhised, kuidas programmile läheneda ja lisaks on sul ligipääs kõikidele GraceFiti online-videotele, live-treeningutele ja meditatsioonidele.
Kas ma saan programmi teha, kui ma teen ka mingit muud treeningut samal ajal? (näiteks HIIT, jõutreening, jooksmine)
Jah, väga hästi saad. Loo endale vaheldusrikas trenniplaan, kus on muuhulgas erinevad venitused, hingamine, meditatsioonid, kuid ole hoolas enda hetkeenergiat ning enesetunnet jälgimaks.
Minu tööandja võimaldab mulle Stebby kaudu sporditoetust. Kas saan selle kaudu ka liituda?
Jaa, oleme olemas ka Stebbys.
https://app.stebby.eu/pos/gracefit/services?serviceId=18862
Kuidas saan programmi lõpetada?
Programmi saad täpselt endale sobival ajal panna pausile või liitumise lõpetada.
Selleks mine minu konto lehele. Vajuta sinu liitumised ja vali sealt, kas soovid programmi panna pausile või lõpetada.
Kui Sul tekib küsimusi, siis kirjuta julgelt info@gracefit.ee ja ma hoolitsen selle eest, et saaksid osaleda programmis täpselt nii kaua kuni soovid.
Mida kujutab endast ette programmi pausile panemine?
Kui sa tead, et ei saa programmi teha mõnda aega, pane julgelt programm pausile (minu konto – sinu liitumised alt). Sa pääsed programmile ligi veel kuni järgmise makseni. Alates järgmisest kuust ei lähe Su enam raha kaardilt maha ja saad programmiga jätkata, kui pausi enda konto alt lõpetad.
Kuidas alustada treeningutega, kui ma pole treeninud nädalaid/kuid/aastaid?
Iga nädal leiad 2 kureeritud trennikava: intensiivne ja pehme trennikava. Alusta pehmemast. Lisaks leiad trennivideote lehelt “alusta siit” programmi. Treeningu eesmärk on sulle energiat anda ja tekitada väga hea enesetunne, mitte muuta sind väsinumaks.
Kui palju võiks treenida nädalas?
- Keskmine treenimise tihedus võiks olla 3-5 korda nädalas, olenevalt sinu senisest liikumise taustast
- Kui sa tunned, et soovid ja sul on jõudu, tee 5-6 korda nädalas
- Varieeri – mõni päev tee ainult hommikusirutus ja teine päev treening. Nii näiteks üle päeviti ja üks päev on vaba (hommikusirutusi olen mina teinud ka iga päev).
- Üldiselt soovitan ühe päeva jätta alati vabaks ja sellel päeval piirdu näiteks jalutamisega
Hoia südames teadmine, et olenevalt sellest, mis sinu elus toimub, on sul ka jõudu ja energiat – seega adapteerumine vastavalt oma oludele on äärmiselt vajalik ja üks graatsilisemaid oskuseid elus.
Millal treenida kellaajaliselt?
Täpselt nii, kuidas sinule meeldib. Mina treenin alati hommikuit või lõuna ajal, kuna tean, et siis saab trenn tehtud ja mul on jõudu rohkem.
Kui sulle meeldib treenida õhtuti, siis tee seda sellel ajal.
Kui sul on probleeme unega ja/või vaevab ärevus, siis väldi intensiivseid õhtuseid treeninguid (kus pulss läheb kõrgele) ja vali rahustavamad stiilid.