NAISTE TSÜKLIPÕHINE TREENINGPROGRAMM “NAISELIKULT VORMI”

Online-treeningud, mille abil saad naiseliku ja vormis keha ning tunned end ilusa, enesekindla ja rahulolevana.

Olen terve elu trenni teinud, olnud sportlik ja koolitanud end treeneriks. Mulle meeldis liikuda ja vahel, kui polnud tuju treenida, sundisin end selleks ikkagi. 

Mul oli aga kogu aeg tunne, et midagi on selles enese eest hoolitsemise valemis puudu. Treening, mis tundus minu jaoks ühel päeval ülilihtne, oli paari nädala pärast kurnav ja raske. Ma ei saanud aru, miks ma ühel perioodil pakatan energiast ja teisel käib kõik närvidele.

Kuni saabus vastus minu otsingutele. Jõudsin naiste kuutsükli teooriani, mis ütleb, et naised saavutavad liikumisel kõige paremaid tulemusi siis, kui nad teevad trenni vastavalt oma tsüklifaasile.

Meie, naised, ei saa treenida iga päev ühtmoodi, kasvõi veri ninast välja. Meil on igas kuus perioode, kus meie meeleolu kõigub, jõudu pole justkui millekski ja ainus, mis köidab on suur tugitool koos pehme pleediga.

Ometi saab ka sellistel päevadel teha venitusi ja kergemaid harjutusi, olles enda vastu hell ja hooliv.

Sina, mu armas naine, oled eriline. Sul on oma soovid, tahtmised ja vajadused. See puudutab ka erinevaid treeningstiile ja raskusastmeid. 

Olen seda kõike treeningkavade kokku panemisel arvesse võtnud. 

Sind ootab üle 100 treeningvideo, mille koostamisel olen arvestanud kuutsükli faaside, erinevate raskusastmete ja treeningstiilidega. On nii tuliseid lihastrenne, mahedamaid joogalikke liikumisi, kui ka mõnusaid tantsulisi kavasid. Kõik naiselikus ja graatsilises kastmes.

Vali lihtsalt sobiv välja, rulli matt lahti ja naudi liikumist. Treeni järjepidevalt vastavalt oma tsüklile, kehalist vormi puudutavale eesmärgile või parasjagu elus toimuvale.

Pärast paarikuist treenimist näed, kuidas su näol on järjest sagedamini rahulolev naeratus, sa oled enesekindlam ja oma soovide vastu ausam. Sinus on jälle see salapärane miski, mis on võib-olla ammu kaduma läinud.

Minu treeningud ei küsi sinu eelnevat trennikogemust. GraceFiti trennides käivad naised, kes pole 15 aastat aktiivselt liikunud, ja naised, kes teevad trenni 5 korda nädalas. Oleme kõik koos ühes virtuaalruumis ja toetame üksteist. 

Tule, aitan sul oma sisemise sära ja energia jälle üles leida!

Programmi tutvustus

Miks naised peaksid treeningutele ja oma heaolule lähenema tsüklipõhiselt?

Play Video

Kajastatud

Kuidas su elu pärast GraceFitiga liitumist paremaks muutub

“Minu enesetunne, enesekindlus ja naiselikkus on saanud tänu Sinule täiesti uue tähenduse. Ma pole kunagi varem end nii hästi ja naiselikuna tundnud. Igapäevased trennid, olgu selleks siis jõutrenn või hommikusirutus on saanud juba harjumuseks.” – Kertu

“Ma olen väga nautinud erinevaid treeninguid ning mulle meeldib ka väga kuulata ka Shalinit, kes räägib asjadest nii nagu need päriselt on ja kuidas me ise saame suunata seda, et tunneksime ennast hästi. Võtta aeg, et mõelda iseendasse ja oma soovidele. Aitäh selle eest! Soovin ka oma elus muudatusi ning usun, et see programm aitab mul neid ellu viia.” – Anneliis

“Olen sügisest saadik peaaegu 100% teinud iga hommik sinu trenne ja tänaseks olen omandanud ilusa naiseliku ja vormis keha. Aitäh aitäh aitäh Sulle!” – Maarja

“Ma olen lihtsalt nii üliõnnelik, et ma sinu programmiga liitusin 3 kuud tagasi 🙂 Olen enda kohta nii palju uut avastanud selle aja jooksul, kas või seda et mina suur unekott olen tegelikult hommikuinimene, kellele nüüd meeldibki 1 tund teistest varem hommikuti üles ärgata ja teha mõnus hommikusirutus või mõni intensiivsem trenn. Muutunud on ka toitumisharjumused ning mõtted ja arutelud iseendaga:) Lihtsalt fantastiline ja ma olen nii tänulik sulle selle eest!” – Monika

Olen aastate jooksul mitmeid ja mitmeid treeningäppe alla tõmmanud ja siis neid mitte kunagi kasutanud. Ja nüüd on mul sinu kavaga esimene nädal möödas ja ma lihtsalt tahan IGA PÄEV trenni teha. Kasvõi lihtsalt hommikusirutust. Ma lausa vajan seda juba. Mu kehahoiak on parem, mul ei ole kangeid jalgu ja ma näen kuidas ma juba mingeid harjutusi tehes muutun paremaks. Elu hakkab vaikselt õigele joonele minema jälle. SUUR tänu sulle! Elu on äge! ” – Liis

Naiselikud treeningud

Unikaalne meetod, mis õpetab sind elama harmoonias kuutsükliga – sinu elukvaliteet ja arusaam endast ning oma kehast muutub kardinaalselt.

Naiselikud treeningud

Unikaalne meetod, mis õpetab sind elama harmoonias kuutsükliga – sinu elukvaliteet ja arusaam endast ning oma kehast muutub kardinaalselt.

LIVE TREENINGUD

Ühised live-treeningud, mis tõstavad sinu motivatsiooni ja hoiavad järjepidevust.

SULLE SOBIVAL AJAL

Platvorm, kus saad ligipääsu 100-le erinevale eestikeelsele online treeningule – ole algaja või edasijõudnud.

Liitumine “Naiselikult vormi” programmiga sisaldab ka tasuta ligipääsu GraceFiti äpile, mille abil saad treenida sulle sobival ajal ja kohas. Võta lihtsalt telefon ja vali sobiv kava. 

Programm sisaldab:

“Mulle on väga meeldinud online trennid. Isegi täna hommikul ajasime ühe lapsega end ülesse ja tegime hommikusirutust. Ja uskumatu – tõesti on enesetunne kohe super ja päev alanud kenasti ja olen valmis tegudeks! Ja palju ilusamana tunnen ka ennast. See on hea, et seda saab teha kodus. Isegi, kui hommikul väike nõrkus peale tuleb, siis saab rahulikumalt võtta ja kasvõi istuda korraks. See on turvaline.” – Marge

“Ma olen palju stabiilsem, emotsionaalselt ja vaimselt, kohe päriselt. Mul ei ole neid Ma-ei-tea-mis-valesti-on-aga-olen-kurb tujusid ja mul on eluenergiat!” - Mia Brit

“Algul küsisin endalt, mis kasu saab olla 2-3 korda nädalas 20-30 minutist... Kui aus olla, siis olin isegi pisut skeptiline, sest ma pole kunagi olnud see, kellele meeldiks spordisaalis mati peal võimelda, vaid pigem see, kes paneb rulluisud alla ja läheb asfaldile või tossud jalga ja metsa. Aga ju need on mu väiksed lapsed, kes õpetavad nägema vabadust ka selles, mis varem tundus piirav ja hindama ka pisikesi panuseid iseenda heaks. Nende kõrvalt ja sinu harjutuste abil olen ma omaks võtnud suhtumise, et isegi natukene on parem kui mitte midagi - 3x20 minutit nädalas liigutamist on sada korda etem kui mitte midagi tegemine ja on kokkuvõttes andnud kehatunnetuse, mis on kolme kuu tagusega võrreldes nagu öö ja päev. Ma tunnen ennast jälle iseendana ja ma kannan jälle oma lemmikriideid.” – Liis

Olen väga pikalt otsinud kavasid, mida saaks teha kodus, aga mis ei tekitaks igavust ja tüdimust. Paljud äpid pakuvad kavasid a'la 12 kükki, 12 kätekõverdust, korda ja algusest peale. Selliseid suutsin ma maksimaalselt kuu jagu teha, siis oli nii igav ja üksluine, et hirmus. Aga Sinu kavad on mõnusad 🙂 Isegi, kui ma ei ole nii osav või nii sale või nii-nii misiganes, siis tunnen, et suudan ikkagi ja tore on ka. Ma pole end kunagi graatsiliseks pidanud, aga ometi saan hakkama :)” – Kristi

“Naudin täiega Sinu trenne - et saan neid kodus teha, et need on eestikeelsed, et valikut on nii palju ja need on erinevate pikkustega ja stiilid on erinevad. Ma ei pea ennast sundima, et trenni teha, vaid teen seda hea meelega.” – Liisi

Miks naised peaksid treeningutele ja oma heaolule lähenema tsüklipõhiselt?

Me naistena eeldame, et me peame tundma ennast iga päev täpselt samamoodi…

Naiste kuutsükkel ei ole ainult 5-7 päeva kuus, vaid me elame naistena iga kuu läbi 4 erinevat faasi, mida sümboolselt nimetatakse: talv (menstruatsioon), kevad (follikulaarfaas), suvi (ovulatsioon) ja sügis (luteaalfaas). Need 4 erinevat faasi määravad ära meie meeleolu, libiido, kehakaalu, une, sotsiaalse vajaduse ja energia. “Naiselikult vormi” on esimene programm, mis võtab arvesse kuu lõikes, kuidas naised võiksid liikuda, toituda ja aega planeerida – seda kõike eesmärgiga, et me tunneksime ennast terve kuu suurepäraselt.

“Naiselikult vormi” programmi võid sünkroniseerida oma tsükliga, kuid kui sa ei soovi, siis sa ei pea. Saad teha programmi mõlemal juhul ja saavutad suurepärased tulemused.

Kui sul täna ei ole menstruatsiooni, siis annan sulle nõuandeid, kuidas ikkagi teha 100% edukalt programmi, saada sellest suurepärased tulemused ja leiad ka palju infot/soovitusi, kui vajaksid abi seoses oma naise tsükli probleemidega (või selle puudumisega).

Programmi sünkroniseerimine oma tsükliga on lisaboonus ja nüüd on sul see võimalus esmakordselt olemas.

Naine trenniks valmis.
Naine venitamas.
Naine kodus trenni tegemas.
GraceFiti vaatamine.
Hommikune jooga rase naine.
Naised trenni tegemas.

Kui palju GraceFitiga liitumine maksab?

Veel mõned aastad tagasi maksis üks minu treening Tallinnas 15€ üks kord. Sellega oli kaks probleemi… Esiteks said osaleda ainult need, kes elasid Tallinnas ning teiseks mureks oli kõrge hind. Võimalus oli tulla ka personaaltreeningusse, kuid selle hind oli veelgi kõrgem (100€ üks kohtumine).

Minu eesmärk on aga teha trennitegemine kättesaadavaks igale Eesti naisele, ükskõik, millises Eestimaa linnas või külas ta elab.

Seetõttu oleme salvestanud 100+ eestikeelset videotreeningut, mis maksavad sulle kõigest 23.90€ kuus ehk 0.79€ päevas. Ajalist kohustust ega lepingut liitumisega ei kaasne, saad selle igal ajal ise lõpetada. Kui sa peaksid esimese 30 päeva jooksul tundma, et GraceFit ikkagi ei sobi sulle, siis on sul võimalus igal ajal liitumine ise lõpetada ja saada 100% raha tagasi.

Shalini Mody Gracefit

“Sinu naise kuutsükli teooriaga tutvudes muutus minu naiseks olemise maailm palju loogilisemaks ja juhitavamaks. Olen nii õnnelik selle teadmise üle ning naudin ja tähistan oma naiseks olemist üha rohkem ja rohkem.” – Helen

“Tänu Sinule saan mina aidata oma kliente veelgi rohkem, sest olen ise rahulik, õnnelik, positiivne.” – Vivian

“Tegin selle tagantjärgi alles täna, ma olen nii hämmingus kuidas see mõjus praegu. Nii rahustav ja lõõgastatud on olla kuidagi. Mega hea mõte oli liituda ja katsetada GraceFiti väljakutset esimest korda. Soov on kindlasti edasi teha seda.” – Laura

Mina liitusin Gracefitiga oma elu kõige nõrgemal ja raskemal perioodil, igati-igati omadega ummikus ja pahuksis, 10 kg ülekaalus ja täiesti jõuetuna, tegin kaasa varakevadise koostegemise väljakutse. Isegi imestan, kust ma selle julguse, sihi ja usu tookord võtsin. Ja kui palju on igapäevane Gracefitiga kaasa liikumine mulle tänaseks andnud! See on küll mõõtmatu.” – Ülle

Vali endale sobiv pakett

12-kuuline pakett

Säästad 87€, ühe kuu hind 16.60€
286
199
aastas
  • 3-kuuline tsükliteooria
  • 100 videotreeningut
  • Live-treeningud
  • Meditatsioonid
  • Iganädalane trennikava

kuupõhine liitumine

kõige populaarsem
19
kuus
  • 3-kuuline tsükliteooria
  • 100 videotreeningut
  • Live-treeningud
  • Meditatsioonid
  • Iganädalane trennikava

Oleme Stebby koostööpartner

Paketi aktiveerimiseks saada palun oma pilet 

Programmi autor Shalini

“Naiselikult vormi programm ei ole kindlasti ainult treeningute programm, vaid see viib sind lähemale sinu päris tuumani: sinu tunnetusele endast, soovidele ja aususele. See võiks aidata sul olla naiselikum ja hellam endaga. Sa nopid välja endale sobivad tööriistad, mis viivad sind su parima enesetundeni. Sa kuulad oma keha ning sa elad oma rütmi järgi. Ning sa teed kõike seda omal ajal, omale sobivas kohas.”

Shalini

Shalini valges kleidis istumas.

Korduma kippuvad küsimused

Jaa, loomulikult. Iga eluperiood ei võimalda meile seda luksust, et saaksime tundide viisi aega võtta endale. Piisab ka 20-30 minutit matil ja natukene enda peale mõtlemisest. Lähene programmile oma tempoga ja vastavalt oma hingeseisundile.

Minu juhised on head soovitused, aga minu suurim soov on, et Sa tunneksid ära missugune tempo täna Sind teenib.

Kas ma pean tegema programmi täpselt etteantud juhiste järgi või võin teha oma tempo järgi?

Sa võid teha etteantud juhiste järgi, aga Sa saad teha ka oma tempos. See programm pole Sulle lisapinge, vaid annab Sinu ellu kergust, rõõmu ja enda tundmist.

Meie kõigi ajagraafik on natukene erinev, seega kohanda vastavalt endale ja jätka sealt, kus Sa jäid pooleli. Programmis sees olen toonud Sulle kõik sammud, kuidas Sa võiksid läheneda programmile ja kuidas jätkata, kui tuleb paus sisse (mis on väga loomulik).

Sa leiad trennivideote seast pehmeid, alustamiseks sobivaid kavasid ja tõelisi pingutusi ning intensiivseid kavasid. Kõik treeningud on inspireeritud balletist, joogast, tantsust ja pilatesest.

Kavade seast võib leida pehmeid, voolavamaid ning aeglaseid liikumisi ning intensiivseid lihastoonust suurendavaid trenne, mis tõstavad su pulssi ning toonivad keha. Ei tasu karta, et kavad koosnevad ainult tantsu-, jooga- ja balletiharjutustest.

Loomulikult, treeningud sobivad eranditult kõikidele naistele olenemata sellest, milline on nende treenituse tase, tsükkel või vanus. Trenni jooksul näitan nii kergemaid kui ka raskemaid variante – nii saad vastavalt enesetundele enda versiooni valida. Ja viimaks ära muretse, sest peamine on see, et teed.

Kunagi ei ole alustamiseks liiga hilja. Me teemegi sellepärast, et Sa tunneksid end iga korraga paremini.

Tutvu treeningutega lähemalt siia klikkides

Enamikes trennides on Sul vaja vaid matti. Osades trennides kasutame ka ühekilogrammiseid hantleid (ole nendega loov – kasuta näiteks veepudeleid) ja slidereid (pajakindad teevad samuti töö ära).

Tutvu treeningutega lähemalt siia klikkides

Treeninguid saab teha täpselt endale sobival ajal. Kõik trennivideod on kättesaadavad 24/7 ning saad neid vaadata ja teha asukohast sõltumatult.

Lisaks toimuvad kindlatel aegadel ka live-treeningud, mida on küll ideaalne teha reaalajas, kuid ka need jäävad järelevaatamiseks kuni järgmise live-trennini.

Jah, live-trenne saab järele vaadata kuni järgmise live-trennini.

Jah, väga hästi saad. Loo endale vaheldusrikas trenniplaan, kus on muuhulgas erinevad venitused, hingamine, meditatsioonid, kuid ole hoolas enda hetkeenergiat ning enesetunnet jälgimaks.

Jaa, Sa saad teha programmi väga hästi – ma annan Sulle mõned mõtted, kuidas Sa võiksid programmile läheneda ja saada ikkagi osa kuutsükli rütmidest ja selle võlust.

Kõik trennikavad, harjumused ja toitumine on meile kasulikud, kuutsükli teooriaga sünkroniseerimine annab enda tunnetusele lihtsalt veel uue mõõtme.

Kui Sul on hetkel periood, kus ei ole regulaarset menstruatsiooni (oled rase, imetad, muul põhjusel puudub), siis ära muretse – ma pakun Sulle loovaid lahendusi, et ka Sina saaksid soovi korral selle sügavama tunde.

Jah, kõik trennikavad, harjutused ja soovitused on ka ilma kuutsükli teooriata täpselt sama head ja saab teha neid sellisel kujul. Sa leiad programmist täpsed juhised, kuidas programmile läheneda.

Mul on alati nii kohapeal trennides kui ka online-programmides beebiootel või äsja sünnitanud naisi (diastaasiga) ja see on super. Kui sinu naistearst on andnud sulle loa treenida ja su tervisega on kõik hästi, siis need trennid sobivad sulle. Oluline on aga kindlasti teatud harjutused (sa leiad videod programmist – beebiootel harjutused) välistada ja asendada sinule sobilikega.

Alati ootan sind ka kohapeale Tallinnasse trenni, et saaksime koos mõned teemad üle vaadata.

Kindlasti tuleb väga hoolikalt jälgida sellel ajal ka oma keha ja enesetunnet – nii kui tunned ebamugavalt, siis ära tee seda harjutust. Ükskõik mille suhtes sul on küsimusi, siis alati küsi mult kohe.

Üldiselt on need treeningud väga sobivad, eriti kui asendame peamised asjad. Lisaks teen iga nädal LIVE trenne, kus teen alati 2 varianti: tava ja beebiootel.

Muidugi on hea jälgida seda, mis on ette kirjutatud, kuid lõppude lõpuks on need minu soovitused. Kui tunned, et ei vaja neid ning oskad enda keha kuulata, siis loomulikult järgi ka selle teema juures enda sisetunnet.

Ei, see on programm on mõeldud naistele kogu eluks ja pigem anna endale aega, et leida oma ideaalne rütm ja soovid.

Selle programmiga võiksid Sa jõuda endale lähemale ja mõista, mis Sind õnnelikuks teeb, kuidas Sa end füüsiliselt soovid tunda ja lahta lasti pidevates “peaks olema” mõtetest.

Liitumise saad täpselt endale sobival ajal lõpetada.

Selleks mine minu konto lehele. Vajuta sinu liitumised ja vali sealt, kas soovid programmi panna pausile või lõpetada.

Kui Sul tekib küsimusi, siis kirjuta julgelt info@gracefit.ee ja ma hoolitsen, et saaksid osaleda programmis täpselt nii kaua kuni soovid.

Sügisel alustan taas trennide läbiviimist Tallinnas, Golden Clubis. Nendesse registreerimine ja nende eest tasumine käib läbi Golden Clubi kodulehe.

Liitumiseks piisab tavalisest debit/credit kaardist, ei pea olema krediitkaarti. Kui sul on mingil põhjusel kaart, mis tõepoolest ei lase registreerida, siis kirjuta info@gracefit.ee ja me teeme sulle manuaalselt ise konto ja saad tasuda arvete alusel ülekandega.

Lisaks oleme Stebby (kunagine Sport-ID) keskkonnas, läbi mille nii mõnedki tööandjad trenne kompenseerivad, või saad sealt ise osta ligipääsu.