7-PÄEVANE DETOX KAVA

Saavuta selgus mõtetes, kuula oma
südant ja naudi kerget enesetunnet

Sinu 7-päeva detox plaan
koos videotreeningutega

PÄEV 1 | VALMISTUMINE JÄRGNEVAKS NÄDALAKS

Ettevalmistus

Vaata/loe läbi nõuanded, mis aitavad sul läbida 7-päeva Detoxi online-programmi. Täna käi poes ja joo 4 klaasi vett lisaks enda tavapärasele veejoomisele.

PÄEV 2 | LISAME MENÜÜSSE ROHKEM VÄRSKET

Ettevalmistus

Alusta Detox 1 treeninguga, lisa menüüsse esimene smuuti ja jätka vee joomisega.

PÄEV 3 | VIIMANE ETTEVALMISTUSE PÄEV

Ettevalmistus

Sinu viimane ettevalmistuse päev enne 3-päevast detox perioodi. Higista välja kõik mürgid intensiivse Restart treeninguga.

PÄEV 4 | ALUSTAME DETOX KUURIGA

DETOX

Esimene päev, kus kõik toidukorrad asendame smuutidega. Joo rohkem vett ja taimeteesid. Detox 3 trenn on liikuv ja pehme, mis sisaldab palju kehapöördeid, aktiveerivad kehas jääkained väljutavad protsessid.

PÄEV 5 | MUUTUSED HAKKAVAD TOIMUMA

DETOX

Teine päev, kus kõik toidukorrad asendame smuutidega. Keha saab puhkust pidevast toidu seedimisest ja tegeleda seespidiselt sinu elujõu taastamisega.

PÄEV 6 | VIIMANE PÄEV JA TEHTUD

DETOX

Organismi puhastava detox kuuri viimane päev! Sa pead vastu – need tulemused on seda väärt! Higista veel viimased mürgid välja mõnusa detox 2 treeninguga ja homme alustame puhtalt lehelt.

PÄEV 7 | DETOXIST VÄLJUMINE

LÕPP

Tunned värsket energialaengut, kerget ja rõõmsat olekut, meeled on selgemad ja tunned enda üle uhkust – sa said hakkama! Detoxist väljumine on sama oluline kui õige ettevalmistus ja kohe raske ja rasvase omletiga päeva alustada pole hea mõte. Naase tavapärasesse rutiini tasahaaval. 

Vali enda jaoks välja smuutiretseptid

12 rohelise smuuti retsepti
10 marjasmuuti retsepti

Oluline eelinfo enne
Detox kuuriga alustamist

Edukas Detox kuur algab juhistega tutvumisest ja võta aega, et teaksid, mis sind ees ootab ja sa oskaksid oma nädalat planeerida - keskendu see nädal endale nii väliselt kui sisemiselt.

DETOX VIDEOTREENINGUD

Play Video
Play Video
Play Video
Play Video
Play Video
Play Video

Shalini isiklik soovitus: kuidas saada selgeks oma eesmärgid ja soovid

Kirjuta 7 päeva päevikut 

  1. Kirjuta 1 leht kõigest sellest, mis sul on südamel, mis sind häirib, mis sind närvi ajab – mis on natukene praht su meeltes ja südames, lase sellest lahti
  2. Kirjuta 1 leht kõigest sellest, mis on vapustav su elus, mille eest sa oled tänulik, mis sind naeratama pani, mis sind rõõmustab
  3. Kirjuta 1 leht sellest, mida sa soovid saavutada oma intiimses suhtes, tööalaselt, enesearengus, materiaalses elus, enda eest hoolitsemisel, sotsiaalses elus, reisimisel

Ole detailne ja täpne – võta iga päev 1 valdkond ja unista. Unista kohe metsikult.

7 päeva 3 lehte päevas – sa saad sellega hakkama!

Lugemissoovitus

Allolevast raamatusoovitusest leiad 1 suurepärase nipi, kuidas murda välja oma mustritest, mis sind elus edasi ei vii ja hakkad praktiseerima lihtsat tehnikat, mis aitab sul halvad harjumused selja taha jätta. 

  • 5 sekundi reegel, autor Mel Robbins (The 5 Second Rule). Leiad eestikeelse trüki Rahva Raamatust ja Apollo raamatupoest üle kogu Eesti.

Minu parimad muusikalistid leiad siit

Minu igapäevased rituaalid

Kõik head tulemused saavutad sa järjepidevusega – mitte ühtegi teist retsepti pole olemas. Usalda mind!

  1. Soe vesi hommikuti (lisan sidruni või ingveri) või FoodStudio puljong  
  2. Meditatsioon (5-20 minutit)
  3. Kerge liikumine (hommikusirutused ideaalsed)
  4. Päeviku kirjutamine

Ma joon iga päev 1 smuuti ja ma teen trenni 3-5x nädalas

Leia enda 3-5 asja, mida Sa soovid teha iga päev. Ma luban, et see muudab sinu elu. Kui Sul jääb aeg-ajalt midagi vahele, siis palju õnne – see on elu! Ei mingit süümepiinade ja kahetsuse tunnet – see on täielik elu raiskamine. Selle asemel hinga sisse ja välja sügavalt, tule tagasi hetke ja jätka oma rituaalidega. Ajaga õpid oma harjumusi tegema igal pool, igal ajal. 

Mis iganes ajahetkel oled kokku jooksnud, tule tagasi programmi juurde

Läbi 7 päeva täielikku puhastust ja alusta uuesti. See ongi elu võlu – meil pole palju faatalseid asju siin, kui midagi läks ka sassi, mis siis ikka, hoia pea püsti ja tee uuesti.

Liigu. Loo. Tähista. Üks Elu. Sinu elu. Mängi see ilusaks.