Shalini kiri

3. KUU

Kus on Sinu Fookus?

Fookus – millele sa viid oma tähelepanu? Kui fokusseeritud sa oma elus oled?

Mõnikord on mul endal see hästi praktiline: to do list, mida ma soovin ära teha. Teinekord palju sügavam: luban olla rahulikum; rohkem omaette. Oli nädalaid, kus fookus oli, et ma hoian eemale suhetest, mis tegelikult ei saa toimima – et ma ei võta ühendust ja heas mõttes kaugenen. Tõmbad oma energia ära.

Küsi endalt, kas ma tahan tegeleda kõigega, aga lõpuks ei panusta millessegi 100%? Sealhulgas ei pühendu oma kallimale ja perele? Parimatele sõpradele? 

Kellegi energia pole see, mida ma soovin oma ellu ja see mürgitab mu päevi? Olen ma aus enda vastu – tahan ma olla siin kohas, suhtes, positsioonis? 

Me saame alati võtta midagi elus vähemaks - meie üks suurim probleem on fookuse leidmine, seadmine ja selle järgi tegutsemine. Me tahame pidevalt kõike korraga, elada justkui mitut stsenaariumit paralleelselt. Kuid see võib osutuda lõksuks - me ei ela ühtegi stsenaariumit täie südamega.

Kõigele elus läheneda lihtsamalt, siis on ka stressi vähem. 

Fookuses olemine on atraktiivne. Enesekindlus, millega sa toimetad ja kohtud inimestega, on atraktiivne. Ning siinkohal tee vahet uhke oma egos olemisel ja armastusega eneseteadlik olemisel. 

Sa ei pea jõudma kõikidele festivalidele, pidudele ja üritustele. Sa kindlasti ei pea tegema liiga palju trenni ja kõiki uusi dieeditrende. Sul ei pea olema liiga palju asju.

Kui Sa oled kuskil suhtes, siis ole seal 100%. Kogu oma keha ja südamega. Pane sinna kogu oma energia, armastus ja teise armastamine – õpi ära, mis on tema armastuse keel ja austa seda ❤

Kui see suhe peab üks hetk lõppema, siis anna sellele aega ja pane punkt. Aga sellel ajal ole seal, kus Sa oled, ja seda täiega.

Sa ei pea jõudma kõikidele festivalidele, pidudele ja üritustele. Sa kindlasti ei pea tegema liiga palju trenni ja kõiki uusi dieeditrende. Sul ei pea olema liiga palju asju.

Hoia oma fookust töö peal – tee seda täie südamega, mida sa teed või kui see pole hetkel su unistuste töö, siis hakka vaikselt kõrvalt tegema seda, mida sa tahad. See võib ju olla isegi esimese sinu unistuse teemalise kursuse, raamatu lugemine. Aga jällegi fookus – mõtle, sõnasta ja pane kirja, kuidas sa soovid ennast tunda. Milline naine sa soovid olla. Milline ema, kaaslane ja mida sa soovid teha siin maamunal. 

Kõike vähem, aga sügavamalt.