liitu programmiga
erkaanivaated

LIITU GRACEFITI TÄISPAKETIGA

Saad piiramatu ligipääsu kõikidele videotreeningutele, meditatsioonidele, live-treeningutele ja Naiselikult vormi programmile.

Liitu ja saad kohese ligipääsu

Oled juba liige? Logi sisse

Elegance “Ilu sinus” (kogu keha trenn)

Tunniajane kava, mis aitab saavutada tugevad käed, jalad ja kaunid kerelihased. Mõnus muusika pakub sulle tuge, kui tunned väikest väsimust. Graatsilised liigutused ja magusad venitused annavad boonusena sulle naiseliku rühi ja mis peamine – hea enesetunde.

KESTUS:

58:00

RASKUSASTE:

intensiivne

TREENINGVAHENDID:

1 kg hantlid, tool

KUUTSÜKLIFAAS:

suvi, kevad

8 arvamust teemal “Elegance – Ilu sinus (kogu keha trenn)”

  1. EBAREAALNE! Ma pole veel siiani ühtegi kava otsast lõpuni nii palju nautinud. Alguses ehmatas, et kohe nii intensiivseks läks aga keha harjus päris kiiresti. Nüüd minu kindel lemmik ja ei jõua ära oodata kuni jälle teha saan. 😀

  2. No milline trenn! 💃💪 Ikka terve keha treening, mis v6tab m6nusalt higistama. Täielik lemmik praegu, mida saab siis teha, kui natuke rohkem aega.

    Note to myself: pane video k6hulihaste seeria alguses pausile ja tee teise külje treening ka ära 😉

  3. Õiges tsüklifaasis ja puhanuna on see trenn äärmiselt nauditav. Algusest peale tempokas ning koormust andev, kuid trenni keskel saab korraks hinge tõmmata. Ps! Slidereid siin tegelikult vaja ei lähe.

  4. Anna-Liisa Merilind

    VAU! No vot see on SEE trenn. See trenn, kui oled oma kevade või suve faasi tipus ja tahad hullu panna. See trenn, kui on aega ja oled enne natuke söönud ja puhanud. See trenn, kui tahad endast maksimumi anda. Täielik lemmiktrenn ja veel milline playlist! Üks vähestest trennidest kogu valikus, mille raskusastme kohta ütleksin “väga intensiivne”. Super!

  5. See ilus Elegance pani punkti minu 2023 aasta teeningutele 😊😇 Väga nauditav muusika, pool trenni kõvemat pingutust ning lõpus mõnus venitus kehale ja hingele ❤️

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Veel treeninguid: