GraceFit Meedias

ANNE JA STIIL KOLUMN – AUGUST

Treener Shalini Mody pika raske perioodi lõppemisest: tabasin end lõpuks mõistmast, et uued algused on võimalikud

Eesti Naine: Shalini Mody – maksimaalne ekstravert ja introvert ühes kehastuses

aprill 2023

India ja Eesti juurtega Shalini Mody elab äärmustes. Päris Shalini on väga holistiline ja samal ajal väga ratsionaalne. Naine, kellele meeldib kohutavalt kirjutamine ja mõtisklemine, ning kes tohutult jumaldab Exceli tabeleid ja plaanimajandust.

Shalini_TV3

TV3.ee: Treener Shalini Mody: "Tasub vähem mõelda sellele, milline on trend hingamiseks ja astumiseks."

aprill 2023

GraceFiti Treener Shalini Mody (naistele suunatud online treeningprogrammide GraceFit asutaja) aitab läbi liikumise taasleida tuhandetel naistel armastust iseenda vastu. Tema tarkuseterad ja igapäeva juurde kuuluvad rutiinid toetuvad muuhulgas ka elumuutval naiste kuutsükli teoorial, millest ta soovitab teadlik olla igal naisel.

Ecosh TV: Shalini Mody “Enesehoidmise viisid”

detsember 2022

Kas vahel tunned, et on raske alustada millegi uuega või viia midagi lõpuni? Puudub motivatsioon, viitsimine ja tahtmine. Aga mida siis teha? Kuidas liikuda edasi ja milliseid harjumusi igapäevaellu tuua, et end selle protsessi jooksul kaastundlikult hoida?

Saates vestleme inspireeriva treeneri ja naistele mõeldud kogukonna looja Shalini Modyga sellest, kuidas leida endas motivatsioon ja ennasttoetavad rutiinid.

Kogumispäevik: Shalini Mody – kuidas teha oma hobist sissetulek ja toimetada oma sisetunde järgi?

jaanuar 2022

«Kuutsükli teooria on nii lihtne, nii ürgne, viib sind tagasi enda juurde ja laseb tunda vabadust,» lubab naistele suunatud treeningprogrammi Gracefit looja ja treener Shalini Mody.

Podcast Be 1st #121: Shalini Mody - vormi saamise lõksust, libiido tasemest ja maailma kokku kukkumisest.

oktoober 2021

Saates tuleb jutuks:

  • vormi saamise lõksust;
  • tsükli järgi elamisest;
  • libiido tasemest;
  • südamesoovidest;
  • kohast, kus maailm ei kuku kokku.

Podcast Trennijutud: Naisel on kõige tähtsam ennast tundma õppida!

august 2021

Saatejuht Maris Järva ja Shalini teevad juttu GraceFitist, treeningutest, mille keskmes on naine ja naiseks olemise essentsist. Veel arutleti teemade üle, näiteks: trenn ja loomulik liikumine; naiste energia ja üleüldise vibratsiooni pidevast muutumisest; eneseaustusest; läbipõlemisest ja paljust muust.

Täitsa Pekkis podcast #89: Shalini Mody - Südame hääl teeviidaks pimeduses

august 2021

TV3 Duubel: Shalini Mody & GraceFit TV 3 saates Duubel

juuli 2021

Nipiraamat: Treener Shalini Mody: „Naiste jaoks on nende kuutsükkel justkui suunakaart, kuidas mingeid asju mõtestada ja lihtsamalt elada.“

juuli 2021

Treener, naistele suunatud liikumise ja enese eest hoolitsemise programmi GraceFit looja Shalini Mody tõdeb, et enne praegust aega, mil ta targasti oma keha kuulab, on tal elus olnud pikki perioode, kus kõik on pidanud olema perfektne suhtes, tööl ja kodu eest hoolitsedes, olles ise õnnetu. Oma kogemusest lähtudes õpetab ta nüüd naisi teisiti tegema.

KANAL 2 saade "Õhtu"

märts 2021

Naisteleht: Edukuse ja rahulolu saavutamiseks ela harmoonias iseenda kuutsükliga

jaanuar  2021

«Kuutsükli teooria on nii lihtne, nii ürgne, viib sind tagasi enda juurde ja laseb tunda vabadust,» lubab naistele suunatud treeningprogrammi Gracefit looja ja treener Shalini Mody.

Tervis Pluss: Treener Shalini Mody: "Võime naistena üksteiselt nii palju tuge saada, kui me ei konkureeri, ei räägi taga ega kritiseeri üksteist".

detsember 2020

“Meil kõigil on loetud arv hingetõmbeid, meie kohustus on neid hoida, aga ka nautida,” julgustab treener Shalini Mody elama praeguses hetkes.

Buduaar: “EHITASIN ÜLES uue ilusa ja teadliku suhte ning õppisin ütlema “ei”!

oktoober 2020

„Kippusin arvama, et olen selline väike ja armas, aga tegelikult oli minus lihtsalt palju ebakindlust,“ sõnab tantsija ja treener Shalini Mody (32) – naine, kes kaks ja pool aastat tagasi otsustas oma aega teisiti tajuma ja kasutama hakata.

GraceFit Terevisioonis: Graatsiline liikumine

mai 2020

Anne&Stiil: Tantsija ja treener Shalini Mody: "Elame eituses, sest nii on lihtsam."

jaanuar 2019