liitu programmiga
erkaanivaated

LIITU GRACEFITI TÄISPAKETIGA

Saad piiramatu ligipääsu kõikidele videotreeningutele, meditatsioonidele, live-treeningutele ja Naiselikult vormi programmile.

Liitu ja saad kohese ligipääsu

Oled juba liige? Logi sisse

Baleriini hommikuflow

Mõnusalt rahuliku tempoga äratus kehale, kus magusa pingutuse saavad jalad ja kerelihased. Reguleeri hommikusirutuse intensiivsust raskustega ja kohanda vastavalt oma kuutsüklile. See on hommikutrenn, pärast mida lähed uuele päevale ilusa energiaga vastu!

KESTUS:

34:39

RASKUSASTE:

mõõdukas

TREENINGVAHENDID:

1 kg hantlid

KUUTSÜKLIFAAS:

kevad, sügis

5 arvamust teemal “Baleriini hommikuflow”

  1. Hommikul arvasin, et ei vǒta hantliteda kava. Valisin ikka, et ei vôta lihtsalt hantleid. Aga selgus, et väga mônus ja jôukohane , minul oli 2kg hantlid. Mônus hommikune virgutus ja tõesti meel ka rõõmsam. Lisasin lemmikutesse👍🤩

  2. Väga mõnus hommikutrenn, kus keha saab soojaks juba päikesetervituse ajal. On nii painutusi, sirutusi, harjutusi jalgadele kui kõhulihastele.

  3. Merit Hirvoja-Tamm

    Ohh, mulle VÄGA meeldib see trenn! Flow’d on mu lemmikud ja siin sai lisaks ka lihastööd teha – nii mõnus ja keha tänab! 🙂

  4. Väga sarnane 16.05. Hommikusirutus „Uue Päeva Energia“. Kava ülesehitus on sama, aga lihaste osas on varieeruvust. Ütleks, et siin kavas on lihaste osa tugevam. Mõlemad on väga mõnusad!

  5. Sellised mõõduka tempoga kavad on nii vajalikud. Väga nautisin päikesetervituse osa, kolmnurgad on alati lemmikud! Küljed sai kohe algul lahti ringutatud. Seejärel natuke käte- ja jalgadetööd, siis tasakaalu, küljeplanku ning lõpuks kõhulihased. Lõdvestus meeldis ka väga. Läks lemmikutesse.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Veel treeninguid: