liitu programmiga
erkaanivaated

LIITU GRACEFITI TÄISPAKETIGA

Saad piiramatu ligipääsu kõikidele videotreeningutele, meditatsioonidele, live-treeningutele ja Naiselikult vormi programmile.

Liitu ja saad kohese ligipääsu

Oled juba liige? Logi sisse

Baleriini ülakeha

25-minutiline graatsiline pingutus kätele, õlgadele ja seljale. Kui soovid intentsiivsemat trenni, siis kasuta 2 kg hantleid, kergema koormuse saad 1 kg hantlitega. Katseta oma kuutsükli faasist lähtuvalt mõlemat varianti!

KESTUS:

25:38

RASKUSASTE:

intensiivne

TREENINGVAHENDID:

1 kg hantlid, 2 kg hantlid

KUUTSÜKLIFAAS:

suvi, kevad

3 arvamust teemal “Baleriini ülakeha”

  1. Mõnus kava, mis toonib ilusti käsi ja tegelikult ka reisi (eriti alguse seeriated). Praegu tegin 1kg hantlitega terve kava, aga järgmine kord võtan soovitatud kohtades 2kg proovimisele.
    Hea kava, mis ei aja pulssi lakke, aga samas võtab keha mõnusalt märjaks. Ahjaa, ning küljeplangud on ka mõnusad, mis sest, et lühikesed. Alguses on mõnus keha lahti ringutada ja tööks ette valmistada ning lõpus on lühike, aga vajalik maandus. 🧡

    Märge endale: need küki-kätelihaste erinevad seeriad on samad, mis 12. aug live trennis “Graatsia ja jõud” (see kava, mida D sada korda teinud on).

  2. Väga mõnus ülakeha trenn ja jalgadele ka midagi. Kui terve trenn 2kg hantlitega teha, siis peaks korralikult tunda andma. Selline hea pikkusega pingutus, mida sobib ka varahommikul teha 🙂 Satun seda kava päris sageli ka tegema.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Veel treeninguid: