liitu programmiga
erkaanivaated

LIITU GRACEFITI TÄISPAKETIGA

Saad piiramatu ligipääsu kõikidele videotreeningutele, meditatsioonidele, live-treeningutele ja Naiselikult vormi programmile.

Liitu ja saad kohese ligipääsu

Oled juba liige? Logi sisse

Restart – Rahu

Pikem ja pingutust nõudev venitustrenn kogu kehale, mille lõpus tunned vabastust. Intensiivne trenn on suureks abimeheks fookuse paikapanemisel.

KESTUS:

01:02:00

RASKUSASTE:

intensiivne

TREENINGVAHENDID:

puudub

KUUTSÜKLIFAAS:

suvi, kevad

6 arvamust teemal “Restart – Rahu”

  1. See Fookus on mu jaoks algusest pealt megaraske olnud ja pigem meenutab Restardi vibe’i. Eriti see “lendava kosmonaudi” osa 😀 Seda kava suudan/tahan teha vaid kõige mõnusamas suvefaasis, kus on palju jõudu ja tuju hea!

    1. Ka 2023. aastal kindlasti läbi aegade kõige raskem Gracefiti kava mu jaoks. Armu ei anta ja trennis hingetõmbepause eriti pole. Samuti on lõpuvenitus lühem kui uuematel pikkadel kavadel. Nii, et enne trenni tasub vaim selleks valmis panna!

  2. Väga mõnus trenn, algab petlikult rahulikult ning siis hakkab vaikselt koormust kerima, kuigi üldine feeling seal taustal jääb mõnusalt rahulikuks. Trenni lõpuks on märkamatult kogu keha saanud korraliku koormuse, kuid hinges ja vaimus sügav rahu ja maandus.

  3. Nõustun kasutajaga “Inglitiivad”.
    Tõesti parajalt koormav, et nautida kevade ja suve faasis. Ise tegin sügise faasis ja poole ajast “teeskelsin” rasedat ja tegin kergemaid võtteid kuna keha palus. 😀
    Mõnna sellegipoolest!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Veel treeninguid: