liitu programmiga
erkaanivaated

LIITU GRACEFITI TÄISPAKETIGA

Saad piiramatu ligipääsu kõikidele videotreeningutele, meditatsioonidele, live-treeningutele ja Naiselikult vormi programmile.

Liitu ja saad kohese ligipääsu

Oled juba liige? Logi sisse

Fookus – Sinu hing

Magusalt teraapiline joogalik liikumine, mis aitab ärevust maandada ja naaseda rahuliku enesetunde juurde. Juba tuntud liigutusi saadab hüpnotiseeriv muusika, mis kutsub sind endaga kaasa ühele lennule iseenda südamesse – alistu ja mine sellega kaasa.

KESTUS:

41:00

RASKUSASTE:

pehme

TREENINGVAHENDID:

puudub

KUUTSÜKLIFAAS:

talv, sügis

6 arvamust teemal “Fookus – Sinu hing”

    1. Füüsiliselt mu jaoks pigem väljakutset esitav kava, mida tasub teha kevade/suve faasis tippvormis olles. Algul palju päikesetervituse kordusi, seejärel väljaasted ja sõdalased ning lõpu poole tugevad planguharjutused.

  1. Algus sarnane viimasele 60-min fookusele. Kokkuv6tvalt m6nusalt voolav ja aeglane pingutus. M6nusad kehatvistid on ka!

    1. Ikka nii m6nus pidevas liikumises fookus-treening. Alguses pikalt päikesesirutust kehatvistidega, mis aitab keha kangusest vabastada. Pärast voolavalt väljaasteid ja planguharjutusi. M6nus teha ka talveperioodil, kui ei taha nii kardiot trenni, aga siiski tahaks tugevamalt teha. ❤️

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Veel treeninguid: