liitu programmiga
erkaanivaated

LIITU GRACEFITI TÄISPAKETIGA

Saad piiramatu ligipääsu kõikidele videotreeningutele, meditatsioonidele, live-treeningutele ja Naiselikult vormi programmile.

Liitu ja saad kohese ligipääsu

Oled juba liige? Logi sisse

Fookus – Uus perspektiiv

Joogalik trenn, kus vahepeal on tulisemat tuleenergiat ja tugevamat lahtilaskmist. Trennist leiad painutused, mis on seekord natukene teistsugused– need aitavad sul lahti saada mõnest kangusest kehas läbi uue perspektiivi.

 

KESTUS:

41:00

RASKUSASTE:

intensiivne

TREENINGVAHENDID:

puudub

KUUTSÜKLIFAAS:

suvi, sügis

13 arvamust teemal “Fookus – Uus perspektiiv”

  1. Supermõnus trenn – intensiivne kohati, samas väga hästi vabastav ja hinge paitav! Tänud Shalini 🙂

  2. Läheb otse lemmikutesse! Fookused lähevad iga kavaga järjest paremaks❤️Saab nii ringutada, venitada, kui keha kuumaks. Ongi täesti uus perspektiiv. Pole harjutust, mis ei meeldiks 😍

  3. Merit Hirvoja-Tamm

    Väga minu maitsele treening! Paras pingutus ja paras treeningu pikkus – läks lemmikutesse. 🙂

  4. Wow, mida kava. Super, Shalini! Ka pärast mitut aastat koos treenimist oskad üllatada. Kindlasti läbi aega üks mu lemmikutest!

  5. Appi see oli praegu nii hea!! Täiesti ideaalne hommikuks – ma tihti tahaksin ainult venitada aga samas head trenni ka 😀 Siin olid need kaks ideaalselt põimunud! Kindel lemmik! 🤍

  6. Alguses ehmatas ära, et pingutust nõudev trenn aga siis avastasin, et just seda ongi vaja ja kui palju olen tugevamaks saanud. Paar aastat tagasi poleks ma suutnud seda kava teha. Oli muidugi paar kohta kus ei paindu nii hästi aga siiski olen enda üle uhke. Tänan suurepärase trenni eest!!

  7. Hea muusika ning kehale mǒnus pingutus, eriti kui on sees selline ärevus ja rahutus. Alati pärast seda trenni tunnen, et olen kǒvasti trenni teinud ja tuleb minna kindlasti veemǒnusid nautima🙌😄

  8. Esimene Fookus, mis läks “lemmikutesse”. Tõeliselt mõnus trenn, kui keha on “kinni” ja vajab venitust, samas kui on soov teha ka kerge lihastrenn. Mulle väga meeldis, et venitused olid pikad ja põhjalikud. Peale trenni on keha rohkem “lahti” ja enesetunne super.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Veel treeninguid: