liitu programmiga
erkaanivaated

LIITU GRACEFITI TÄISPAKETIGA

Saad piiramatu ligipääsu kõikidele videotreeningutele, meditatsioonidele, live-treeningutele ja Naiselikult vormi programmile.

Liitu ja saad kohese ligipääsu

Oled juba liige? Logi sisse

GraceFit HIIT 2

Lühem pooletunnine ent samas intensiivsem trenn, millega saad päevase trenni tehtud. See nõuab küll pingutust, kuid anna endast maksimum ja hea enesetunne on garanteeritud.

KESTUS:

29:00

RASKUSASTE:

intensiivne

TREENINGVAHENDID:

1 kg hantlid

KUUTSÜKLIFAAS:

suvi, kevad

18 arvamust teemal “GraceFit HIIT 2”

  1. Nagu Shalini ikka ütleb, siis tuleb vahest energia saamiseks seda ise t6sta. Selle trenniga saavad nii kere/k6ht, reied ja ka käed/6lad päris hea vati. 💪🥵😅

    Mental note to myself: v6ib olla mitte päris hommikul voodist karates teha, sest alguses palju üles alla liigutusi, kus v6ib pea ringi hakata käima. (PS: ma olen harjunud hommikul voodist karates otse matile minema, muretsemiseks pole p6hjust😉 )

  2. Ma võiks vanduda, et pole üheski videos Shalinit kuulnud sedasi hingeldamas nagu siin 😀 Ehk siis ikka korralik pingutus, mille lõpetamise järel saab enda üle ikka väga uhke olla!

  3. Ohsaa, ma pole HIIT’i varem teinud ja nüüd olen lummuses! No ikka väga mõnus pingutus, kõik tudiseb ja väriseb:-) Shalini, ole kalla, ja pane kategooriates see trenn ka INTENSIIVNE alla;-)

  4. Väga vinge pingutus. Ideaalne trenn kevade ja suve faasiks. Kohe hommikul peale ärkamist ma seda trenni ei valiks, aga kell 9.30 oli küll juba energiat piisavalt, et kõik korralikult kaasa teha. Aitäh!

  5. Olen õppinud hiiti tagasihoidlikuma tempoga tegema (kiiremad harjutused ilma käte liikumiseta, hüpped/jooksud pigem astun/kõnnin), sest kunagi läks pilt eest ära keset trenni, kui pulss hullumoodi tõusis. Samas aeg-ajalt tahaks ikka hingeldada ka ja siin saab seda teha küll 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Veel treeninguid: