liitu programmiga
erkaanivaated

LIITU GRACEFITI TÄISPAKETIGA

Saad piiramatu ligipääsu kõikidele videotreeningutele, meditatsioonidele, live-treeningutele ja Naiselikult vormi programmile.

Liitu ja saad kohese ligipääsu

Oled juba liige? Logi sisse

GraceFit HIIT

Kiire, intensiivne ja tempokas treening, mis hõlmab liigutusi kogu kehale. Raskuse valimisel kuula loomulikult oma keha, kuid võimalusel naudi seda raskust ning sellele järgnevat vabastust.

KESTUS:

34:00

RASKUSASTE:

intensiivne

TREENINGVAHENDID:

puudub

KUUTSÜKLIFAAS:

suvi, kevad

18 arvamust teemal “GraceFit HIIT”

  1. Mõnus Belly elementidega kombotrenn. Algus tundub hea lihtne ja siis mingi hetk läheb ikka väga intensiivseks kätte ära 😀 Aga tunne pärast on imeline!

  2. Üks mu lemmik trennidest🥰eriti hommikuks kui tead, et tuleb kiire ja raske tööpäev. Peale trenni lihtsalt nii hea olla

  3. Liisi Küünal--Arge

    Väga hea, kui on vaja lühikest ja intensiivset trenni . Minul aitas hästi peale pingelist tööpäeva pinge maha laadida .

  4. Meeletult hea energiaga liikumine, mis soojendas mind seest poolt. Tegin seda trenni mõnusal kevadisel talveõhtul koos kuu ja tuulega õues. Väga hea muusika ja vibe!

  5. Väga ,väga hea .Sellised trennid mulle meeldivad.Vahepeal ei saanud vigastuse tõttu intensiivseid teha aga täna proovisin ja kõik oli Supper.

  6. Mina pean intensiivsete treeningutega alati veidi tagasi hoidma ja ei saa kõike 100% kaasa teha, kuigi väga tahaks! Hüppeid ei tee ja suuri käte liigutusi pean ka jälgima. Süda lihtsalt ei pea vastu, pilt läheb eest ära, kui pulss liiga kõrgeks läheb 🙂 Aga omas tempos tehes saan ikkagi naha märjaks ja mõnusa trennielamuse! Aitäh, üks lemmikutest trennidest!

  7. Tegin seda trenni jälle kolmandat või neljandat korda ja kunagi ei valmista pettumust. Väga kiire, hoogne ja põletab korralikult!

  8. Imeline treening ja ülimalt hästi valitud muusika taustaks. Piisavalt intensiivne, kiire ja mõnusa lõpu lõdvestusega. Kindlasti uus lemmik! Aitäh 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Veel treeninguid: