liitu programmiga
erkaanivaated

LIITU GRACEFITI TÄISPAKETIGA

Saad piiramatu ligipääsu kõikidele videotreeningutele, meditatsioonidele, live-treeningutele ja Naiselikult vormi programmile.

Liitu ja saad kohese ligipääsu

Oled juba liige? Logi sisse

HIIT – Kuumus

Pooletunnine energiline ja särtsakas HIIT-trenn, mille käigus treenime läbi mitmete korduste kogu keha. Vajadusel korrigeeri tempot enda enesetunde järgi. See trenn mõjub ka suurepäraselt siis, kui teed seda ilma lisaraskuseta.

KESTUS:

30:07

RASKUSASTE:

intensiivne

TREENINGVAHENDID:

1 kg hantlid, slaiderid

KUUTSÜKLIFAAS:

suvi, kevad

8 arvamust teemal “HIIT – Kuumus”

  1. Üllatavalt mõnus kava oli. Higi voolab ja enesetunne hea. Pulss ei läinudki liiga kõrgele ja veremaitset ka suhu ei tulnud 🤪. Kesksuvel kannatab täitsa teha! Meeldib, et harjutused on konkreetselt aja peale. Seda HIIT kava teeksin isegi ehk uuesti 😮 Lõpus kõhulihaste seeria ajal mõtlesin motivatsiooniks Margarita peale, hehe. ❤️

  2. Kuum trenn, nagu nimi ütleb. Väga head ja lihtsasti järgitavad harjutused, pulsi saab üles ja keha kattub vesise kirmega:-)
    HIIT sari on mu lemmik, aga kutsun siinolijaid (uuesti) avastama Elegance esimesi kavasid, mis on filmitud Abruka saalis. Väga hea tempo ja ülesehitusega on need ka. Kavad on samuti leitavad “jõud ja graatsia” alt.

  3. Minut aega ühte harjutust tundus ikka maru pikk aeg ehk mitte eriti nauditav treening mu jaoks. Teised HIITId meeldivad ülesehituselt rohkem. Minul isiklikult pulssi ka ei tõstnud. Aga sai korraliku kõhulihaste ja tuharatrenni.

  4. Mõnus kuum trenn suve perioodi! 30 minutit on selliseks trenniks just paras pikkus. Tõesti energia ja tuju said positiivse laengu 🙂 Teen sed kindlasti veel!

  5. Mõnus trenn: võttis parajalt hingeldama ja higistama:) Väga meeldis viimane klaveripala, soovin teada, mis lugu see on?

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Veel treeninguid: