liitu programmiga
erkaanivaated

LIITU GRACEFITI TÄISPAKETIGA

Saad piiramatu ligipääsu kõikidele videotreeningutele, meditatsioonidele, live-treeningutele ja Naiselikult vormi programmile.

Liitu ja saad kohese ligipääsu

Oled juba liige? Logi sisse

Hommikujooga kogu kehale

Pehme hommikusirutus väikse pingutusega. Sügav hingamine aitab sul sihi seada algavaks päevaks, tasakaalukas liikumine seab sinu südame ja mõtted ühte joonde.

KESTUS:

20:00

RASKUSASTE:

pehme

TREENINGVAHENDID:

puudub

KUUTSÜKLIFAAS:

talv, sügis

15 arvamust teemal “Hommikujooga kogu kehale”

 1. Katrin-Kriss Piir

  Mõnusa pingutusega hommikusirutus ja nii toredalt positiivse laenguga muusika. Suurepärane algus päevale!

 2. Väga sobilik “talve” faasiks, mõnus muusika. Venitused teevad keha mõnusalt “lahti”. Boonuseks saab ka kõhulihased tehtud 🙂

 3. Nii ilus ja hea, täpselt siia naistepäeva hommikusse. Esimene ja viimane lugu on minu playlisti kindlad lemmikud laulud 🤍

 4. Truu kirjeldusele: pehme hommikusirutus väiksese pingutusega. Väga meeldis alguse päikesesirutus m6nusa twisti ja tasakaaluga. 🌞 Seejärel kerge pingutus, et keha natuke soojaks saada ja kiire l6puvenitus (mmm need tuharalihased!)
  Hea variant kangeteks hommikuteks, kui kaua ja tugevalt ei taha teha 😊

  1. Üle pika aja tegin taas seda hommikusirutust, sest nägin, et see pidi maru hea tuharalihaste venitamiseks olema. Lühike trenn, kus tukkumist pole, keha on pidevas liikumises. Kui enne trenni on keha kange, siis peale trenni on hea olla küll.

 5. Üks minu kindel lemmikhommikusirutus 🤍 Mõnus tempo, kogu keha saab virguda ja väikesed lihasharjutused lõpus on boonuseks. Muusika on muidugi maagiline…

 6. Muusika on nii super sellel hommikusirutusel ja alati tundub, et sirutus saab liialt kiirelt otsa. Pigem selline kergem ja pehme hommikusirutus. Hommikuteks, kus tahaks lihtsalt veidikene ennast sirutada ja mitte väga palju pingutada.

 7. Üle pikema pausi esimene keha liigutamine ja see hommikusirutus oli uueks alguseks imeline. Mõnusalt venitav ja kerge pingutus. Väga hea taustamuusika 🙂

 8. Mul olid eelmisest päevast lihased väga kanged, tundus, et täna ei saagi liikuma. Peale seda hommikust sirutust on aga hoopis teine tunne! Super, rändab lemmikute hulka!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Veel treeninguid: