liitu programmiga
erkaanivaated

LIITU GRACEFITI TÄISPAKETIGA

Saad piiramatu ligipääsu kõikidele videotreeningutele, meditatsioonidele, live-treeningutele ja Naiselikult vormi programmile.

Liitu ja saad kohese ligipääsu

Oled juba liige? Logi sisse

Hommikusirutus mõtetest südamesse

Hellitav ja tantsuline liikumine, mis aitab avada Sinu südant ja virguda. Ärka vaikselt, hinga ja ole matil täpselt selline nagu Sa oled. Võid täitsa vabalt minna matile ka lihtsalt pidžaamas.

KESTUS:

23:00

RASKUSASTE:

pehme

TREENINGVAHENDID:

puudub

KUUTSÜKLIFAAS:

talv, sügis

11 arvamust teemal “Hommikusirutus mõtetest südamesse”

  1. Minu kõige lemmikum hommikusirutus! Nii mõnusa muusika ja mõnusate rahulike liigutustega hommikusirutus. Voodist otse matile ja see hommikusirutus äratab kogu mu keha ilusti üles.

  2. Minu jaoks on see samuti üks lemmikuid! Avastasin seekord, et sobis ka väga hästi taastava kavana, kui selg ei võimaldanud veel muid intensiivsemaid treeninguid. Boonuseks muidugi see imeilus suvine taust ja hõrk muusika.

  3. See on minu lemmik trenn ka, aga 1 koha peal läheb mul alati silme eest mustaks. See on koht pärast seda kui tõstad plangust jala näo juurde ja siis lähen põlvitusse ja tõstan kotka käed. Seda harjutust üldse ei jõua teha pärast seda. Süda nii puoerdab kuidagi. Kas ma ainuke?

  4. Ka minu lemmik. 🙂 Nii koduseks ja armsaks saanud ilma tüdimata, ja Shalini jutt kõnetab absoluutselt iga kord.

  5. Algajale väga sobilik. Pean tunnistama, et kohati oli päris raske, aga see on selle pärast nii, et füüsiline vorm täitsa käest ära. Muidu meeldib väga 🙂

  6. See on ja jääb mu lemmikuks hommikusirutuseks. Rahulik, maandav, samas hellalt äratav ja energiat andev. Suvine mõnus visuaal, muusika, mis teeb nii pehme pai. Nii hea algus päevale! 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Veel treeninguid: