liitu programmiga
erkaanivaated

LIITU GRACEFITI TÄISPAKETIGA

Saad piiramatu ligipääsu kõikidele videotreeningutele, meditatsioonidele, live-treeningutele ja Naiselikult vormi programmile.

Liitu ja saad kohese ligipääsu

Oled juba liige? Logi sisse

Hommikusirutus päikesega

Päikeseline ja mõõduka koormusega hommikuvõimlemine, kavas on ka päikesetervitus. Treenime selga ja kõhulihaseid. Ole avatud ning võta vastu see, mida maailm Sulle pakub.

KESTUS:

33:00

RASKUSASTE:

mõõdukas

TREENINGVAHENDID:

1 kg hantlid

KUUTSÜKLIFAAS:

suvi, kevad

10 arvamust teemal “Hommikusirutus päikesega”

  1. Minu teine 2021-nda aasta suve lemmik. M6nusa voolavusega kava, kus saab keha lahti ringutatud (eriti meeldivad need väljaastes kiikumised). Lühike ja m6nus osa hantlitega ja l6pus kerge venitus.

  2. Kõik Mari-Liisi lemmikud on ka minu lemmikud 😀 Ehk ma ei tea, kuidas ma seda kava varem polnud märganud. Nüüd igatahes läks lemmikutesse!

  3. Kevadise ja värske energiaga trenn. Mitte väga tempokas ning mõnus aeglane pingutus just nendeks hommikuteks, kui väga särtsaka trenni tegemise tuju pole 🙂 lemmikutesse lisatud!

  4. Polnud seda trenni ammu teinud aga ooo kui mõnus see on 🙂 saab end mõnusalt igate pidi lahti ringutada ja siis yks lugu hantlitega! super

    1. —> elu on selleks et sa tunneks et see on selline nagu sa tahad, ja sa soovid. see ilus mõte teeb selle trenni iga kord veelgi paremaks 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Veel treeninguid: