liitu programmiga
erkaanivaated

LIITU GRACEFITI TÄISPAKETIGA

Saad piiramatu ligipääsu kõikidele videotreeningutele, meditatsioonidele, live-treeningutele ja Naiselikult vormi programmile.

Liitu ja saad kohese ligipääsu

Oled juba liige? Logi sisse

Ilus fookus uuele päevale

Hommikune virgumine, mis aktiveerib kogu keha ja loob selge fookuse algavale päevale. Keskendu oma hingamisele ja märka, kuidas iga harjutuse järel tunned end üha rohkem sirutatuna ning kuidas meel muutub helgemaks.

KESTUS:

31:17

RASKUSASTE:

pehme

TREENINGVAHENDID:

puudub

KUUTSÜKLIFAAS:

sügis, talv

5 arvamust teemal “Ilus fookus uuele päevale”

  1. Täiesti perfektne treening algusest lõpuni! Ideaalne kava intensiivse päeva lõppu. Imeline muusika valik, mis kandis terve trenni vältel. Kindlasti minu uus lemmik virgumine!

  2. Väga mõnus äratus, venitus ja virgutus kehale, nii hommikuks kui pärast pikemat pausi või õrnemas tsüklifaasis. Muusika täiustab treeningut imeliselt, eriti avalugu 🤍

  3. Katsetasin hommikul ja ei sobinud eriti, aga kohe pärast tööd oli super, et päevasest arvutiga tööst keha mõnusalt vabaks saada. Mõnus muss!

  4. Ringutav algus, keskel saavad reied kuuma ja ka käed (selles tool, laud, tool asendis), lõpus mõnusad lihased ja venitused. Pole minu jaoks klassikaline fookus, aga meeldib sellegi poolest väga. Hetkeseisus on minu jaoks tugevam trenn, kui teised sügis-talve omad.

  5. Mu jaoks kindlasti mitte talvefaasi kava, sest lihaspingutus on korralik. Minu jaoks klassifitseerub mõõduka koormusega kavaks.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Veel treeninguid: