liitu programmiga
erkaanivaated

LIITU GRACEFITI TÄISPAKETIGA

Saad piiramatu ligipääsu kõikidele videotreeningutele, meditatsioonidele, live-treeningutele ja Naiselikult vormi programmile.

Liitu ja saad kohese ligipääsu

Oled juba liige? Logi sisse

Kuum barre-treening

40-minuti jooksul saad ilusa pingutuse ja pikema vabastava venituse. Hea füüsiline kava, kus pane end proovile ja tunne, kuidas pärast trenni oled saanud natukene sirgemaks ja kaunimaks. Barre-treeningud annavad sulle ilusa rühi ja naiselikult graatsilised, pikad lihased.

KESTUS:

40:44

RASKUSASTE:

intensiivne

TREENINGVAHENDID:

1 kg hantlid, jalaraskused

KUUTSÜKLIFAAS:

kevad, suvi

5 arvamust teemal “Kuum barre-treening”

  1. Siret Kõnnussaar

    Kindlasti uus lemmiktrenn. Mõnus koormus kätele, tegin 2kg hantlitega ja oli väljakutseid pakkuv aga megaäge. Lõpuvenitus mõnus paitus lihastele.

  2. Merit Hirvoja-Tamm

    Tugev, kuid samas nauditav treening. Alguse ringutuste muusika ja lõpu venituse osa (pikali :)) ) on samuti väga mõnusad. Tegin 1,5 kg hantlitega püstised harjutused ning pikali 2kg hantlitega, jalaraskusi mul veel ei ole. Niimoodi sain igal juhul parajalt tugeva koormuse ning naha märjaks. 🙂

  3. Väga hea liikumine! Kuum on olla ja võimas on ka olla:-) Tegin vahepeal 1 kg ja mõned harjutused 2 kg hantlitega. Lahe oleks mingi aja pärast jõuda kogu kava 2 kg raskustega teha…Aitäh selle kava eest!

  4. Anna-Liisa Merilind

    Väga mõnus kava, kindlasti teen veel! Hommiku asemel sobib võib-olla paremini isegi pärastlõunasse või õhtusse, kui keha on juba muudest päevastest liikumistest soe. Loodan, et uued kavad on sarnased ja võiks olla ka 28 min pikkuseid kavu, need mahutab ka hommikusse ära 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Veel treeninguid: