liitu programmiga
erkaanivaated

LIITU GRACEFITI TÄISPAKETIGA

Saad piiramatu ligipääsu kõikidele videotreeningutele, meditatsioonidele, live-treeningutele ja Naiselikult vormi programmile.

Liitu ja saad kohese ligipääsu

Oled juba liige? Logi sisse

Magus barre

Tantsulisema algusega liikumine, mis sobib suurepäraselt päevadeks, mil sa ei tunne end nii energilisena, kuid soovid siiski lihastrenni. Selle liikumise võti on aeglased ja kontrollitud liigutused, kuid nagu ikka, on ka selles treeningus veidi vürtsi.

KESTUS:

46:14

RASKUSASTE:

mõõdukas

TREENINGVAHENDID:

tool

KUUTSÜKLIFAAS:

kevad, sügis

9 arvamust teemal “Magus barre”

  1. Meeldis oodatust rohkem. Kuidagi eriti liikuv kava, mille jooksul saab kogu keha lahti sirutatud. Võhmale ei aja, raskusaste on mõõdukas, nagu lubatud. Raskem trenniosa vaheldub mõnusate venitusharjutustega (mmm need puusavenitused). Isiklikult tooli väga kasutada ei viitsinud ja käeraskuste asemel 1,5kiloste hantlitega tehes on mõned harjutused keerulised, kuid saab ka ilma. Efektiivne trenn igal juhul. Väga mõnus nt pärast jooksu teha 🙂 lisaks kava keskel olevatele venitustele on ka viimased 5 minutit puhas lõõgastus, nii et ei tasu lasta kava “pikkusest” end heidutada.

  2. Aitäh Shalini selle mõnusa rännaku eest! Sobib suurepäraselt nädalavahetuse hommikusse, kus tähistada ja nautida treenitud keha kauni muusika saatel aeglasemas, voolavamas liikumises ning olla tänulik, et oled valinud iseend.

  3. See barré meeldis mulle juba live’s ja sai kinnitust Pariisi tripi ajal. Mñusalt tasakaalus treening, kus alguse osa on käeraskustega (aga saab ka ilma), seejärel venitav ja sirutav osa ning lõpuks natuke lihaste pingutust. Treening lõpus on justkui pingutus ja lõdvestus kombineeritud, mis sobib mulle väga hästi❤️

  4. Magus on väga õige sõna selle trenni kirjeldamiseks…magus pingutus ja magus venitus, siis jälle pingutus ja lõdvestus. Ilus tunne on pärast nii kehas kui mõtetes. Aitäh!

  5. Ma kipun ennast hommikuti veenma, et keha on nii unine, et pehmed hommikusirutused on parimad. Tegelikult ärkab keha esimese viie minutiga ülesse ja on küll jõudu ka hommikuti kohe hantleid viibutada. Ei tohi lasta iseendal ennast liiga mugavalt tunda 🙂 Mõnus vahelduva pingutusega liikumine!

  6. “Love it, love it” , mõtlesin ma trenni tehes. Uus lemmik ja täpselt see, mida vajasin. Tahtsin jõutrenni ja venitust, ent mitte liigset rahmeldamist. Magusa kommina lõppu see meditatiivne olemine. Kõhulihaste osas oleks soovinud ka mõnda alternatiivi diastaasiga inimestele (aga mõtlesin siis ise jooksvalt variante). Aitäh!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Veel treeninguid: