liitu programmiga
erkaanivaated

LIITU GRACEFITI TÄISPAKETIGA

Saad piiramatu ligipääsu kõikidele videotreeningutele, meditatsioonidele, live-treeningutele ja Naiselikult vormi programmile.

Liitu ja saad kohese ligipääsu

Oled juba liige? Logi sisse

Mõõduka koormusega HIIT

 

KESTUS:

30:38

RASKUSASTE:

mõõdukas

TREENINGVAHENDID:

1 kg hantlid

KUUTSÜKLIFAAS:

kevad, sügis

5 arvamust teemal “Mõõduka koormusega HIIT”

  1. Olin väga intrigeeritud, kui nägin “kevad, sügis” HIIT trenni. No ütleme nii, et keha läheb ikka kuumaks ja keskmisel osal läks mul ka pulss lakke. 💛

    Väga meeldib, et kaval on olemas sissejuhatus ja saab keha ilusti liikuma, enne kuuma lisamist. Sellele järgnenud “plangu” seeria on paras katsumus ning siis juba kardio osa. Meeldib, et on olemas ka väike seljaharjutus (võiks isegi rohkem teha) ning lõpuks kõhulihased.

  2. “Sinu vägevus” trenni lihtsam (ja minu jaoks seega vähem fun :D) versioon. Algul 10 min joogalikku soojendust, siis 15 mõõduka koormusega HIITi, hantleid ja kõhulihaseid, lõpus 4 min lõdvestust.

  3. väga äge trenn, kuigi pean tunnistama, et see oli päris raske mulle täna minu sügise lõpufaasis. Meeldib, et alguses on päikesetervitus ka.

  4. Anna-Liisa Merilind

    Väga mõnus trenn, eriti kui tahta näiteks sügise või isegi talve faasis pärast tööpäeva energiat liikuma saada.

  5. See on küll “hunt lambanahas” trenn 🙂 Joogalik algus uinutas ja kui küte peale hakkas, siis oli selline viha ja armastuse mix – oi kui vastik ja oi kui mõnus…Igatahes lõpuvenitust ootasin väga ja nüüd, kui kõik on tehtud, tuli superlux tunne!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Veel treeninguid: