liitu programmiga
erkaanivaated

LIITU GRACEFITI TÄISPAKETIGA

Saad piiramatu ligipääsu kõikidele videotreeningutele, meditatsioonidele, live-treeningutele ja Naiselikult vormi programmile.

Liitu ja saad kohese ligipääsu

Oled juba liige? Logi sisse

Naiselik jõud ja lihased

Pooletunnine kiirem trenn, kus on fookuses kõik keha lihased. Keskendu oma hingamisele ja sellele, kuidas end hetkel füüsiliselt tunned.

KESTUS:

31:00

RASKUSASTE:

intensiivne

TREENINGVAHENDID:

slaiderid

KUUTSÜKLIFAAS:

suvi, kevad

10 arvamust teemal “Naiselik jõud & lihased”

  1. Nii värskendav ja väljakutset pakkuv oli uut kava õppida ja oma jõudu proovile panna. See uus jõulisus, mis on uutes kavades, on väga nauditav ja arendav.

  2. Mõnusalt tasakaalus kava: algul graatsilisem ja tempokam osa, vahele tasakaaluharjutusi ning lõpu poole matil jõuharjutused. Oli tunda, et kogu keha sai korralikult läbi käidud. Playlist on ka eriti hea!

  3. Ma ei saa aru, kuidas ma seda kava varem pole avastanud:-) Nii hea, et see oli trennikavas! Kindlasti üks lemmikutest – mõnus soojendus, “põletav” lihastöö ja hea lõdvestus. Slideritega harjutused olid ägedad!

  4. Polnud seda trenni ammu teinud aga kommentaarid olid nii head, et pidin uuesti proovima! Reielihaste trenn oli nii mõnus, kõik kohe suriseb 🙂 aga muidu selle kava flow hásti ei sobinud mulle, no kuidagi ei voolanud 🙁

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Veel treeninguid: