liitu programmiga
erkaanivaated

LIITU GRACEFITI TÄISPAKETIGA

Saad piiramatu ligipääsu kõikidele videotreeningutele, meditatsioonidele, live-treeningutele ja Naiselikult vormi programmile.

Liitu ja saad kohese ligipääsu

Oled juba liige? Logi sisse

Sinu Jõud

See hommikune särtsakas liikumine võib vabalt asendada Sinu päevast trenni. Ärata enda keha ja meel ning mine naiselikult uuele energiale vastu.

KESTUS:

32:00

RASKUSASTE:

mõõdukas

TREENINGVAHENDID:

1 kg hantlid

KUUTSÜKLIFAAS:

suvi, kevad

5 arvamust teemal “Hommikusirutus – Sinu jõud”

  1. Hea hommikuseks äratuseks. Eriti meeldis hantlite osa. Mõtlesin ,et kuidas hommikul hantleid jõuan kasutada, aga jõudsin, oli täitsa mõnus. Läks lemmikutesse:)

  2. Jaa, ma olen nõus, et esiti tundusid hantlid hommikul võõras, aga tegelikult oli just see, mida vajasin. Ärkasin hommikul kerge peavalu/pea tuikamisega, aga see leevenes iga liigutud minutiga. 🙂

  3. See kava sobib imehästi pehmesse treeningnädalasse. Alguse soojendus on minu jaoks puusade paradiis. Seejärel saab natuke kehaga pingutada ka ja siis taaskord pehme ringutus. Minu jaoks sügis/talve perioodiks.💛

  4. Seda kava võib tõesti iseloomustada sõnaga mõõdukas. Tempo on kogu aeg madal, nii et isegi madalama energiaga jõuab ilusti ära teha. Samas saab ikkagi natuke pingutada ka. Kõht ja küljed annavad kohe pärast trenni tunda.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Veel treeninguid: