liitu programmiga
erkaanivaated

LIITU GRACEFITI TÄISPAKETIGA

Saad piiramatu ligipääsu kõikidele videotreeningutele, meditatsioonidele, live-treeningutele ja Naiselikult vormi programmile.

Liitu ja saad kohese ligipääsu

Oled juba liige? Logi sisse

Sale piht

Trenn, mis keskendub kerelihastele, seljale ja kätele. Ole matil ning hetkes kohal ning anna selleks pooleks tunniks endast kõik, peale mida tunned end kordades paremini.

KESTUS:

31:00

RASKUSASTE:

intensiivne

TREENINGVAHENDID:

1 kg hantlid

KUUTSÜKLIFAAS:

suvi, kevad

13 arvamust teemal “Sale piht”

  1. Väga super liikumine – kiire, intensiivne, hea koormusega. Soovitan täiega kõigile, kes tahavad oma keskkohta vormida! Selg, käed ja jalad saavad ka vatti:-)
    Ja mida muusika 🙂 See progressive house küljeharjutuste ajal paneb päeva käima või toob õhtusse energiat! Superlux!

  2. Väga nauditav jõuline trenn taaskord. Nii hea on kombineerida hiiti ja sirutust, et liikumine oleks meeldivalt taastav ja tasakaalus.

  3. Korralik kiire keretöö! Tegin just hommikul, aga kui hommikul väga intensiivset ei soovi, siis sobib hästi päevaseks vahepalaks, et energia uuesti käivitada 🙂 Ja mulle ka muusika väga meeldis, toetas pingutust.

  4. Üks mu lemmikutest trennidest. Kiire, intensiivne, treenib just neid kohti mida mul vaja kõige rohkem treenida on. Ja see muusika viib edasi ja annab päevale hoopis teise energia.

  5. Intensiinve treening, mis paneb kerelihased ikka korralikult tööle. 💪 Sobib hommikuteks, kus rohkem energiat v6i natukene hiljem ärgata (note to myself).

    1. Täiesti super algus päevale! Trenni lõpus tundub energiat tüki rohkem kui sellele eelnevalt oli. Kui vähegi energilisem hommik, siis see on ideaalne algus päevale 🍓

  6. Meenutab mulle HIITi, sest tempo/pingutus on korralik, aga samas on see kava lihtsalt nii nauditav ja hästi üles ehitatud, et ei tundu üldse raske 😀 mu jaoks nauding algusest lõpuni! Järgmisel päeval on garanteeritud, et tunned oma külgi 😉

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Veel treeninguid: