liitu programmiga
erkaanivaated

NAISELIK LIIKUMINE, GRAATSILINE LÕDVESTUS & JÕULINE TREENING

Ole naine, kes Sa tõeliselt soovid olla! Üle 100 erineva kuuma ent pehme trennivideo, vabastava meditatsiooni ja LIVE-treeningu.

Liitu ja saad kohese ligipääsu

Oled juba liige? Logi sisse

Sinu Vorm

Trenn, mis keskendub kerelihastele, seljale ja kätele. Ole matil ning hetkes kohal ning anna selleks pooleks tunniks endast kõik, peale mida tunned end kordades paremini.

10 arvamust teemal “Sale piht”

  1. Väga super liikumine – kiire, intensiivne, hea koormusega. Soovitan täiega kõigile, kes tahavad oma keskkohta vormida! Selg, käed ja jalad saavad ka vatti:-)
    Ja mida muusika 🙂 See progressive house küljeharjutuste ajal paneb päeva käima või toob õhtusse energiat! Superlux!

  2. Väga nauditav jõuline trenn taaskord. Nii hea on kombineerida hiiti ja sirutust, et liikumine oleks meeldivalt taastav ja tasakaalus.

  3. Korralik kiire keretöö! Tegin just hommikul, aga kui hommikul väga intensiivset ei soovi, siis sobib hästi päevaseks vahepalaks, et energia uuesti käivitada 🙂 Ja mulle ka muusika väga meeldis, toetas pingutust.

  4. Üks mu lemmikutest trennidest. Kiire, intensiivne, treenib just neid kohti mida mul vaja kõige rohkem treenida on. Ja see muusika viib edasi ja annab päevale hoopis teise energia.

  5. Intensiinve treening, mis paneb kerelihased ikka korralikult tööle. 💪 Sobib hommikuteks, kus rohkem energiat v6i natukene hiljem ärgata (note to myself).

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Veel Videoid