liitu programmiga
erkaanivaated

LIITU GRACEFITI TÄISPAKETIGA

Saad piiramatu ligipääsu kõikidele videotreeningutele, meditatsioonidele, live-treeningutele ja Naiselikult vormi programmile.

Liitu ja saad kohese ligipääsu

Oled juba liige? Logi sisse

Südamele pai

Hommikuvõimlemine, mille video on visuaalselt lummav, kuid täpselt sama kaunilt mõjub ta ka Sinu südamele. Mis iganes ka Sinu elus või südames hetkel ka ei toimuks, siis sellel hetkel vaid tunneta, hinga ja liigu.

KESTUS:

25:00

RASKUSASTE:

pehme

TREENINGVAHENDID:

puudub

KUUTSÜKLIFAAS:

talv, sügis

8 arvamust teemal “Südamele pai”

  1. See kava on kindlalt minu lemmik! 🖤 See visuaal on suur pai minu südamele, sest ma armastan merd – olen tulemärgi all sündinud ja meri suudab alati mu mõtteid rahustada ja mind päriselt kohale tuua. Ja iga kord mind kõnetab see mõte, et lõpuks saab kõik ikka korda.

  2. Tegin seda kava talvefaasis ja ja oi kuidas mingil põhjusel see liigutas ja puudutas mind – ei suutnud nutmist jätta. Imeilus ja väga mõnus kava!! Üks lemmikutest! ❤️

  3. Tõeliselt hea ja kaunis liikumine kehale ja südamele. Shalini ütleb siin selle ilusa mõtte: elus kipub olema nii, et lõpuks on asjad ikka jälle hästi.
    Aitäh!

  4. Sirutus maa ja taeva vahel 🌫, mida hea teha näiteks pärast pikka pausi, kui keha vajab uuesti matiga harjumist. Rahulik ja ringutav.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Veel treeninguid: