liitu programmiga
erkaanivaated

LIITU GRACEFITI TÄISPAKETIGA

Saad piiramatu ligipääsu kõikidele videotreeningutele, meditatsioonidele, live-treeningutele ja Naiselikult vormi programmile.

Liitu ja saad kohese ligipääsu

Oled juba liige? Logi sisse

Hommikune heaolu trenn

Hommikutreening, kus vajad vaid oma joogamatti ning mille käigus äratad vaikselt kogu keha. Tunneta ning tee see liikumine enda omaks, liigu ja kuula oma keha. Trenni teises osas ootab sind ka kiire kõhulihaste trenn, et pulsi ikka korraks üles saada. Ilusat hommikut!

KESTUS:

31:28

RASKUSASTE:

mõõdukas

TREENINGVAHENDID:

puudub

KUUTSÜKLIFAAS:

kevad, sügis

9 arvamust teemal “Hommikune heaolu trenn”

  1. Täna hommikul oli keha nii kange, et see liikumine oli täpselt sobilik. Alguses oli isegi keha raske liikuma saada. Trenni lõpuks olen igal juhul läbi ringitatud.
    Meedis ka see, et lõpupoole sai keha aktiveerida ka väikeste lihasharjutustega.
    Kindlasti pean mõnikord veel tegema, et lõplik arvamus kujundada. 🧡

    1. Hommikul vara on esimeste sirutustega tõesti natuke raske alustada, sest keha nii kange. Kava jooksul keha pehmub. Endiselt meeldib lihaste osa. Väga mõnus pehme flowga kava, mida saab ideaalselt teha sügisel ja minu jaoks ilmselt ka talve perioodil.

  2. Note to self! No ei ole minu kava, ei suuda enda jaoks flow’d leida. Ka teisel katsel ei saanud kõikidele harjutustele oma olematu koordinatsiooniga pihta 😀 lisaks on siin sees nii mõnigi kõige vähem lemmikum liigutus.

  3. Esimesel korral ei jätnud see trenn mitte mingit muljet. Minu jaoks on väga keerulised liigutused, mis vajavad koordinatsiooni. Nüüd andsin sellele kavale teise võimaluse ja oli palju kergem teha! Koordinatsiooni nõudvad harjutused olid just mõnus pingutus ja keha tänab selle mõnusa sirutuse eest!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Veel treeninguid: