liitu programmiga
erkaanivaated

LIITU GRACEFITI TÄISPAKETIGA

Saad piiramatu ligipääsu kõikidele videotreeningutele, meditatsioonidele, live-treeningutele ja Naiselikult vormi programmile.

Liitu ja saad kohese ligipääsu

Oled juba liige? Logi sisse

Hommikutrenn Sinu Vägevus

Särtsakas hommikuvõimlemine, mis algab enda avamisega ja läheb üle intensiivsemaks liikumiseks, mis tugevdab Sinu lihaseid. Sea endale nädala või päeva fookus ja saa end jälle käima.

KESTUS:

33:00

RASKUSASTE:

intensiivne

TREENINGVAHENDID:

1 kg hantlid

KUUTSÜKLIFAAS:

suvi, kevad

10 arvamust teemal “Hommikutrenn – Sinu vägevus”

 1. Nimi on treeningul ikka nii tabav, mul tuli selline Vägeva Jumalanna tunne peale seda tehes, love love love! See tuleb igasse nädalasse kohustuslikuks!

 2. Päris hea pingutus, annab hea enesetunde. Jällegi mõni harjutus alguses tundub nii raske, aga tegelikult kui juba mitmendat korda teeb siis polegi nii hull🙂 soovitan!

 3. No see trenn paneb ikka keha tööle ja pulsi käima. Efektiivne trenn reitele ja ka kätele 💪. Mäletamist mööda peaks see olema see “Sveni paneme täiega” trenn. 😉

  1. Jätan uue kommentaari, sest pole seda trenni kaks aastat teinud, haha.

   Tõeliselt kardio trenn, koos hüplemiste ja hoogudega. Treening tervele kehale. Minu jaoks kategoriseerub HIIT trennidega samasse kategooriasse.💛

   Trenni lõpus on energiat küll piisavalt, et minna nädalale/päevale produktiivselt vastu.

 4. Uhhh, milline mõnus cardio-kava. Eriti meeldivad igasugused hüplemised. See kava meeldib mulle vist isegi rohkem kui HIITid!

 5. Jah, selle nimi peaks olima Hommikune HIIT. Mind võttis ikka higistama ja pani energia korralikult käima. Mu uus lemmik intensiivne trenn 🙂

 6. WOW! Mida energiat!!! Mõnusalt intensiivne ja powerit täis trenn 🙂 Uus lemmik kui vaja päev käima tõmmata.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Veel treeninguid: