liitu programmiga
erkaanivaated

LIITU GRACEFITI TÄISPAKETIGA

Saad piiramatu ligipääsu kõikidele videotreeningutele, meditatsioonidele, live-treeningutele ja Naiselikult vormi programmile.

Liitu ja saad kohese ligipääsu

Oled juba liige? Logi sisse

RESTART – Sinu uus energia

Saa osa koostegemise motivatsioonist ja energiast, mis selles treeningus sind toetab. Dünaamiline pingutus kombineerib oma keha raskusega jõuharjutused ja vabastavad venitused. 60-minutiline treening aitab äratada sinu uue energia ja tunned pärast, kuidas oled tegutsemiseks kohe valmis!

KESTUS:

01:02:27

RASKUSASTE:

mõõdukas

TREENINGVAHENDID:

puudub

KUUTSÜKLIFAAS:

kevad, suvi

3 arvamust teemal “RESTART – Sinu uus energia”

  1. Esimene pool treeningust eeldab tõesti kevad- või suvefaasis olemist, et jõuda ja nautida tuleenergias olemist 🔥 Teine pool treeningust on rahulikumat pingutust nõudev ja lõpus päris pikk mõnus venitus 😊 Kogu keha saab mõõduka koormuse. Kahju, et ei ole ajaliselt saanud kohapeal toimuvates trennides käia, sest lisaks heale vormile saab kahtlemata positiivse laengu treeningu energiast ja Shalini kogu trenni vältelt kestvast naeratusest, mis paneb veel rohkem pingutama 💪🏽😁🤭

  2. Väga hea treening! Vastavalt kuutsükli faasile saab liikumise muuta raskemaks ning vajadusel kergemaks. Shalini treeningute juures on see just väga hea, et saab enda enesetundest lähtuvalt valida, mis just praegusesse hetke sobib ning siis liikumise ajal seda vastavalt muuta. Kogu energia antud treeningu juures on väga motiveeriv! Muusika on samuti väga toetav!

  3. Suurepärane treening, vastavalt kuutsüklile saab “timmida” kas pehmemaks või raskemaks ja nii mõnus tunne alustada sellise treeninguga laupäevast päeva. Aitäh Shalini! 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Veel treeninguid: