kasutajate Tagasiside

Play Video

Kangid ja igasugune jõuline pumpamine, jäägu see meestele. Meil on nii palju naisi, kes on kaotanud oma naiseliku energia ja käivad meeste kingades ning nii hea kui on selline ilus liikumine, mis aitab naistele meelde tuletada, kes nad tegelikult on, aitab õrnalt kasvatada naiselikku olemust, toetavad sõnad ja mõtted ka juurde ning jõuamegi samm-sammult tagasi tõelise Naise kehastusse.

VERONIKA

Liitusin programmiga ja täna tegin esimese Elegance’i treeningu. Lapse kõrvalt lihtsalt ei jõua spordiklubisse. Olin nii õnnetu, et ei saanud ennast regulaarselt liigutada. Aga sinu programm on lihtsalt IDEAALNE, mulle nii meeldib see, et sinu treeningud on just sellised sirutus-painutus, mis teeb lihased ilusaks ja graatsiliseks ning samas elegance treeningud annavad mõnusa toonuse. Aitäh! 

MARIIN

Sinu treeningud on mulle tohutult palju andnud, oled mind inspireerinud Olen tänulik, õnnelik ja teadlikum endast, enda vajadustest kui iial varem. Aitäh imeline!

MARTA

Olen viimased 12 nädalat teinud sinu 12 nädalaga naiselikult vormi online treeninguid ja tahtsin lihtsalt jagada, et see kogemus on olnud nii super äge ! Sain tänu sinu treeningutele tagasi oma regulaarse treeningrütmi ja mis veel olulisem, need treeningud inspireerivad ja annavad sära ja jõudu iga kord, kui neid teen. Isegi, kui mõni asi on raske ja higipull tuleb vahepeal otsaette, siis järgmiseks päevaks on see unustatud ja tulen ikka heameelega uuesti matile. LIVE trennid on ka nüüd mu graafikus alati kirjas ja ootan neid väga. Päriselus ma ei olegi sinu trennidesse veel jõudnud, aga juba praegu tunnen ennast imeliste naiste pundi osana ja et olen alati oodatud. Aitäh sulle ja virtuaalsete kohtumisteni!

EVE-MAI

Tead, ütlen ausalt, see et ma tegin just eelmine nädal uuesti algust, see oli ainuõige otsus! Eriti just praegusel ajal. Ma nii ootan iga õhtu, et hommikul juba ärgata, trenni teha ja smuutit juua. Kirjutan treeningkalendrit, see on minu jaoks palju lõbusam, siis saab ka jälgida, kuidas end tundsin, mida täpselt tegin ja millal. Mul sai täna nädal, kui liitusin ja mul pole ÜHTEGI päeva vahele jäänud ei smuutitamine ega painutamine. Mu seedimine on sada korda parem, mu enesetunne on suurepärane, ma tunnen, et ma olen palju voolavam või ma ei tea, kuidagi kergem 

KRISTI

Play Video

Kavaga olen väga rahul, tunnen ennast juba palju naiselikumana, seisan aegajalt peegli ees ja pingutan teatud lihaseid ja lausa imetlen ennast. Tänud selliste treeningute eest!

KARIN

€ 19 KUUS

PROGRAMMI TÄISHIND € 390

See on 3x vähem kui spordiklubi kuumakse. Programmi saad täpselt endale sobival ajal lõpetada või panna pausile. Liitumine käib minutiga ja võid kasvõi kohe mati lahti rullida ja liikuda. Alusta nüüd oma esimesesi samme naiselikuma vormi teekonnal! 

Emana on Gracefit muutnud mind veelgi rahulikumaks, kuna see on aeg endale. Teadmine, et oled enda jaoks midagi teinud, muudab Sind ka emarollis kannatlikumaks. See kui saad hetkeks emarollist välja, aitab lastega toimetamise juurde naastes olla n-ö awesome emme.

Naisena olen võrreldes enne Gracefitiga alustamist kindlasti enesekindlam. Olen uhke enda üle ja mu partner on minu üle uhke. Olen alati naiselik naine olnud, kuid nüüd olen seda veel rohkem. Pööran rohkem tähelepanu naiselik olemisele ka kodus ja kodus kleiti kandes tunnen end nii hästi. Gracefit tuletas mulle seda meelde, et end peab igal pool ilusana tundma. Lisaks olen rohkem iseennast tundma õppinud ja oskan oma keha kuulata.

Eraldi tooksin välja selle, et kuigi tegemist on online programmiga, siis tänu erakordselt soojale ja abivalmile treener Shalinile, kellega saab alati kontakteeruda isiklikult, on see nagu omaksid personaaltreenerit. Füüsiliselt küll ei kohtu, kuid oma siiruse, kiituse, motiveerimise ja olemasoluga kompenseerib see selle täielikult

Lisaks on Gracefit online programmi tegijana tunne justkui kuuluksid kuskile, see kuuluvusetunne, et oled üks Gracefiti naistest annab palju. Gracefit teeb meelele pai ja keha trimmi, parim kooslus ühele naisele.

Issand ma jääkski kirjutama, no tõesti, see ongi justkui mulle loodud programm! Ja ma tõesti ei liialda. Aitäh et mulle tookord kirjutasid! See on ideaalne lahendus mulle kui kodusele kahe lapse emale, sest saan teha seda iga kell ja ka koos lastega. Alati jõuab ja kõik on õnnelikud. Ja programmi juures on nii tänuväärne aspekt see, et ei läheneta vaid lihastele vaid naisele iga valdkonna pealt.

KATRI

Play Video

Kuigi alles täna avastasin sellise toreda lehe nagu GraceFit, olen saanud juba palju abi oma küsimustele ja mõtetele. Alustasin oma teekonda, et avastada taas naine enda sees. Teie siiras rõõm ja naiselikkuse energia videodes on nii kaasahaarav. 

ANNE

Olen nüüd kuu aega teinud pehme energia erinevaid videosi ja tead, ma olen nii õnnelik, et ma tee Sinuni leidsin ja nii tänulik, et Sa sellise programmi kokku oled pannud! See on täpselt see, mida ma olen vajanud! Enda hetkel aastase lapse kõrvalt, olen koguaeg unistanud, et saaks natukenegi trenni teha, aga pole olnud tahtmist ega viitsimist kodus ennast kätte võtta ja kuskile treeningsaali minekuks lapse kõrvalt aega napib. Sinu trenne tehes, ma tunnen, kuidas kogu mu füüsiline ja vaimne keha tunneb ennast järjest paremini. Mu keha pole enam nii kange ja pinges. Kindlasti plaanin selle programmi lõppedes liituda ka Sinu teise programmiga. Praegusest olen lausa sõltuvuses. Ootan juba homset päeva, et saaks aga mati lahti rullida ja oma keha mõnusalt sirutada. Nii meeldib see aeg endale võtta, tehagi kaminasse tuli ja panna küünlad põlema ning teha mõnda pehme energia videot.
Igaljuhul suuuuured tänud Sulle! 
Oled imeline ja teed imelist asja! 

LIIS

Play Video

Kuna töö nõuab üsna palju suhtlemist, siis väga naudin neid peale tööd hetki trenni tegemiseks. See on umbes aasta (kui olen GraceFitis olnud) olnud minu niiöelda mahalaadimis hetk peale tööd. Ajapikku on sellest saanud harjumus ja lausa vajan seda tundi enda jaoks peale tööd, et töömured jätta tööle ja õhtuid nautida. Selline jaotus on muutnud elu palju stressivabamaks ja närvilisus on palju rohkem kadunud. Alustasin seda programmi, et leida parem kontakt endaga, olla tasakaalukam ja eelkõige saada lahti ärevusest. See on kindlasti väga palju kaasa aidanud ja kõige rohkem just õpin ennast tasapisi tundma. Uskumatu kui paljud asjad on muudetavad ja seletatavad, kui vaid õigeid tööriistu kasutad Kõige suuremat muutust tunnen just enda kärsituse vähenemises ja kannatlikuse suurenemises. Programmist on väga palju abi olnud enda naiseliku poole leidmisel ja arusaamisest, et kõik inimesed on erinevad, liiguvad oma tempos ja SEE ON TÄIESTI OKEI.

INGRID

LIITU PROGRAMMIGA

€ 19 /KUUS

Liitumise saad panna pausile või lõpetada igal ajal.

€ 290 ühekordselt

Eluaegne ligipääs programmile

Liitusin Gracefitiga kui ma õigesti mäletan 2019 septembris. See tuli nii õigel ajal. Shalini päästis mu suuresti seljavaludest, mis mul on skolioosi ja millegi muu tõttu mida ma isegi ei tea. Ja JESSS JESSS JESS Olen saanud enda küüru peaaegu, et täiesti olematuks. Lisaks rohkem meelerahu.. kellel oleks üldse meelerahust kunagi küllalt. Gracefit on taeva kingitus. Mul on hea meel, näha kuidas iga üks jagab ja iga üks on oma olemises nii nagu on. Vahet pole, me oleme kõik naised ja kõik tunneme tundeid, ka neid millele pole loodud sõnu, et end defineerida kellelegi. See üksteise aksepteerimine mõistmatus ja ka nähtavas, on nii ilus.

STEFANI

Play Video

Eilne trenn oli lihtsalt igas mõttes nii mõnus ja ma tundsin terve trenni ajal isegi kõige raskemate harjutuste juures et ma saan endale nii hea enesetunde. Koguaeg oli lihtsalt selline hea rahuololu ja õnnetunne sees. Ja kuidagi sellel hetkel tundus et elus ongi kõik nii lihtne – tuleb lihtsalt õigeid asju teha ja kõik ongi palju parem siis. 

KADRI

Ma pole vist kunagi niimoodi regulaarselt trenni teinud raseduse ajal. Vaatan alati, et peaks tegema ja otsin midagi ja kunagi ei jää selle juurde pidama. Nii mõnus on, et Sinu juurde on alati nii hea tagasi tulla kui isegi see järg ära kaob. Mõtlesin ühel päeval Sinust kui isegi turvatundest või ühest väga ägedast “kodust”, kuhu on alati soe ja mõnus tagasi tulla, et isegi kui vahel ei jõua, siis taaskohtumised on alati nii soojad ja nii energiat andvad ja rahu ja keset toovad. Ja naljakas, et see võiks ka olla lihtsalt trenn, kuhu ikka ja alati tagasi tulla, aga Gracefit ei ole lihtsalt trenn. Ja see on ka palju rohkemat kui lihtsalt kogukond. Ja see, et Sa hoiad ruumi ning lubad seal olla, sealt lahkuda, sinna tulla, sellest eemal olla, olles ikkagi alati olemas. Äge. Mitte ükski treeningklubi pole selline, et oleksin nii tundnud või sellest nii mõelnud, isegi mitte kool või mõni teine kogukond. Kogukonnad on tihtipeale pidevas muutumises ja linnad on pidevas muutumises, ja see ongi loomulik, aga selline trenni harjumus, mille sa oled aidanud luua ja mida sa hoiad, see on mingi koht, mis sarnaneb mingi erilise lapsepõlve kohaga, kus alati on soe ja hea ja tore ja annab alati tuge. Aitäh Sulle selle eest!

GEA

Play Video

Mul on autoimmuunne kilpnäärme probleem ja kilpnäärme alatalitus, mis tekkis peale sünnitust. Selle peamised sümptomid on väsimus, lihas-ja liigesvalud, tundlikkus, depressioon, seedeprobleemid. See on ka üks põhjus, miks ma otsisin (ja leidsin)Mul on autoimmuunne kilpnäärme probleem ja kilpnäärme alatalitus, mis tekkis peale sünnitust. Selle peamised sümptomid on väsimus, lihas-ja liigesvalud, tundlikkus, depressioon, seedeprobleemid. See on ka üks põhjus, miks ma otsisin (ja leidsin) enda jaoks trenni/programmi, mis täidaks ära nii füüsilise kui vaimse “tassi”. Seega aitäh Shalini, tänu Gracefitile olen saanud 8 kuuga enda tervist ja enesetunnet väga palju paremaks. Jätkan sellega igavesti 

 enda jaoks trenni/programmi, mis täidaks ära nii füüsilise kui vaimse “tassi”. Seega aitäh Shalini, tänu Gracefitile olen saanud 8 kuuga enda tervist ja enesetunnet väga palju paremaks. Jätkan sellega igavesti.

KAIA