Treeningkava küpsele, väheaktiivsele naisele

MÕNUS TREENINGKAVA PARIMAIS AASTAIS
VÄHEAKTIIVSELE NAISELE

Minu liikumise teekond sai alguse 4-aastaselt, kui läksin oma vanema õe jälgedes iluvõimlemistrenni. Olime nagu väikesed pardipojad, kes pidid päris palju treenima, et saaksid rühi sirgeks ja kõnnaku graatsiliseks.

Hiljem läksime käsikäes kõhutantsutrenni ja tegelesime sellega 10 aastat.

Seda kõike oma armsa ema suunamisel ja soovil. 

Kuigi ema ei olnud nii sportlik kui meie õega, oli ta siiski kõige energilisem inimene, keda ma tean. Ta tantsis täiskarsklasena hommikutundideni ning käis oma elu viimastel aastatel mustlastantsus ja suusatamas.

Ta rääkis alati, et võiks ka ise mõne kilo kaotada ja trenni teha.

Et tunda end kaunina ja hästi. Et olla terve. Et luua koos oma kallitega toredaid mälestusi.

Pärast treeneriks saamist mõtlesin sageli koos emaga trenni tegemisest. Ta oleks kindlasti enda üle naernud, aga ta poleks tegemata jätnud. Ta oleks saanud minu kavade järgi trenni teha kasvõi üksinda kodus, oma kaunis päiksepalees olles. Oleks rullinud mati lahti ja võtnud aja üksnes endale, mida ta muidu kunagi ei teinud.

Ta oleks saanud pärast 30 aastat teiste eest hoolitsemist kanda hoolt enda ja oma keha eest ja tunda end nii nagu ta seda 20. eluaastates oli teinud. Tean, et ta oli siis tohutult julge ja sale blond kaunitar.

Ema oleks saanud nautida oma teist noorust, aga paraku seda võimalust talle ei antud. Minu emme on juba mõned aastad taevas minu ingliks.

Aga see võimalus on antud sulle. Või kui sa oled noorem, siis ehk sinu emale.

Koostasin selle programmi meenutades oma ema, aga see on mõeldud kõikidele küpsetele naistele, kes soovivad elutervelt ja mõõdukalt liikuda.

See programm sobib sulle, kui...

Soovitan teha neid treeninguid  3–4 x nädalas.

Programmist leiad 7 erinevat, just paraja pikkusega treeningut, mis kestavad 20–30 minutit.

Treeningud on:

Minu ema oli kevadelaps ja ka see programm on kevade-suve programm. See on värske ja hea tunde tärkamise programm sinule, kes sa oled juba ammu soovinud võtta aega endale ja tunda end jälle hästi.

See on uuesti õide puhkemise programm. 

Sest just seda sa oledki väärt.

Mis on programmi hind?

Programmi hind on praegu:

39 € (täishind 59€)

"Sinuga Shalini koos tegemise alustamisest sai täis just 2 aastat. On olnud elumuutev kogemus."
See enesega rahu tegemine on olnud raske, samas nii nauditav. 50+ ümarast naisest on saanud liikuvam ja nõtkem enda olemist nautiv inimene. Eriti naudin ma seda, kui paar nädalat ei ole matile saanud, uuesti alustamist. – Marge

“Mulle nii meeldib, et GraceFit on koht, kus Naised saavad olla päris Naised! Oma tugevuste, nõrkuste, hirmude, alistumiste ja võitudega!” – Tanja

“Mina liitusin Gracefitiga vist oma elu kõige nõrgemal ja raskemal perioodil.
Igati-igati omadega ummikus ja pahuksis, 10 kg ülekaalus, koroonahaigena ja täiesti jõuetuna, tegin kaasa varakevadise koostegemise väljakutse. Isegi imestan, kust ma selle julguse, sihi ja usu tookord võtsin. Ja kui palju on igapäevane Gracefitiga kaasa liikumine mulle tänaseks andnud!" – Ülle

See programm on sulle, kui sa soovid:

See ei sobi sulle, kui: