liitu programmiga
erkaanivaated

LIITU GRACEFITI TÄISPAKETIGA

Saad piiramatu ligipääsu kõikidele videotreeningutele, meditatsioonidele, live-treeningutele ja Naiselikult vormi programmile.

Liitu ja saad kohese ligipääsu

Oled juba liige? Logi sisse

Paus – Energialaeng

Keskendume siin kogu kehale, teeme ka allapainutusi. Sobib väga hästi, kui tunned, et ekraani ees istumine on turja tuimaks ja selja kangeks teinud. Mõnus ja hea energiaga sirutus sinu päeva.

KESTUS:

07:21

RASKUSASTE:

pehme

TREENINGVAHENDID:

puudub

KUUTSÜKLIFAAS:

talv, sügis

3 arvamust teemal “Paus – Energialaeng”

  1. Pausid (kodu)kontorisse on väga vajalikud ja selle uue video juhendamisel hakkan kindlasti ennast tihti venitama. Nüüd on kontoriventusi minu parima teadmise järgi kaks, aga kindlasti ootan kokku vähemalt viie video valmimist, siis on igaks päevaks üks vahevenitus. Ette tänades!

  2. Ideaalne paus igasse päeva, eriti just siis kui teen kodukontorit, kus liikumist vähem kui kontoris. Ja kui trenni mitte tegemiseks annab igasugu vabandusi vajadusel leida, siis sellise pausi saab küll igasse päeva mahutada ja kuidagi ei saa ennast välja vabandada 🙂

  3. Väga mõnus kiire energiaboost! Pärast pikka istumist äärmiselt vajalik. Kindlasti kasutan seda väikest liikumispausi ka edaspidi, kui on vaja pikemalt arvuti taga olla. Pani energia käima ja ergutas.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Veel treeninguid: