liitu programmiga
erkaanivaated

LIITU GRACEFITI TÄISPAKETIGA

Saad piiramatu ligipääsu kõikidele videotreeningutele, meditatsioonidele, live-treeningutele ja Naiselikult vormi programmile.

Liitu ja saad kohese ligipääsu

Oled juba liige? Logi sisse

Fookus – Taasta oma energia

Mõnus venitustrenn, kus hoia tähelepanu taaskord oma hingamisel. Joogaharjutused aitavad vähendada ärevust sinu igapäevaelus, kuid samas ka sügaval südames.

KESTUS:

56:00

RASKUSASTE:

mõõdukas

TREENINGVAHENDID:

puudub

KUUTSÜKLIFAAS:

kevad, sügis

7 arvamust teemal “Fookus – Taasta oma energia”

  1. Üks minu lemmikuid läbi aegade. Mulle ei meeldi üldjuhul samu videoid uuesti teha, aga Ikka ja jälle leian end selle video vaibist rahunemas, koondumas ja taastumas. Lemmik!

  2. Üks vanadest lemmikutest. Hea pikk kava, kus on ka parajalt pingutust ja pikki asendeid. Päris palju on allavaatavatkoera ja pea allapidi olemist, seega sellega tuleb arvestada. Väga m6nus treening 🧡

  3. Minu üks lemmikuid fookuseid. Tundub küll hirmutavalt pikk, kuid samas kui mõelda, et see on 56 minutit aega vaid Sulle endale, siis tasub ikka see aeg võtta/leida 🙂

  4. Super hea treening aasta esimesse päeva! Aitas hingamise taas paika panna ja fookuse suunata ees olevasse aastasse avatud südamega ning uue hingamisega. Trennist võtsin kaasa märksõna ´´Ole avatud maailmale ja uuele energiale´´, mis kõnetas eriti võimsalt uue aasta esimesel päeval.
    Aitäh ning imelist uut aastat, armas Shalini!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Veel treeninguid: