liitu programmiga
erkaanivaated

LIITU GRACEFITI TÄISPAKETIGA

Saad piiramatu ligipääsu kõikidele videotreeningutele, meditatsioonidele, live-treeningutele ja Naiselikult vormi programmile.

Liitu ja saad kohese ligipääsu

Oled juba liige? Logi sisse

Elegance – Tuharad vormi

Intensiivne kogu keha treening, mille teemaks on ausus. Pinguta, sest see aitab vabaneda teemadest, mis sind enam ei teeni.

KESTUS:

58:00

RASKUSASTE:

intensiivne

TREENINGVAHENDID:

1 kg hantlid

KUUTSÜKLIFAAS:

suvi, kevad

9 arvamust teemal “Elegance – Tuharad vormi”

   1. Aitäh! Nii vabastav! Olen ikka mõelnud ja vist ka öelnud, et Shalini trennid ei ole mitte ainult lihtsalt füüsilised, vaid ka mõnusad vaimsed rännakud iseenda sisse. Kui algas Shudde shudde, tuli puhas rõõm südamesse ja see oli eriti armas, et mind seal veel ka sõnaliselt meenutasid 🙂 Südamest tänulik! Aitäh!

 1. Seda kava olen kindlasti kõige rohkem teinud – see Koroonaajast enim meelde jäänud. Pulssi kergitab, tempokas, toob hästi välja rutiinist.
  Elegance-d üldse mu lemmikud ja selle kava teeb minu jaoks eriliseks ka sõnaline osa. Minu lemmik koht: Mis sa tunned, kui ma sinu käest küsin, kui aus sa enda vastu oled?

 2. Pole ammu “Elegance’i lainel” olnud, aga no need tunnised on ikka päris korralikud trennid! 🧡

  Esimese osa saab vabalt ka ilma matita teha. Mind ajab natuke v6hmale ja ikka korralikult higistama, aga tunnen, kuidas käed ja jalad trenni saavad. 💪

  Teine osa matil on aeglasem, aga sugugi mitte vähem pingutust n6udev. T6eline k6hulihaste ja tuhara vormimise trenn! 🍑
  L6pus m6nus aktiivne venitus/l6dvestus.🙏

 3. Aitäh! Nii vabastav! Olen ikka mõelnud ja vist ka öelnud, et Shalini trennid ei ole mitte ainult lihtsalt füüsilised, vaid ka mõnusad vaimsed rännakud iseenda sisse. Kui algas Shudde shudde, tuli puhas rõõm südamesse ja see oli eriti armas, et mind seal veel ka sõnaliselt meenutasid 🙂 Südamest tänulik! Aitäh!

 4. Tundsin, et lihased vajavad kangemat turgutust. Särtsuva energiaga trenn ja samas sai enda sisemaailma vaadata. Pehmed paid näole lõpus tõid pisarad välja, kui taipasin, kui karmilt ma olin ennast varem hinnagutega kostitanud. Ausus on kergendav 🙂 Aitäh, et näitasid 🙂

 5. Vanast ajast saadik üks mu lemmikuid Elegance’e. Ei ole üldse võhmakas, vaid pigem aeglane keha voolimine. 36ndast minutist alates venitused, sh lõpus 8 minutit matil lamamist.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Veel treeninguid: