liitu programmiga
erkaanivaated

LIITU GRACEFITI TÄISPAKETIGA

Saad piiramatu ligipääsu kõikidele videotreeningutele, meditatsioonidele, live-treeningutele ja Naiselikult vormi programmile.

Liitu ja saad kohese ligipääsu

Oled juba liige? Logi sisse

Elegance – Vormikas alakeha

Pooletunnine alakehatrenn, millega saad tugevaks treenitud jalad ja tuhara. Lisaks aitavad erinevad harjutused pilatesest ja balletist tugevdada puusi ja põlvesid.

KESTUS:

25:00

RASKUSASTE:

intensiivne

TREENINGVAHENDID:

1 kg hantlid

KUUTSÜKLIFAAS:

suvi, kevad

7 arvamust teemal “Elegance – Vormikas alakeha”

  1. Uh-uh-uuu.. vot see on alles karm trenn🙈 Mulle meeldib, et see trenn ei vii pulssi väga k6rgele, aga samas on meeletult pingutust n6udev. Minu puusad ja reied said küll täiega trenni.
    Pean ilmselt veel tegema, et l6plikku arvamust kujundada, sest v6ib-olla polnud tegemise periood k6ige 6igem.

  2. Uhh kui äge 🙂 aga nõustun Mariliisiga, et see on üsna karm trenn. Raskust saab ise küll natuke reguleerida aga jalad saavad igal juhul korralikult tuld. Kihvt muusika ka!

  3. Täitsa nõus! Nõuab korralikku pingutust. Ma ei jõudnudki teha kõige raskemaid variante, kuigi arvasin, et jõuan 🙂 Mulle meeldib ka selline aeglane pingutus rohkem, kui kõrge pulsiga trenn. Lendab otse lemmikutesse!

  4. Wow, mis trenn! Peale mõningast pausi nõudis korralikku pingutust aga tunne on mega! Väga hea koormus jalgadele ja tuharatele ning üli mõnus lõpu venitus! Ja väga toetav muusika 🙂
    Kindlasti üks uusi lemmikuid! Aitäh!

  5. Siin kavas pole tegelikult matti üldse vaja, kuna ollakse terve aja püsti. Trenn ise on päris väljakutset esitav, kuid õnneks annab Shalini harjutuste puhul mitu raskusastet. Lõpu balletivenitused on eriti mõnusad.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Veel treeninguid: