liitu programmiga
erkaanivaated

LIITU GRACEFITI TÄISPAKETIGA

Saad piiramatu ligipääsu kõikidele videotreeningutele, meditatsioonidele, live-treeningutele ja Naiselikult vormi programmile.

Liitu ja saad kohese ligipääsu

Oled juba liige? Logi sisse

Elegance – Paus kui edasiviivaim jõud (kõht, selg ja käed)

Pooletunnine aktiivsem trenn, kus lõviosa fookusest on kerelihastel ja ülakehal. See liikumine tõstab sul kindlast pulssi, kuid naudi seda ja tea, et kaunis piht ja naiselik rüht on seda tööd väärt.

KESTUS:

31:00

RASKUSASTE:

intensiivne

TREENINGVAHENDID:

slaiderid, 1 kg hantlid

KUUTSÜKLIFAAS:

suvi, kevad

11 arvamust teemal “Elegance – Paus kui edasiviivaim jõud (kõht, selg ja käed)”

 1. Aitäh selle kava eest! Mõnus pingutus kätele ja kerelihastele, eriti hästi tunnen praegu oma külgi. Suvi ja six pack, here we come;-)

 2. Nii minu trenn, uus kindel lemmik – ilus soojendus, tõhus lihasetöö ja nauditav venitus lõpus. Super enesetunne peale pingutust. Aitäh!

 3. Merit Hirvoja-Tamm

  Väga meeldis see treening. 🙂 Erinevatele lihastele piisavalt keskendumist – nõuab teatavat pingutust, aga ei ole liiga raske. Ja visuaal on muidugi imeilus! Algab justkui hoogsamalt, aga lõpu venitus oli jälle tunnetuslikult natuke pikem. Mulle väga meeldivad ja sobivad 30-minutilised treeningud, need suudan kodus (enamasti hommikuti) ette võtta, pikematega on see keeruline.

 4. Alguse kätetöö on nii efektiivne, et isegi hantliteta annab tunda 🙈
  Kokkuv6tvalt v6iks öelda, et t6hus trenn kätele ja kerelihastele, selline aeglane voolav tugevus. Ei ole v6hmakas, mis hommikusse sobib just hästi🙂

 5. Väga meeldis selle treeningu voolavalt aeglane, kuid see eest väga tõhus pingutus. Treeningu järel on olemine väga mõnus ja kerge. Kasutatud muusika oli ka minu maitsele 🙂

 6. Siret Kõnnussaar

  enne rannahooaja lähenemist, väga vajalik ja efektiivne trenn minu veidi väsinud kõhulihastele 🙂 uus lemmik!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Veel treeninguid: