liitu programmiga
erkaanivaated

LIITU GRACEFITI TÄISPAKETIGA

Saad piiramatu ligipääsu kõikidele videotreeningutele, meditatsioonidele, live-treeningutele ja Naiselikult vormi programmile.

Liitu ja saad kohese ligipääsu

Oled juba liige? Logi sisse

Elegance – Paus kui edasiviivaim jõud (reied ja tuharad)

Pooletunnine aktiivne alakehatrenn, mis on küll pingutust nõudev, kuid tulitav trenn vormib sulle kaunid jalad ja tuhara. Trenni lõpus on loomulikult ka paitavad ja taastavad painutused, mis aitavad sul veelgi enam seda liikumist nautida.

KESTUS:

31:00

RASKUSASTE:

intensiivne

TREENINGVAHENDID:

1 kg hantlid, tool

KUUTSÜKLIFAAS:

suvi, kevad

19 arvamust teemal “Elegance – Paus kui edasiviivaim jõud (reied ja tuharad)”

  1. Siret Kõnnussaar

    Oh kui mõnus trenn. Hästi rahustavalt mõjus hele taust, andis kuidagi veel rohkem energiat – ei oskagi paremini ennast väljendada 🙂 Sain omale uue lemmiku!

  2. See elegance kava on üks mu lemmik ja nii hea idee, et see 2ks pooletunniseks jagada, kui pole mahti tunniajalist teha. Korralik töö jalgadele! Ja hea valik nt kui pole matti kaasas kuskil, aga liikuda tahaks 🙂

  3. Wow, mis trenn ja üli hea muusika taustaks! Tagumik ja jalad said ikka korralikult kuuma! Kohe peale trenni on peeglist näha, et pepu on hoopis rohkem vormis 😀 😛
    Ja mega hea ärataja, korralik energia on sees 🙂

  4. Note to self: kindlasti pole mu lemmiktrenn. Palju risti- ja tahaasteid. 20 esimest minutit pole matti üldse vaja. Lõpuvenitus voolav ja pigem püstine.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Veel treeninguid: